Maldiv Adaları Uçak Bileti Satın Al

Maldiv Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Indian/Maldives

TRANSLATOR

Dil

Maldives - Divehi

Para birimi

Maldive Rufiyaa

Telefon kodu

960

Başkent

Male

En Ucuz Maldiv Adaları Uçak Biletleri


5W Astraeus 15 Mart 2023
Abu Dabi Male 2.564 TL
Satın Al
5W Astraeus 04 Şubat 2023
Abu Dabi Male 2.728 TL
Satın Al
6E IndiGo 04 Mart 2023
İstanbul Male 6.498 TL
Satın Al
6E IndiGo 16 Şubat 2023
İstanbul Male 6.498 TL
Satın Al
6E IndiGo 24 Şubat 2023
İstanbul Male 6.816 TL
Satın Al
6E IndiGo 10 Şubat 2023
İstanbul Male 7.111 TL
Satın Al
WY Oman Air 16 Mayıs 2023
İstanbul Male 7.860 TL
Satın Al
WY Oman Air 16 Şubat 2023
İstanbul Male 7.906 TL
Satın Al
WY Oman Air 25 Şubat 2023
İstanbul Male 7.906 TL
Satın Al
SV Saudi Arabian Airlines 12 Mayıs 2023
İstanbul Male 8.129 TL
Satın Al
SV Saudi Arabian Airlines 01 Şubat 2023
İstanbul Male 8.194 TL
Satın Al
WY Oman Air 04 Mart 2023
İstanbul Male 8.399 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Maldiv Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Maldiv Adaları uçak bileti fiyatı 2.563,53 TL kadardır.
Hanimaadhoo, Kaadedhdhoo, Kadhdhoo, Male Intl, Seenu havalimanı Maldiv Adaları uçuşlarında kullanılır.
Maldiv Adaları Uçak Bileti

Maldiv Adaları

Rakipsiz konfor, baştan çıkarıcı beyaz kumlu plajlar ve harika sualtı dünyası Maldivler’I hayatınızın doğru tatili için bariz bir seçim yapacak.

İnanılmaz Plajlar

Maldivler muhtemelen dünyanın en iyi plajlarına ev sahipliği yapar; hemen hemen her ülkenin yaklaşık 1200 adasının üstündedir ve onlar hakkında sıkılmamak zor olduğundan mütemadiyen mükemmeldir. Bazı plajlar diğerlerinden daha yumuşak granüller ile iftihar ederken, esas gerçek ortadadır: dünyanın başka hiçbir yerinde durmadan bu denli beyazdan da beyaz toz halinde kum ve berrak camgöbeği mavisi deniz bulamayacaksınız. Sadece bu gerçek küçük, uzak ve az bilinen Hint Okyanusu cennetine her yıl milyonlardan fazla insanı getirmeye yeterlidir.

Herkese Göre Otel

Maldivler’deki her tesis kendi özel adasıdır ve 100’den fazla otel arasından seçimde tek problem nerede konaklamak istediğinizi seçmektir. En tepede, dünyanın en özel otel markaları kişisel kahya ve özel tur havuzlarından oda içi masaj ve yastık menülerine kadar konforun en üst seviyelerine erişmek için birbirleriyle yarışır. Balayına çıkanların ve görkemli tropikal bir kaçamak arayanların bu ülkeyi dilek listelerinin en başına eklemesi şaşırtıcı değildir. Ama bu beş ve altı yıldızlı tesislerin ötesinde de alternatifler vardır. Diğer adalar aileler, dalgıçlar, sınırlı bir bütçeye sahip olanlar ve sakin bir doğaya dönüş deneyimi isteyenlerin ihtiyacını karşılar.

Özgür Seyahat

Son birkaç yıl içinde, bu inanılmaz adalar sonunda kapılarını özgür gezginlere açtı, bu sırtçantalıları onlarca yıldır uzak tutan bir şey olan otellerde yerel nüfustan ayrıl kalma zorunluluğunuzun bittiği anlamına geliyor. Cesur gezginler arık kendi planlarını yapabilir ve dindar ama dostça yerel nüfus arasında konaklayıp bir adadan diğerine toplu feribot ile seyahat edebilir. Issız adalar gizlice işletilen konukevlerinin hızlıca artan sayısıyla, Maldivler ve insanları hiç olmadığı kadar ulaşılabilir.

Sualtı Dünyası

Dünyanın en iyi dalış ve şnorkelle yüzme olanaklarının bazılarıyla, Maldivler’in berrak denizi deniz yaşamına ilgi duyan herhangi biri için bir mıknatıstır. Zenginlik ve çeşitlilik dudak uçuklatır; büyüleyici mercan duvarlar, olağanüstü mağaralar ve okullar dolusu parlak renkli tropikal balık kayalıklara indiğinizde sizi bekler. Derin sularda manta vatozları, kaplumbağalar, köpekbalıkları ve dünyanın en büyük balığı olan balina köpekbalığı sizi bekler. Ya en iyi kısmı? Su o kadar sıcaktır ki pek çok insan mayo bile giymez.

Maldiv Adaları Yönüne Uçan Havayolları