İngiltere Uçak Bileti Satın Al

İngiltere Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Europe/London

TRANSLATOR

Dil

İngilizce

Para birimi

British Pound

Telefon kodu

44

Başkent

En Ucuz İngiltere Uçak Biletleri


FR Ryanair 01 Şubat 2023
Sofya Londra 488 TL
Satın Al
FR Ryanair 08 Mart 2023
Dublin Londra 526 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 02 Şubat 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 03 Şubat 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 04 Şubat 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 05 Şubat 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 06 Şubat 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
W9 Wizz Air UK 31 Ocak 2023
Larnaca Londra 738 TL
Satın Al
U2 easyJet 03 Nisan 2023
İzmir Londra 791 TL
Satın Al
U2 easyJet 03 Nisan 2023
İzmir Londra 827 TL
Satın Al
U2 easyJet 28 Mart 2023
İzmir Londra 857 TL
Satın Al
U2 easyJet 29 Mart 2023
Antalya Manchester 869 TL
Satın Al

Şehirler

İngiltere Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile İngiltere arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı İngiltere uçak bileti fiyatı 488,34 TL kadardır.
Air Parker Booker, Alderney, Andover, Ballykelly, Baltasound, Barra, Barrow In Furness, Bembridge, Benbecula, Bentwaters St, Biggin Hill, Binbrook, Birmingham, Blackbushe, Blackpool, Bournemouth Intl, Bradford, Brighton, Bristol Intl, Broadford, Burtonwood, Cambridge, Campbeltown, Cardiff, Carlisle, Central Railway Stn, City , City London, Coll Island, Colonsay havalimanı İngiltere uçuşlarında kullanılır.
İngiltere Uçak Bileti Birleşik Krallık Hakkında

Bu yeşil alan, bu kraliyet adası, bu imparatorluğun yapıtaşı ve parlamenter demokrasinin öncüsü, en alışılmadık, olağanüstü ve dünyanın en çekici ülkesidir.

Burada İngilizce Konuşulur

İngiltere karmaşık görülebilen bir kültür ve gelenek geliştirmiştir, bunun çoğu -en azından görünüşte- bütün dünyaya ihraç edilen İngiliz pop müziği, filmleri ve TV programlarından oluşan geniş katalog sayesinde birçok ziyaretçiye tanıdık gelecektir. İngilizcenin ana vatanı olduğu için aynı durum iletişim için de geçerlidir. Her ne kadar Devon ve Liverpool gibi yerlerde yerel halk farklı aksanlarda konuşsa da birçok ziyaretçi için bu, konuşma kitabı taşımamak anlamına geliyor.

Çeşitlilik Dolu

Adriyan Duvarı’nın Roma kalıntılarından Londra’nın kıyaslanamaz tiyatro sahnesine, İngiltere şaşılacak kadar çeşitliliğe sahiptir. Sokaklarının gece ve gündüz vızıldadığı şehirler, cezbedici mağazalar, restoranlar ve dünyadaki en iyi müzelerle doludur. Karanlıktan sonra, modern kulüpler, en üst sınıf performans sanatları ve müthiş canlı müzik hatırlamanız için bir geceler dizisi sunar. Sonraki gün, İngiliz taşrasının derinliklerinde veya klasik sahil şeridindeki tatil yerinde eğleniyor olabilirsiniz. Yalnız da gidebilirsiniz, arkadaşınızla da, çocuğunuzla da, büyük annenizle de... Yediden yetmiş yediye mutlaka herkes için İngiltere’de bir şey bulunur.

Acele Etme

Burada seyahat etmek bir esinti gibi kolaydır. Tamamen çaba sarf etmeden de değil, fakat dünyanın çoğu ülkesine göre kolaydır. Yerel halk homurdanabilse de (gerçekte bu, milletçe yaptıkları uğraşıdır), şehir ulaşımı çok iyidir ve İngiliz tabiatına doğru yapılan tren yolculuğu kendi kendini anlatabilir. Bu sıkışık ülkede nereye giderseniz gidin, hiç bir zaman yandaki kasabadan, yandaki birahaneden, yandaki restorandan, yandaki milli parktan veya seyahat listenizdeki yandaki kaleden uzaklaşmış olmazsınız. Seçenekler sonsuz.

Tarih Gezisi

İngiltere'ye yolculuk tarihe yolculuktur. Fakat bu karanlık ve tozlu tarih değil, sizin de hissedebileceğiniz ve tekrar yaşayabileceğiniz tarihtir. 5000 yıllık bir anıt taşa ellerinizi sürebilir veya yüzlerce yıl önce zincir zırhlı askerler tarafından korunan ortaçağdan kalma bir kalenin mazgallarında yürüyebilirsiniz. Kral Arthur’un mirası olan alanları Shakespeare’in şiirlerini ve geçmişteki ve şimdiki monarşi saraylarını ziyaret edebilirsiniz. Sonra hızlıca zamanı ilerletin ve Manchester’daki 21’inci yüzyıl mimarisine şahit olun veya Cornwall’in Eden Projesi kapsamında yapılan uzay çağı kubbelerini keşfedin.

Neden İngiltere’yi Seviyorum

Neil Wilson, Yazar

İngiltere'nin en çekici özelliği, topraklarının her tarafından sızan derin köklü tarihinin havasıdır. Sakin ve rahat topraklar kazandırmak için İngiltere’nin kasabaları ve köyleri, kaleleri ve katedrallerinin organik olarak yüzlerce yıl boyunca büyüdüğüne yönelik bir inanış var. Bin yıllık bir köprüden etrafa bakmak, çok yorucu olmayan bir tepenin zirvesinde manzaraya dalmak, -en iyisi- samanlık çatı katının veya taş zeminli taşra birahanesinin köşesine büyük boy birayla kurulmak... İngiltere serbest düşünmeyi, hayal kurmayı cesaretlendiren bir ülkedir.


 

İngiltere Yönüne Uçan Havayolları