Panama Uçak Bileti Satın Al

Panama Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Panama

TRANSLATOR

Dil

Panama - Spanish

Para birimi

Panamanian Balboa

Telefon kodu

507

Başkent

Panama City

En Ucuz Panama Uçak Biletleri


DL Delta Air Lines 05 Şubat 2023
İstanbul Panama City 15.346 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 05 Şubat 2023
İstanbul Panama City 15.407 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Panama arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Panama uçak bileti fiyatı 15.345,99 TL kadardır.
Achutupo, Ailigandi, Bahia Pinas, Balboa, Bocas Del Toro, Caledonia, Carti, Changuinola, Chitre, Colon, Contadora, Corazon De Jesus, El Porvenir, El Real, Enrique Malek, Garachine, Howard Afb, Isla Viveros, Jaque, La Palma, Mamitupo, Marcos A Gelabert, Mulatupo, Nargana, Playon Chico, Puerto Armuellas, Puerto Obaldia, Rio Alzucar, Rio Sidra, Rio Tigre havalimanı Panama uçuşlarında kullanılır.
Panama Uçak Bileti

Panama Hakkında

Şeffaf turkuaz sularından kahve çiftliklerine ve Chiriquí bulut ormanlarına kadar pek çok farklılığı içinde barındıran Panama hem huzurlu bir tatil hem de macera dolu deneyimler için çok uygun olabilir.  

Dış Mekan Sporları  

Panama’nın doğal güzellikleri keşfedilecek en önemli şeylerden biridir. Karayip sahillerinde yer alan İspanyol kalelerini gezebilir, tekneyle açılıp kıyıları uzaktan seyredebilir ya da kano ile kıyıların derinliklerine dalabilirsiniz.  Ülkenin vahşi doğası benzersizdir: dağların yüksek kesimlerinde quetzal kuşlarını görebilir, kaldığınız kulübeden uluyan maymunların sesleriyle uyanabilir ya da adrenalin depolamak için tekneyle denize açıldığınızda balinalarla karşılaşabilirsiniz. Macera turizmi Panama’da yağmur ormanlarının üzerinden zip line yapmak, deniz kaplumbağaları ile yüzmek ve bulut ormanlarına doğru çıkılacak bir gezi anlamına gelir. Bu iki uzun kıyıya sahip küçük tropik ülke sizin için kocaman bir oyun alanı olacak. 

Sonsuz Yaz

Bir yanında ıssız adalardan oluşan Karayip denizi diğer yanında ise çılgın Pasifik suları olan Panama size en iyi sahil hayatını sunmak için sizi bekliyor. Suyun öteki tarafında tamamen farklı dünyaya adımınızı atacaksınız. Pasifik sularında beyaz köpek balıkları ile dalış yapabilir, Bocal del Toro’da şnorkel ile sualtı dünyasını keşfedebilir ya da Guna Yala bölgesinde tekneyle açılabilirsiniz ve burada tüm su sporlarını deneyimleyebilirsiniz.    Aynı zamanda sörf tutkunlarının da odak noktası olan Panama da birinci sınıf sörf imkanına sahip olabilirsiniz. Cennet’e merhaba deyin.  

Kozmopolit Panama

Baş döndürücü mavi kıyıları ve pırıltılı gece hayatıyla Miami’yi andıran Panama’da çok fazla İngilizce konuşan kişinin olduğunu fark edeceksiniz. Panama City kültürel çeşitliliğin olduğu ve oldukça karmaşık bir şehirdir. Burada gelişmiş bir şehir hayatı vardır. Orta Amerika’nın ilk metrosu bu bölgededir ve Casco bölgesinde yenilenmiş devasa kanal sistemleri vardır. Burada şehir hayatının tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca kıyılarda kano ile gezerek Casco bölgesini keşfedebilir ya da avant garde bir şova katılarak bu tropik şehrin sadece salsadan ibaret olmadığını görebilirsiniz.

Kayıp Dünya ve Macera

Darien’e sadece turistik yerlere gitmek için gelmemiş olabilirsiniz, eğer buraya macera dolu bir tatil için geldiyseniz evrendeki en heyecanlı aktiviteleri deneyimleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Panama’nın büyüleyici bir vahşi doğası vardır. Santa Fe şelalesinin altında sırılsıklam olabilirsiniz. Guna Yala’daki çılgın sporları deneyimleyebilirsiniz ya da Peninsula de Azuero sahillerinde aylaklık edebilirsiniz. Ayrıca bölgedeki hayvanları görmeye de gidebilirsiniz. Panama’da istediğiniz her şeyi bulabileceksiniz.

Panama’yı neden seviyorum?

Yazar: Carolyn McCarthy
Vahşi doğanın ve yerel kültürün yok olmaya başladığı yerlerin aksine Panama tüm kültürel hayatını ve vahşi doğasını korumayı başarmış bir ülke. Panama’da yağmur ormanlarında yürüyüşe çıkabilir, Congo davullarının sesini dinleyebilir, tropik adalar arasında kano ile gezebilirsiniz. Panama’nın vahşi hayatı gerçekten görülmeye değer, burada Isla de Coiba şelalelerini görebilirsiniz ve şehrin hemen dışında yer alan ormanların derinliklerinde keşfe çıkabilirsiniz. Benim için Panama farklı özelliklerin bir birleşimi gibi – burada hem doğanın hem kültürün tadını çıkartabilir, farklı inançları ve günlük hayatın içine karışan Latin Amerika müziğini keşfedebilirsiniz. Panama’nın enerjisi sizi besler ve burada dünyaya farklı şekilde bakmayı öğrenebilirsiniz.  

Panama Yönüne Uçan Havayolları