Austrian Uçak Bileti

Austrian Hakkında

Austrian Airlines Avsuturya merkezli bir hava yolu şirketi olarak açıklanıyor. Şirketin tarihi eskilere dayanıyor. Austrian Airlines firmasının 1957 yılında kurulduğu biliniyor. Şirketin günümüzdeki merkezi Viyana’da bulunuyor. Austrian Airlines ilk uçuşunu 1958 yılında gerçekleştiriyor. Austrian Airlines firmasının taşıdığı yolcu sayısı her geçen gün artıyor. Son 5 yıllık süreçte pek çok kişi Austrian Airlines firmasını tercih ediyor.


Austrian Airlines Rota ve Seferler

Austrian Airlines firmasının yurt içi ve yurt dışı birçok seferi bulunuyor. Austrian Airlines firmasının filosunda 85 tane uçak bulunuyor. 85 tane uçağı bulunan bu firmanın 130’dan fazla yere uçuşu bulunuyor. Bu uçuşların büyük bir çoğunluğu yurt dışına gerçekleşiyor. Austrian Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği yerlerden bazıları:
•Melbourne City
•Sidney
•Miami
Austrian uçak bileti satın alanlar uçak seferlerinin detaylarını yetkililerden öğrenebiliyor.


Check-in İşlemleri

Austrian Airlines firmasından bilet alan kişiler yurt içi veya yurt dışı uçuşu fark etmeksizin check in işlemlerini yaptırıyor. Check in işlemlerini tamamlamadan uçuşa hazırlanamıyor. Check in işlemleri farklı şekillerde tamamlanabiliyor. Austrian Airlines uçak bileti satın alanlar check in işlemi için havaalanına gitmek zorunda kalmıyor. Check in işlemleri firmanın internet sitesinden gerçekleştirilebiliyor. İnternet sitesinin check in bölümünde yolculara nasıl check in yapacakları anlatılıyor. Check in işlemleri uçuştan 60 saat önce başlıyor. Bu sayede check in işlemi için uzun süre verilmiş oluyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Austrian uçak bileti satın alanlar bagaj haklarını merak ediyor. Ancak firmanın bagaj hakkı kuralları alınan bilete göre değişiklik gösterebiliyor. Austrian Airlines, ekonomi ve first class yolcuları için farklı kuralları devreye sokuyor. Ekonomi sınıfından bilet alanlara 1 el bagajı hakkı sunuluyor. Bu bagajın 6 kiloyu geçmemesi gerekiyor. First class tarafından bilet alanlara ise 2 el bagajı ve 12 kilogramlık hak sunuluyor. Bu oranlara kadar olan bagajlar için ücret ödenmiyor. Ancak bu oranları aşan bagajlar için ücret talep ediliyor. Austrian Airlines firmasının bagaj hakkı kurallarına firma çalışanlarından ulaşılabiliyor.


Austrian Airlines İkramlıklar

Austrian Airlines firması ikram menüsünü çok geniş tutuyor. Bu sayede menü, pek çok kişiye hitap ediyor. İkram menüsünde sağlıklı ve dünya lezzetleri olan ürünlere yer veriliyor. Bundan dolayı firmanın ikramlarından birçok kişi memnun kalıyor. Austrian Airlines firması yolcuların diyetine de saygı gösteriyor. Diyet uygulayan yolcular uçuştan 24 saat önce firma yetkililerini arayarak diyetine uygun ikramlar talep edebiliyor. Firma yetkilileri bu istekleri yerine getirmek için büyük özveri gösteriyor.


Koltuk Seçimi

Austrian Airlines firmasından bilet alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçimi yapıyor. Check in işlemleri sırasında yapılan koltuk seçimi için ekstra ücret ödemek gerekmiyor. Austrian Airlines firmasının uçaklarında birçok farklı koltuk türü bulunuyor. Bu koltuklar, yolcular tarafından tercih edilebiliyor.
Austrian Airlines uçaklarında bulunan acil çıkış bölümlerindeki koltukları herkes tercih edemiyor. Bu koltukların seçilmesi özel koşullara bağlı oluyor.


Austrian Airlines Özel Programları

Austrian Airlines şirketi pek çok firma ile özel anlaşmalar gerçekleştiriyor. Bu anlaşmalar sayesinde yolcular birçok hakka sahip olabiliyor. Özel anlaşmaların olduğu kurumlardan yapılan alışverişlerle mil kazanılabiliyor. Bu kazanılan miller yalnızca Austrian Airlines uçuşlarında geçerli oluyor. Austrian Airlines uçuşları için mil kazanmak isteyen kişilerin programa katılması gerekiyor. Programa katılmak için yolculardan ekstra bir ücret talep edilmiyor. Yolcular ücretsiz bir şekilde mil biriktirebiliyor.


Austrian Airlines İletişim

Austrian Airlines telefon numarası: +43 (0)5 1766 1000
E mail adresi: Walter.Schoenhardt@austrian.com
Web sitesi: www.austrian.com
Adres: A-1300 Viyana Havalimanı, Avusturya

En Ucuz Austrian Uçak Biletleri


OS Austrian 05 Kasım 2022
Üsküp Düsseldorf 2.589,22 TL
OS Austrian 06 Kasım 2022
Üsküp Berlin 2.598,8 TL
OS Austrian 08 Eylül 2022
Varşova Viyana 3.203,25 TL
OS Austrian 19 Temmuz 2023
Antalya Brüksel 3.234,4 TL
OS Austrian 28 Eylül 2022
Üsküp Varşova 3.239,89 TL
OS Austrian 25 Eylül 2022
Sofya Napoli 3.292,58 TL
OS Austrian 27 Eylül 2022
Tiran Varşova 3.341,67 TL
OS Austrian 06 Eylül 2022
Üsküp Paris 3.382,55 TL
OS Austrian 12 Eylül 2022
Dalaman Viyana 3.416,34 TL
OS Austrian 30 Ekim 2022
Frankfurt Malta 3.440,23 TL
OS Austrian 19 Temmuz 2023
Antalya Amsterdam 3.583,42 TL
OS Austrian 12 Temmuz 2023
Antalya Londra 3.586,78 TL

Austrian Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok