American Airlines American Airlines Uçak Bileti

En Popüler American Airlines Uçak Biletleri

AA American Airlines 22 Mayıs 2024
İstanbul Newport News Hampton 77.088 TL
Satın Al
AA American Airlines 15 Haziran 2024
Abilene İstanbul 31.214 TL
Satın Al
AA American Airlines 04 Eylül 2024
Cancun Miami 6.149 TL
Satın Al
AA American Airlines 21 Nisan 2024
Ντάλας Los Angeles 32.540 TL
Satın Al
AA American Airlines 06 Eylül 2024
Havana Santiago 13.904 TL
Satın Al
AA American Airlines 18 Ağustos 2024
Las Vegas San Diego 20.188 TL
Satın Al
AA American Airlines 19 Haziran 2024
Los Angeles Νέα Υόρκη 8.258 TL
Satın Al
AA American Airlines 23 Haziran 2024
Νέα Υόρκη Los Angeles 10.158 TL
Satın Al
AA American Airlines 01 Temmuz 2024
Providenciales Toronto 11.921 TL
Satın Al
AA American Airlines 01 Temmuz 2024
Toronto San Francisco 8.591 TL
Satın Al

American Airlines Hakkında

American Airlines bilet

Dünyanın en büyük havayolu firması unvanına sahip American Airlines, 1930’dan beri hizmet vermektedir. Philadelphia Uluslararası Havalimanı, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, Los Angeles Uluslararası Havalimanı, Washington Ronald Reagan Ulusal Havalimanı ve Miami Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere firmanın 9 merkezi bulunmaktadır. One World kurucu üyelerinden olan American Airlines, günde 6800 uçuş gerçekleştirir. Aynı zamanda dünyanın en eski havayollarından biri olan firma, 945 uçaklık büyük bir filoya sahiptir.

American Airlines Rota ve Seferleri

American Airlines, 50’den fazla ülkede yaklaşık 350 noktaya seferler düzenler. Amerika Birleşik Devletleri içerisinde 108 destinasyona uçuşları bulunan firma, dünya genelinde pek çok ülkeye yolcularını konfor ile taşır. Dış hat seferlerini American Airlines, Arjantin, Aruba, Avustralya, Bahamalar, Barbados, Belçika, Bermuda, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Haiti, Honduras, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İtalya, Jamaika, Japonya, Meksika, Fas, Yeni Zelanda, Peru, Polonya, Portekiz, Rusya, Saint Lucia, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık, Uruguay ve Venezuela’ya gerçekleştirir.


Check-in İşlemleri

Havalimanı check-in işlemleri Amerika içi uçuşlarda 1.5 saat önce, uluslararası uçuşlarda en az 2 saat önce tamamlanmalıdır. Online check-in uçuş saatlerinden 24 saat önce başlar ve 45 dakika önce sona erer. Check-in süreleri uçuş destinasyonuna göre farklılık gösterebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Basic Ekonomi ve Ekonomi sınıfı yolcular kabin içinde 56x36x23’ten büyük bagaj taşıyamaz, belirli bir kilo sınırı yoktur. Kargo bagajları en fazla 158 cm olabilir ve kilo sınırları uçuşa göre değişmektedir. Uçuş rotasına göre 10 parçaya kadar bagaj taşınabilir. Denver, Colorado (DEN), Fort Lauderdale (FLL), Las Vegas (LAS), Orlando (MCO), Portland, Oregon (PDX), Salt Lake City (SLC) ve Seattle (SEA) uçuşlarında 4 saatten daha uzun süre önce bagaj verilemez.


American Airlines İkramlıkları

Business ve Premium Ekonomi sınıfı yolculara sağlıklı ve lezzetli ikramlıklar ücretsiz olarak servis edilir. Alerjisi olanlar ya da özel diyet uygulayanlar uçuşlarından 30 gün öncesinden 24 saat önceye kadar American Airlines’a gerekli bildirimleri yapabilir. Uçuşlarında değişiklik yapan yolcular, özel yemekleri için yeniden başvuruda bulunmalıdırlar.


Koltuk Seçimi

Pencere kenarı koltuklar ile acil çıkış sıraları için koltuk seçiminden ücret alınır. Fiyatlar, destinasyona göre farklılık gösterebilir.

American Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm American Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda American Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
American Airlines uçak biletiyle başlıca Allentown Bthlehm, Dominica, Istanbul, Istanbul, Salisbury yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
American Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Martinik, Türkiye, Grenada, Türkiye, Guatemala olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. American Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
American Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
American Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
American Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

American Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok