Malaysia Airlines Uçak Bileti

En Popüler Malaysia Airlines Uçak Biletleri

MH Malaysia Airlines 01 Haziran 2024
İstanbul Alor Setar 19.173 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 09 Ekim 2023
İzmir Denpasar 30.200 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 28 Ekim 2023
Denpasar Antalya 27.279 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 22 Mart 2024
Doha Bagan 53.102 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 27 Eylül 2023
Γκουανγκζού Ναϊρόμπι 39.588 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 25 Eylül 2023
Jakarta İstanbul 27.970 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 05 Kasım 2023
Kuala Lumpur Singapur 1.470 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 13 Temmuz 2024
Manila Ankara 22.287 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 01 Mart 2024
Phuket Kuala Lumpur 2.790 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 10 Nisan 2024
Sidney İstanbul 27.632 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 27 Eylül 2023
Singapur İstanbul 13.206 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 01 Ekim 2023
Taipei İstanbul 15.510 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 01 Ağustos 2024
Tokyo İstanbul 38.718 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Malaysia Airlines Hakkında

Malaysia Airlines bilet

One World üyesi olan Malaysia Airlines, 1947 yılından beri hizmet vermektedir. Sektördeki deneyimi ile yolcularını 64 noktaya güvenle taşır. Malaysia Airlines merkezi Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’dır. Firma, Asya, Okyanusya ve Avrupa’ya uçuşlar düzenler. Malaysia Airlines Ekonomi sınıfı, Business ve Business Suite classa sahiptir. Malezya’nın ulusal havayolu olan firma, 81 uçaklık filoya sahiptir. Uçak modelleri arasında     Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A350-900, Airbus A380-800, Boeing 737-800 ve Boeing 737 MAX bulunur. Firma aynı zamanda önümüzdeki yıllarda teslim almak üzere 25 uçak siparişi vermiştir.

Malaysia Airlines Rota ve Seferler

Malaysia Airlines Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na gerçekleşir. Malaysia Airlines iç hat seferlerinde Sultan Abdul Halim Havaalanı, Ba'kelalan Havaalanı, Bario Havaalanı, Belaga Havaalanı, Bintulu Havaalanı, Sultan Azlan Shah Havaalanı, Senai Uluslararası Havaalanı, Kapit Havaalanı, Sultan Ismail Petra Havaalanı, Kota Kinabalu Uluslararası Havaalanı, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı, Sultan Mahmud Havaalanı, Sultan Haji Ahmad Shah Havaalanı, Kuching Uluslararası Havaalanı ve Kudat Havaalanı’na uçar.
Yurt dışı uçuşlarında Malaysia Airlines: Arjantin, Avusturya, Avustralya, Bahreyn, Bangladeş, Brunei, Kamboçya, Kanada, Çin, Hırvatistan, Mısır, Fransa, Almanya, Hindistan, Endonezya, İran, İtalya, Japonya, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Myanmar, Nepal, Yeni Zelanda, Hollanda , Pakistan, Filipinler, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, Vietnam, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ne seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemi uçuş saatinden 48 saat önce başlar ve 90 dakika önce sona erer. Yolcular uluslararası uçuşlarında en geç 60 dakika önce bagaj teslim ve check in işlemlerini tamamlamalıdırlar. Kontuar check in, uçuşlardan en az 2 saat önce açılır. Uçuş saatinden 30 dakika önce uçak kapısının önünde hazır olunması gerekir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Tüm Malaysia Airlines uçuşlarındaki bagaj hakkı, seçtiğiniz kabin sınıfına bağlıdır. Business Suite'te seyahat ediyorsanız, 50 kg ücretsiz check-in bagajı taşıyabilirsiniz. Business Class kabininde 40 kg'lık bagaj kabul edilir ve Economy Class kabininde 30 kg'lık bagaj hakkı bulunur. Bebeklere 10 kg ücretsiz bagaj hakkı verilir. Business Suite veya Business Class kabinlerinde seyahat ediyorsanız, 2 adet el bagajı taşıyabilirsiniz ve toplam ağırlık 14 kg'ı geçmemelidir. Economy Class için bagaj hakkı 7 kilogramdır.


Malaysia Airlines İkramlıkları

Sağlıklı ve lezzetli menüsü ile Malaysia Airlines, Business Suite ve Business Class'ta uçanlar için, 25 yemek seçeneği bulunur. Dini, tıbbi veya diyetle ilgili gereklilikler nedeniyle özel talepler kalkıştan 24 saat öncesine kadar sipariş edilebilir. Kuala Lumpur - Londra ve Kuala Lumpur - Avustralya rotalarına uçan ekonomi yolcuları da bu ayrıcalıkların tadını çıkarabilir.


Koltuk Seçimi

Pencere, koridor, standart, acil çıkış ve ekstra diz mesafesi için koltuk seçimi A330 - A350 uçak ve - A380 uçak modellerinde mevcuttur. Koltuk seçim ücreti uçuş rotasına bağlı olarak değişir. Acil çıkış koltuklarında seyahat eden yolcular, en az 18 yaşında olmalıdır. Hindistan kaynaklı seyahatler hariç, ödenen ücretler iade edilmez.


Malaysia Airlines Özel Programları

  • Enrich Miles
Malaysia Airlines yolcuları her uçuşlarında Enrich Miles kazanırlar. Mil sayısı, uçuş destinasyonuna göre değişiklik gösterir. Enrich Elite statüsüne sahip yolcular milleri uçak bileti alırken, uçak içi hizmetlerde ya da Malaysia Airlines iş ortaklarında kullanabilir.


İletişim

Malaysia Airlines Hava Yolları Telefon Numarası: +201 401 040 794
Web sitesi: malaysiaairlines.com
Facebook Adresi: www.facebook.com/malaysiaairlines

Malaysia Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Malaysia Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Malaysia Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Malaysia Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Antalya, Ankara yurtiçi şehirlerine gidebilirsiniz.
Malaysia Airlines uçak biletiyle başlıca Penang, Bodrum, Antalya, Phuket, Adelaide yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Malaysia Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Endonezya, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Malaysia Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Malaysia Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Malaysia Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Malaysia Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Malaysia Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok