Osaka İstanbul Uçak Bileti

Osaka - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

En Ucuz Osaka - İstanbul Uçak Biletleri

Osaka - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Osaka - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Malaysia Airlines Osaka - İstanbul 02 Eylül 2023 10.633,47 TL

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

8740 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

12 saat 30 dakika

İstanbul Yerel Saat

03:03

İstanbul Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  12°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  12°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  11°C

Haritada İstanbul