KLM KLM Uçak Bileti

En Popüler KLM Uçak Biletleri

KL KLM Royal Dutch Airlines 03 Ağustos 2024
İstanbul Stokholm 6.866 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 09 Ekim 2024
Atina Штутгарт 5.311 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 15 Kasım 2024
Cork Poznan 7.427 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 10 Ekim 2024
Glasgow İzmir 12.118 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 12 Ağustos 2024
Hannover Al Ula 74.586 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 03 Eylül 2024
Oslo İstanbul 5.322 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 09 Kasım 2024
Paris Oslo 5.511 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 01 Ocak 2025
San Jose İstanbul 42.458 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 05 Eylül 2024
Toulouse İstanbul 5.445 TL
Satın Al
KL KLM Royal Dutch Airlines 31 Ekim 2024
Viyana İstanbul 5.534 TL
Satın Al

KLM Hakkında

KLM bilet

KLM (Koninklijke Luchtvaart Maatschappij) Hollanda Kraliyet Havayolları olarak 1919’dan beri hizmet vermektedir. Merkez havaalanı Amstertam Schiphol Havalimanı’dır. 115 uçaklı filosu ile KLM, Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’ya uçuşlar gerçekleştirir. Her sene 20 milyonu aşkın yolcuyu taşıyan firma, Air France ile birlikte çalışır. Ayrıca küresel çapta birçok iş ortağı bulunan firma SkyTeam üyesidir. KLM filosunda Boeing 737-700, Airbus A330-200, Boeing 737-800, Airbus A330-300, Boeing 737-900, Embraer 175, Boeing 747-400 Combi, Embraer 190, Boeing 747-400 ve Boeing 777-200ER başta olmak üzere 13 uçak modeli yer alır.


KLM Rota ve Seferleri

Hollanda iç hatlarında 4 ve uluslararası uçuşlarda 133 noktaya uçan KLM, 66 ülkeye seferler düzenler. Yurt içi uçuşları Amsterdam, Eindhoven, Maastricht ve Rotterdam’adır. Firmanın, Türkiye’de Ankara ve İstanbul’a seferleri vardır. KLM uluslararası uçuşlarının gerçekleştiği ülkeler Angola, Arjantin, Aruba, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Bonaire (Karayip Hollandası), Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Küba, Curaçao Adası, Kıbrıs, Çekya, Danimarka, Ekvador, Mısır, Etiyopya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Gana, Yunanistan, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guyana, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Ivory Coast, Jamaika, Japonya, Jersey, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kuveyt, Latvia, Lübnan, Liberya, Lüksemburg, Mauritius, Malezya, Malawi, Meksika, Fas, Myanmar, Namibya, Nijerya, Norveç, Oman, Pakistan, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Porto Rico, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Rusya, Saint Kitts and Nevis, Suudi Arabistan, Sırbistan, Sierra Leone, Singapur, Sint Maarten, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, Sudan, İsveç, İsviçre, Suriye, Tayvan, Tayland, Tunus, Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, ABD, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Yemen, Zambia ve Zimbabve’dir.


Check-in İşlemleri

Yolcular, uçuş saatinden 30 saat önce online check-in gerçekleştirebilir. ABD uçuşları için online check-in sefer vaktinden 24 saat önce başlar. Online check-in sırasında özel yemek ve ekstra bagaj gibi hizmet seçimleri yapılabilir. Tren yolculuğu ile bağlantılı KLM uçuşlarında online check-in yapılamaz. Online check-inin desteklenmediği uçuşlarda havalimanı kontuarları kullanılır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Bagaj ağırlığı Ekonomi sınıfı için 1 parça 23 kg ve Business Class için 2 parça 32 kg ile 158 cm’den fazla olamaz. El bagajları Ekonomi sınıfı için maksimum 12 kg ve Business Class için 18 kg’dır. Bazı uçuşlar için bagaj limiti farklılık gösterebilir.


KLM İkramlıkları

KLM, çeşitli yiyecek ve içecek seçenekleri ile yolcularının rahatını sağlar ve menüler belirli aralıklarla değişir. İçecek alternatifleri olarak sıcak, soğuk, alkollü ve alkolsüz içecekler servis edilir. Kıtalararası uçuşlarda kulak tıkacı ve havlu verilmektedir.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi online check in sırasında ücretsiz olarak gerçekleştirilebilir. Yardıma ihtiyaç duyan yolcular özel durumlarını belirtmelidir.

KLM Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm KLM uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda KLM uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
KLM uçak biletiyle başlıca Istanbul, Miami, Belfast, Palermo, Izmir yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
KLM havayolu'nun gittiği popüler ülkeler İngiltere, Amerika, Türkiye, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. KLM havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
KLM müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
KLM uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
KLM uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

KLM Royal Dutch Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok