Singapore Airlines Uçak Bileti

En Popüler Singapore Airlines Uçak Biletleri

SQ Singapore Airlines 08 Temmuz 2024
Ankara Hong Kong 24.199 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 25 Ekim 2023
Antalya Sidney 102.271 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 06 Ekim 2023
İstanbul Auckland 44.717 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 08 Kasım 2023
İzmir Bangkok 19.004 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 14 Ağustos 2024
Amsterdam Sidney 30.183 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 17 Kasım 2023
Auckland İstanbul 26.786 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 20 Ekim 2023
Bangkok Hong Kong 15.307 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 26 Ekim 2023
Brisbane Ankara 31.945 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 01 Ekim 2023
Denpasar Antalya 41.495 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 05 Mayıs 2024
Dubai Singapur 24.547 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 10 Ekim 2023
Frankfurt Orlando 37.055 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 31 Ekim 2023
Γκουανγκζού İstanbul 13.783 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 29 Ekim 2023
Hanoi İstanbul 14.258 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 30 Eylül 2023
Jakarta İstanbul 10.905 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 29 Şubat 2024
Köln Pekin 30.327 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 13 Temmuz 2024
Manila Ankara 24.966 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Singapore Airlines Hakkında

Singapore Airlines bilet

72 seneden beri hizmet vermekte olan Singapore Airlines, Star Alliance üyesidir. Merkezi, Singapore Changi Havaalanı’dı. Skytrax tarafından 20’yi aşkın sefer en iyi havayolu olarak seçilmiştir. 137 uçaklık filosu ile Airbus A330, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777 ve Boeing 787 modellere sahiptir. Singapore Airlines, Türk Hava Yolları, Eurowings ve United Airlines gibi dünya genelinde yaygın olarak kullanılan şirketlerle iş ortağına sahiptir. Firmada Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business olmak üzere üç uçuş statüsü bulunur.

Singapore Airlines Rota ve Seferler

Singapore Airlines, Asya, Afrika, Amerika ve Orta Doğu’ya olan seferlerini Singapore Changi Havaalanı üzerinden gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Uluslararası Singapore Airlines uçuşlarının düzenlendiği 32 ülke şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Brezilya, Brunei, Kanada, Çin, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong SAR, Hindistan, Endonezya, İran, İtalya, Japonya, Kuveyt, Macau, Malezya, Maldivler, Malta, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlar ve 1.5 saat sonra sona erer. Mobil biniş kartının yanı sıra yolcular havalimanlarındaki kontuarlardan da biniş kartı edinebilir. Bagajı bulunmayan yolcular kontuara uğramadan uçağa gidebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Suit ve First Class yolcuları 50 kg, Business class yolcuları 40 kg, Premium Ekonomi yolcuları 35 kg ve Ekonomi sınıfı yolcuları için de 35 kg’dır. Kabin bagaj hakkı Ekonomi ve Premium ekonomi sınıfı için 1 parça 7 kg, Suit, First class ve Business class yolcular için 2 parça her biri en fazla 7 kilogramdır. Bagaj limiti aşıldığında ödenecek ücret uçuş destinasyonu ve yolcu statüsüne göre değişiklik gösterir. Çoğu uçuş rotası için kilogram başına 3.5 Amerikan dolarıdır.


Singapore Airlines İkramlıkları

Suit, First, Business veya Premium Economy Class'ta yolculuk edenler uçuş öncesinde ana yemekleri için seçim yapabilirler. Dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı farklı yemek sipariş etmek isteyenler, diyet yapanlar ya da diş çıkaran bebekler için yolcular, uçuş saatinden en geç 24 saat öncesine kadar özel yemek rezerve ettirebilir. Yemeklerin hepsi şefler tarafından özel olarak yapılmaktadır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi kalkıştan 48 saat önce online check in sırasında yapılabilir. Seyahat sınıfına ve ücret türüne bağlı olarak misafirler, ücretsiz olarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Suit, First Class ve Business class için tüm uçuşlarda her koltuk ücretsizdir. Premium Ekonomi sınıfı için bazı koltuklar ücretsiz ve ekstra diz mesafeli koltuklar ise ücretlidir. Ekonomi sınıfı yolcuları koltuk seçimi yapmazlarsa kendilerine ücretsiz otomatik atama yapılır.


Singapore Airlines Özel Programları

  • KrisFlyer
Singapore Airlines yolcularının mil biriktirdiği program KrisFlyer olarak adlandırılır. Kazanılan puan sayısı, sahip olunan mil sayısı ve seyahat planının esnekliğine göre farklılık gösterir. KrisFlyer yolcu statüleri Saver ve Advantage’dır. Advantage yolcuları daha çok mile sahiptir ve her uçuşlarında daha fazla avantajdan yararlanırlar. Uçuş mesafesi, kazanılan mil miktarını etkiler.
  • KrisShop & KrisFlyer Spree
Singapore Airlines alışveriş noktaları KrisShop ve KrisFlyer Spree, yolculara hediyelik eşya alternatifleri sunar. Bunun yanı sıra bu noktalardan gerçekleştirilen alışverişlerde yolcular, mil kazanırlar.


İletişim

Web sitesi: singaporeair.com
24 saat açık müşteri hizmetleri: (+852) 3516 8699
Telefon numarası: (+852) 3666 7022
Email adresi: [email protected][email protected]
 

Singapore Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Singapore Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Singapore Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Singapore Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Adana, Izmir, Kayseri, Antalya yurtiçi şehirlerine gidebilirsiniz.
Singapore Airlines uçak biletiyle başlıca Balikpapan, Adana, Bahrain, Jakarta, Da Nang yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Singapore Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Endonezya, Güney Kore , Türkiye, Güney Kore , Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Singapore Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Singapore Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Singapore Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Singapore Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Singapore Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok