Singapore Airlines Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Singapore Airlines Hakkında

Singapore Airlines bilet

72 seneden beri hizmet vermekte olan Singapore Airlines, Star Alliance üyesidir. Merkezi, Singapore Changi Havaalanı’dı. Skytrax tarafından 20’yi aşkın sefer en iyi havayolu olarak seçilmiştir. 137 uçaklık filosu ile Airbus A330, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 777 ve Boeing 787 modellere sahiptir. Singapore Airlines, Türk Hava Yolları, Eurowings ve United Airlines gibi dünya genelinde yaygın olarak kullanılan şirketlerle iş ortağına sahiptir. Firmada Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business olmak üzere üç uçuş statüsü bulunur.

Singapore Airlines Rota ve Seferler

Singapore Airlines, Asya, Afrika, Amerika ve Orta Doğu’ya olan seferlerini Singapore Changi Havaalanı üzerinden gerçekleştirir. Firma, Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçar. Uluslararası Singapore Airlines uçuşlarının düzenlendiği 32 ülke şunlardır: Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Brezilya, Brunei, Kanada, Çin, Danimarka, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong SAR, Hindistan, Endonezya, İran, İtalya, Japonya, Kuveyt, Macau, Malezya, Maldivler, Malta, Myanmar, Nepal, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlar ve 1.5 saat sonra sona erer. Mobil biniş kartının yanı sıra yolcular havalimanlarındaki kontuarlardan da biniş kartı edinebilir. Bagajı bulunmayan yolcular kontuara uğramadan uçağa gidebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Suit ve First Class yolcuları 50 kg, Business class yolcuları 40 kg, Premium Ekonomi yolcuları 35 kg ve Ekonomi sınıfı yolcuları için de 35 kg’dır. Kabin bagaj hakkı Ekonomi ve Premium ekonomi sınıfı için 1 parça 7 kg, Suit, First class ve Business class yolcular için 2 parça her biri en fazla 7 kilogramdır. Bagaj limiti aşıldığında ödenecek ücret uçuş destinasyonu ve yolcu statüsüne göre değişiklik gösterir. Çoğu uçuş rotası için kilogram başına 3.5 Amerikan dolarıdır.


Singapore Airlines İkramlıkları

Suit, First, Business veya Premium Economy Class'ta yolculuk edenler uçuş öncesinde ana yemekleri için seçim yapabilirler. Dini ya da sağlık sebeplerinden dolayı farklı yemek sipariş etmek isteyenler, diyet yapanlar ya da diş çıkaran bebekler için yolcular, uçuş saatinden en geç 24 saat öncesine kadar özel yemek rezerve ettirebilir. Yemeklerin hepsi şefler tarafından özel olarak yapılmaktadır.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi kalkıştan 48 saat önce online check in sırasında yapılabilir. Seyahat sınıfına ve ücret türüne bağlı olarak misafirler, ücretsiz olarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Suit, First Class ve Business class için tüm uçuşlarda her koltuk ücretsizdir. Premium Ekonomi sınıfı için bazı koltuklar ücretsiz ve ekstra diz mesafeli koltuklar ise ücretlidir. Ekonomi sınıfı yolcuları koltuk seçimi yapmazlarsa kendilerine ücretsiz otomatik atama yapılır.


Singapore Airlines Özel Programları

  • KrisFlyer
Singapore Airlines yolcularının mil biriktirdiği program KrisFlyer olarak adlandırılır. Kazanılan puan sayısı, sahip olunan mil sayısı ve seyahat planının esnekliğine göre farklılık gösterir. KrisFlyer yolcu statüleri Saver ve Advantage’dır. Advantage yolcuları daha çok mile sahiptir ve her uçuşlarında daha fazla avantajdan yararlanırlar. Uçuş mesafesi, kazanılan mil miktarını etkiler.
  • KrisShop & KrisFlyer Spree
Singapore Airlines alışveriş noktaları KrisShop ve KrisFlyer Spree, yolculara hediyelik eşya alternatifleri sunar. Bunun yanı sıra bu noktalardan gerçekleştirilen alışverişlerde yolcular, mil kazanırlar.


İletişim

Web sitesi: singaporeair.com
24 saat açık müşteri hizmetleri: (+852) 3516 8699
Telefon numarası: (+852) 3666 7022
Email adresi: travelguard.hk@aig.com /  lhr.bagfacs@dnata.co.uk
 

En Ucuz Singapore Airlines Uçak Biletleri


SQ Singapore Airlines 20 Mart 2023
Kuala Lumpur Hong Kong 4.552 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 17 Mart 2023
İstanbul Bangkok 6.440 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 23 Şubat 2023
Frankfurt New York 7.166 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 10 Şubat 2023
İstanbul Denpasar 7.292 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 15 Mayıs 2023
İstanbul Bangkok 8.002 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 16 Haziran 2023
İstanbul Hanoi 9.914 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 17 Haziran 2023
İstanbul Hanoi 9.914 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 20 Ekim 2023
İstanbul Knokke Het Zoute 10.257 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 04 Eylül 2023
İstanbul Phnom Penh 10.394 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 22 Mayıs 2023
İstanbul Kuala Lumpur 10.816 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 18 Haziran 2023
Seul İstanbul 10.985 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 03 Eylül 2023
İstanbul Denpasar 11.161 TL
Satın Al

Singapore Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok