Copa Airlines Copa Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Panama

Kuruluş Tarihi

1944

Uçtuğu Nokta Sayısı

72

Uçtuğu Ülke Sayısı

30

Toplam Uçak Sayısı

80

Satış Durumu

Aktif

Copa Airlines Hakkında

Copa Airlines firması Panama’nın bayrak taşıyıcı firması olarak adlandırılıyor. 1944 yılında kurulan bu firmada birçok çalışan bulunuyor. Copa Airlines, Panama’nın en eski hava yolu şirketlerinden biri olarak görülüyor. Copa Airlines şirketinin merkezi Panama City’de bulunuyor.

Copa Airlines firması her geçen gün kendisini geliştiriyor. Kendisini geliştirmek için farklı metotlar uygulayan şirket, yolculardan tam puan alıyor. Copa Airlines firması uçuşlarını Tocumen Uluslararası Havaalanından gerçekleştiriyor.


Copa Airlines Rota ve Seferleri

Copa Airlines filosunda 85 tane uçak bulunuyor. Bu uçakların büyük bir çoğunluğu son teknoloji ile donatılıyor. Bu sayede uçuşlarda sorun yaşama riski en aza indiriliyor. Copa Airlines firmasının uçuş yaptığı 72 nokta bulunuyor. Bu noktaların sayısı artırılmaya çalışılıyor. Copa Airlines uçak bileti satın alanlar uçuşlardan çok memnun kaldığını dile getiriyor. Çünkü firma, yolcu odaklı seferler düzenliyor. Copa Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği noktalardan bazıları:
  • Guatemala City
  • Las Palmas
  • San Jose
Copa Airlines firmasının uçuşunun olduğu bölgeler firmanın resmi internet sitesinden görülebiliyor.


Check-in İşlemleri

Copa Airlines uçak bileti alanlar check in işlemleri için ekstra ücret ödemiyor. Check in işlemleri ücretsiz ve kolay bir şekilde tamamlanıyor. Copa Airlines firmasının resmi internet sitelerinden, firma çalışanlarından check in işlemleri için yardım alınabiliyor. Check in sistemi uçuştan uzun süre önce açılıyor. Bu sayede uçuştan kısa süre önce sıkıntı yaşamanın önüne geçiliyor. Check in işlemlerini yaptırmayanlar ciddi sorunlar yaşayabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Copa Airlines firmasının bagaj hakkı kuralları merak ediliyor. Firma, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında farklı kurallar uyguluyor. Bu kuralların listesi firmanın resmi internet sitesinde yer alıyor. Dileyen kişiler bu kuralları inceleyebiliyor. Copa Airlines firması yolcularına 1 bagajı ücretsiz taşıma hakkı veriyor. Ücretsiz taşınacak bagajın 6 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Aksi halde ücretsiz taşıma sınıfına girmiyor. Yolcuların bagajları uçuştan önce tartılıyor ve ona göre fiyat belirleniyor. Copa Airlines firması, el bagajının yanında taşınmasında bir sakınca görmüyor.


Copa Airlines İkramlıklar

Copa Airlines şirketi uçuşlarının çoğunda ikram sunmuyor. Copa Airlines firması uzun süren yurt dışı uçuşlarının bazılarında ikram veriyor. Şimdilik verilen ikramlar sınırlı tutuluyor. Ancak bu sınırın zamanla genişletileceği söyleniyor.


Koltuk Seçimi

Copa Airlines firmasının uçaklarında standart olan koltuklar yer alıyor. Bu standart koltuklara ek olarak business sınıfında Premium ve Premium plus koltuklar yer alıyor. Bu koltuklar standart koltuklara göre daha teknolojik oluyor. Premium plus koltuklar, yalnızca business tarafındaki yolcular için oluyor. Copa Airlines yolcuları, check in işlemleri sırasında koltuk seçimini tamamlıyor.

Copa Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Copa Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Copa Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Copa Airlines uçak biletiyle başlıca Ankara, Istanbul, Istanbul, Kayseri, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Copa Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Copa Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Copa Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Copa Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Copa Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Copa Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok