Japonya Uçak Bileti Satın Al

Japonya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Tokyo

TRANSLATOR

Dil

Japan - Japanese

Para birimi

Japanese Yen

Telefon kodu

81

Başkent

Tokyo

En Ucuz Japonya Uçak Biletleri


GK Go One Airways 26 Nisan 2023
Tokyo Okinawa 1.636 TL
Satın Al
7C Jeju Air 23 Temmuz 2023
Seul Tokyo 3.273 TL
Satın Al
7C Jeju Air 24 Temmuz 2023
Seul Tokyo 3.273 TL
Satın Al
7C Jeju Air 26 Temmuz 2023
Seul Tokyo 3.273 TL
Satın Al
H1 Hahn Air 26 Temmuz 2023
Seul Tokyo 3.824 TL
Satın Al
KE Korean Air 04 Nisan 2023
Seul Osaka 4.274 TL
Satın Al
H1 Hahn Air 23 Temmuz 2023
Seul Tokyo 4.470 TL
Satın Al
H1 Hahn Air 24 Temmuz 2023
Seul Tokyo 4.470 TL
Satın Al
KE Korean Air 04 Nisan 2023
Busan Osaka 5.415 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 28 Mart 2023
Bangkok Tokyo 5.448 TL
Satın Al
OZ Asiana Airlines 24 Temmuz 2023
Seul Tokyo 5.547 TL
Satın Al
KE Korean Air 24 Temmuz 2023
Seul Tokyo 5.547 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Japonya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Japonya uçak bileti fiyatı 1.635,52 TL kadardır.
Aguni, Akita, Amami O Shima, Aomori, Asahikawa, Beppu, Chitose, Chubu Centrair, Fukue, Fukui, Fukuoka, Fukushima, Fukuyama, Hachijo Jima, Hachinohe, Hakodate, Hanamaki, Haneda, Hateruma, Hirara, Hiroshima Intl, Hokkaido, Ibaraki, Iejima, Iki, Ishigaki, Itami, Iwami Aiport, Iwo Jima Base, Izumo havalimanı Japonya uçuşlarında kullanılır.
Japonya Uçak Bileti

Japonya Hakkında

Japonya başka bir dünyadır – eşsiz bir medeniyetin geliştiği kültürel bir Galapagos ve bugün nefis bir geleneksel ve modern karşıtlığı içinde büyümektedir.
 
Yemek
 
Kendi mahallesinde Japon mutfağının tatlarının zevkine varmak Japonya’ya gelme sebebinin yarısıdır ve bölgesel ayrıcalık ve görkemli restoranlar arasında kolayca bir plan yapabilirsiniz. Üst kalite bir Tokyo sushi restoranında sadece bir yemek yiyin – ya da istasyon tezgahında taze erişteleri yutun – ve neden anlayacaksınız. Yemekteki en iyi malzemeler üzerindeki sunum ve ısrar detay ve yeteneğine önem veren Japonya titizliği mutfak dünyasında neyin mümkün olabileceği hakkındaki fikrinizi değiştirebilir.
 
Açıkhava
 
Japonya’nın doğal dünyasının harikaları iyi saklanan sırlardır. Japon Alpleri ve Hokkaidō’da yürüyüş yapmak birinci kalitedir ve kapsamlı bir kulübe sistemiyle sırtınızda sadece bir çantayla birden fazla gün yürüyüş yapabilirsiniz. Güneyde, Okinawa’ın mercan kayalıkları bir şekilde Tayland’a taşınıp taşınmadığınızı düşündürtecek. Ve Japonya’da doğadan uzaklaşmak için çok uzaklaşmanıza gerek kalmayacak: Kyoto gibi büyük merkezlerde kısa bir yolculuk ile şehir sizi ormanlık dağlara götürecek.
 
Kültür
 
İpek Yolu’nun Uzak Doğuya doğru olan sonunda durarak ve bütün kıtadan esinlenen Japonya, Asya’nın kültürel cömertliklerini alarak ve ince eleyip sık dokuyarak tamamen Japon bir şey üretmek için bin yıllık bir dönem harcamıştır. Kyotolu geyşa dansının görkeminden Zen kaya bahçesinin ince güzelliğine kadar, Japonya en bezgin gezgini bile büyüleyecek güçtedir. Geleneksel kültür hikayenin yarısıdır: gelişen modern sanat sahnesi, dinamik tasarım ve pop-kültür modasına olan gerçek bir açlığın hepsi eskinin yeniyle buluştuğu harika bir manzarayı şekillendirmektedir.
 
Ulaşılabilir Egzotizm
 
Japonya’ya giden gezginler kendilerini sırasıyla güzel, akıl etmez ve tamamıyla tuhaf olan kültür tarafından mest olmuş bir halde bulurlar. Ryokanda (gelenesel Japon misafirhanesi) konaklamak otelde konaklamaktan tamamen farklıdır. Tamami (dokuma yer paspası) üzerinde bir elbiseyle oturup çiğ balık ve dağ sebzeleri yemek muhtemelen evdeki yemek alışkanlıklarınıza benzemiyordur. Bir grup yabancıyla kaplıcaya girmek için soyunmak ilk başta garip gelebilir, ama denediğinizde bunu rahatlatıcı bulacaksınız. Ve yardımsever yerel halk, kusursuz olanaklar ve mükemmel toplu taşıma ile bu egzotizmi huzurlu bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Japonya Yönüne Uçan Havayolları