Meksika Uçak Bileti Satın Al

Meksika Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Tijuana

TRANSLATOR

Dil

İspanyolca

Para birimi

Telefon kodu

52

Başkent

Mexico City

En Ucuz Meksika Uçak Biletleri


VB Aeroenlaces Nacionales 07 Şubat 2023
Cancun Meksiko 1.532 TL
Satın Al
AM Aeromexico 07 Şubat 2023
Cancun Meksiko 1.546 TL
Satın Al
VB Aeroenlaces Nacionales 15 Haziran 2023
Bogota Cancun 3.405 TL
Satın Al
AV Avianca 15 Haziran 2023
Bogota Cancun 4.407 TL
Satın Al
UX Air Europa 25 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.014 TL
Satın Al
UX Air Europa 23 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.014 TL
Satın Al
UX Air Europa 21 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.014 TL
Satın Al
UX Air Europa 16 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.014 TL
Satın Al
UX Air Europa 14 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.014 TL
Satın Al
UX Air Europa 18 Mart 2023
İstanbul Cancun 11.601 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 24 Mart 2023
İstanbul Cancun 13.160 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 17 Mart 2023
İstanbul Cancun 13.160 TL
Satın Al

Meksika Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Meksika arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Meksika uçak bileti fiyatı 1.531,74 TL kadardır.
Abreojos, Aguascalientes, Alamos, Alvarez Intl, Apatzingan, Apt Del Norte, Atizapan, Bahia Angeles, Campeche Intl, Cananea, Cancun, Cap C Perez, Celaya, Chetumal, Chichen Itza, Ciudad Acuna Intl, Ciudad Constitucion, Ciudad Del Carmen, Ciudad Juarez Intl, Ciudad Mante, Ciudad Obregon, Ciudad Victoria, Colima, Copalar, Cozumel, Cuernavaca, Ensenada, Federal, Fedl De Bachiguala, Francisco havalimanı Meksika uçuşlarında kullanılır.
Meksika Uçak Bileti

Meksika Hakkında

Etrafı palmiye ağaçlarıyla çevrili plajları, Meksika biberi ve baharatlarıyla ünlü mutfağı, büyüleyici ormanları, insan kaynayan şehirleri; havai fişekli festivalleri, Frida‘nın pişmanlığı; Meksika bize ayrıntılı bir şekilde parlak hayaller çiziyor ve oradaki gerçekler beklentilerimizi karşılıyor.

Meksika’yı Neden Seviyorum

Yazar John Noble’ın kaleminden,

Meksika, gençken Aztekler ve Cortés‘in inanılmaz hikayesini okuduğum zaman ilk kez ilgimi çekti. Sırtımda çantamla birlikte ilk defa Ciudad Juárez‘den Ciudad Cuauhtémoc’ya 3 ayda gittim. Sisli ve gizemli Chiapas Dağlık Bölgesi’nde kendimi evimdeymiş gibi hissettim. O zamandan bu yana Meksika’nın pek çok bölgesini gezdim ve sahillerine, ormanlarına yanardağlarına, şehirlerine, enfes yemeklerine, muhteşem eski çağ medeniyetlerine, yaratıcı sanat ve el işçiliğine, en önemlisi de etkileyici misafirperverliği ve oldukça içten insanlarına hayran kaldım.

Bir Milletin Sanatı ve Ruhu

Meksika’nın tarih öncesi medeniyetleri, Teotihuacan’ın kule piramidi ve Palenque adlı üstün incelik ve güzellikteki Maya tapınağının da içinde bulunduğu birçok yapı inşa etmişlerdir. Ağaçlarla gölgelenmiş meydanlar ve görkemli ve zengin bir şekilde yontulmuş, taş kiliseler ve köşkler Meksika’nın İspanyol sömürgesi olduğu zamanlardan, modern Meksika’dan ise Diego Rivera ve Frida Kahlo gibi isimlerden çıkma sanat tarihine damga vuran eserler kalmıştır. Üst sınıf müzeler ve galerilerdeki eserler ülkenin büyüleyici tarihi ve sonsuz yaratıcı enerjisini barındırıyor. Halkın kültürü yeraltındaki gece kulüpleri ve başkent Meksika’daki sokak sanatından yerli kesimin yaptığı harika el işlerine kadar çok çeşitli ve canlı.

Dışarıdaki Yaşam

Büyüleyici ormanları, aktif, karla kaplı yanardağları, kaktüslerle dolu çölleri, 10,000km uzunluğundaki kıyılarına dizili sahilleri ve yabani deniz canlılarının zenginliği ile Meksika sonsuz bir macera ve hayatın büyük ölçüde açık havada yaşandığı bir yer. Burada Pasifik okyanusunun yanında yemek yiyebilir ve ya koloni zamanlarından kalma Guanajuato sokaklarında dolaşabilirsiniz. Oaxaca Dağı’nda bulutların üstündeki ormanlara doğru yürüyüşe çıkabilir ya da Karayip denizine dalabilirsiniz.

Los Mexicanos

Sizin Meksika deneyiminizin kalbinde Meksika’nın insanları olmalı. Meksika şehrinin çingenelerinden olağanüstü bir grup utangaç Chiapas köylüsü renge aşık olmaları ve alışılagelmiş festivalleriyle ünlendi. Ama onlar, zamanı empatiden daha önemli olan mantıklı bir halktı da aynı zamanda. Doğrusu Meksika’da böylesine kibar insanlarla çok nadir karşılaşabilirsiniz. Onlar büyüleyici insanlar ve nasıl misafir ağırlanacağını biliyorlar. Onlar yönetimden şikayetçiler. Ama iyi kötü şehirlerini, Meksika’nın yurtları olmazıyla, onun bütün çeşitliliğiyle, aile bağlarının güçlü olmasıyla, köklü gelenekleriyle, eşsiz agave bitki özlü likörleriyle, harika lezzetli ve Meksika biberi dolu yemekleriyle aşırı gurur duyuyorlar.

Herkes için Seyahat

Meksika her çeşitten ziyaretçiyi ağırlıyor. Riviera Maya‘daki hoş otellerde, Pasifik’teki bütçeye uygun plaj kulübelerinde ya da dağlık bölgelerdeki koloni köşklerinde kalabilirsiniz. Şık şehir restoranlarında gurmelerin yemeklerini ya da annenizin yemekleri kadar güzel yemekleri küçük sokak lokantalarında yiyebilirsiniz. Şehirden şehre neredeyse her yere giden otobüslerle ve yoğun yurtiçi uçuş ağını kullanarak, gidebilirsiniz.

Meksika Yönüne Uçan Havayolları