Condor Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Condor Hakkında

Frankfurt merkezli havayolu Condor, 1955’ten beri hizmet vermektedir. Afrika, Avrupa, Karayipler, Güney Asya ve Kuzey Amerika’ya uçuşlar gerçekleştiren firma, 53 uçağa sahiptir. Havalimanı üsleri arasında Düsseldorf, Hamburg, Leipzig Halle, Münih, Stuttgart, Frankfurt ve Hannover yer alır. Uçak filosunda, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Boeing 757-300 ve Boeing 767-300ER bulunmaktadır.


Condor Rota ve Seferler

Condor, dünya çapında 81 noktaya uçuşlar gerçekleşir. Firmanın Türkiye uçuşları Antalya Havaalanı, Milas Bodrum Havaalanı, Dalaman Havaalanı ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na yapılmaktadır. Condor iç hat rotaları arasında Berlin Schönefeld Havaalanı, Bremen Havaalanı, Köln Bonn Havaalanı, Dresden Havaalanı, Düsseldorf Havaalanı, Frankfurt Havaalanı, Hamburg Havaalanı, Hannover Havaalanı, Leipzig / Halle Havaalanı, Münih Havaalanı, Nürnberg Havaalanı, Paderborn Lippstadt Havaalanı, Stuttgart Havaalanı ve Sylt Havaalanı bulunur.
Condor dış hat seferleri: Avusturya, Bahreyn, Barbados, Brezilya, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Yeşil Burun, Kosta Rika, Hırvatistan, Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Gambiya, Yunanistan, Almanya, Guadeloupe, Hindistan, İtalya, Jamaika, Kenya, Malezya, Maldivler, Malta Martinik, Mauritius, Meksika, Karadağ, Fas, Myanmar, Namibya, Panama, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Seyşel Adaları, Güney Afrika, İspanya, Sri Lanka, St Lucia, Tanzanya, Tayland, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Venezuela’ya düzenlenir.


Check-in İşlemleri

Online check in işlemleri uçuştan 24 saat önce başlar ve 2 saat öncesine kadar devam eder. Kabin bagajı olmayan konuklar, mobil biniş kartları ile direkt olarak bu sayede uçağa geçebilirler. Grup check inleri 9 kişiye kadar memnundur. Online check in yapılabilen uçaklar, Condor resmi internet sitesinden kontrol edilebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Economy Class'taki tüm yolcular, en fazla 55 x 40 x 20 cm boyutlarına ve 6 kg ağırlığında kabin içi bagajı yanlarına alabilir. Bununla birlikte 1 el çantası ücretsizdir. Premium Economy Class'taki kabin bagajının ağırlığı 8 kg olmalıdır. Business Class'taki müşterilerin toplam ağırlığı maksimum 12 kg olan 2 parça bagazdır. ABD, Kanada, San Juan ve Brezilya hariç tüm uçuşlarda check in bagajı hakkı 1 parça 20 kg, Premium Ekonomi 1 parça 30 kilogramdır. Kısa mesafe uçuşlarda ekstra bagaj başına 10 Euro, orta mesafe uçuşlarda 12 Euro ve uzun mesafeli uçuşlarda 20 Euro alınmaktadır.


Condor İkramlıkları

Lezzetli menüsü ile Condor, uzun yolculuklarda kahvaltı, atıştırmalıklar, sıcak ve soğuk içecek seçeneklerine sahiptir. Kısa süreli uluslararası uçuşlar ile yurt içi uçuşlarda ücretsiz içecek ikramı yapılır.
 

Koltuk Seçimi

Premium ve Business Class'taki yolcular için koltuk rezervasyonları ücretsizdir. Diğer yolcular içi koltuk seçimi, koltuğun konumu ve uçuş destinasyonuna göre 9.99 Euro’dan başlayan fiyatlara sahiptir. Economy Best yolcuları, koltuklarını uygun koşullarda bir XL koltuğa yükseltebilir.
 

Condor Özel Programları

  • Miles & More
Miles & More programının ortağı olan Condor, yolcularına bir sonraki uçuşlarında kullanabilecekleri mil kazanma fırsatı sunar. Check-in sırasında Miles & More kartını sunmanız yeterlidir; miller kolaylıkla hesaba yansıtılır. Uçak biletlerinin yanı sıra ekstra bagaj hakkı, özel yemek siparişi, öncelikli check in gibi hizmetlerde de miller kullanılabilir.
  • Condor Lounge

Condor Lounge, yolculara havalimanında keyifli vakit geçirme şansı sunar. Hızlı sınırsız ve ücretsiz internet, duş alanları, ücretsiz yemek ve içecekler, bar, dinlenme alanları ve VIP eğlence sistemleri Condor lounge hizmetlerinden bazılarıdır.


İletişim

Condor Hava Yolları Telefon Numarası: +49 (0) 180 576 77 57
E-mail adresi: tma@condor.com  / reservation.en@condor.com  
Web sitesi: www.condor.com
Adres: 24 Stunden erreichbar Deutschland
 

En Ucuz Condor Uçak Biletleri


DE Condor 26 Mayıs 2023
Kos Münih 2.703 TL
Satın Al
DE Condor 23 Şubat 2023
Frankfurt New York 8.834 TL
Satın Al
DE Condor 22 Şubat 2023
Toronto İstanbul 11.130 TL
Satın Al
DE Condor 11 Şubat 2023
Yerevan İstanbul 11.928 TL
Satın Al
DE Condor 27 Temmuz 2023
Washington İstanbul 17.097 TL
Satın Al
DE Condor 01 Temmuz 2023
Washington İstanbul 22.298 TL
Satın Al
DE Condor 17 Mart 2023
Frankfurt Orlando 22.599 TL
Satın Al

Condor Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok