Garuda Indonesia Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Garuda Indonesia Bilgileri

Genel Merkezi

Jakarta

Kuruluş Tarihi

1947

Uçtuğu Nokta Sayısı

0

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Toplam Uçak Sayısı

144

IATA Kodu

GA

Garuda Indonesia Hakkında

Garuda Indonesia bilet

Garuda Indonesia, 72 seneden beri sektörde sağladığı başarı ile tanınan Endonezya ulusal havayolu firmasıdır. Merkezi, Cakarta yakınlarındaki Soekarno Hatta Uluslararası Havaalanı’dır. 2014 senesinde Garuda Indonesia, Skytrax tarafından uluslararası 5 yıldızlı havayolu unvanını almıştır. Havayolunun Garuda Indonesia ‘dan önceki ismi Garuda Indonesian Airway’tir. SkyTeam üyesi olan firma, 144 uçaklık filoya sahiptir. Filosundaki uçak modelleri Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A330-900neo, ATR 72-600, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8 ve Bombardier CRJ1000’dir. Firma sloganları arasında ‘’Garuda Indonesia, Tecrübe’’ ile ‘’Garuda Indonesia, Endonezya’nın Havayolu’’ bulunur ve Lion Air’den sonra Endonezya’nın en büyük ikinci havayoludur.

Garuda Indonesia Rota ve Seferler

Garuda Indonesia Güney Asya, Doğu Asya, Orta Doğu, Avustralya ve Avrupa ülkelerine uçuşlar düzenler. Firma ayrıca Türkiye’de İstanbul Havaalanı’na uçuşlar gerçekleştirir. Yurt içi uçuşlarında Garuda Indonesia; Pattimura Havaalanı, Sultan Aji Muhammad Sulaiman Havaalanı, Radin Inten II Havaalanı, Husein Sastranegara Uluslararası Havaalanı, Syamsudin Noor Havaalanı, Betoambari Havaalanı, Fatmawati Soekarno Havaalanı, Sultan Thaha Havaalanı, Sentani Havaalanı, Notohadinegoro Havaalanı, Utarom Havaalanı, Haluoleo Havaalanı ve Sangia Nibandera Havaalanı’na seferler düzenler.
Garuda Indonesia uluslararası rotaları arasında Avusturya, Avustralya, Belçika, Kamboçya, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Hong Kong, İtalya, Japonya, Bahreyn, Brunei, Çek Cumhuriyeti, Endonezya, Ürdün, Pakistan, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Türkiye, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Hollanda, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, İspanya, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Vietnam ve Amerika Birleşik Devletleri bulunur.


Check-in İşlemleri

Yolcular yurt içi kalkış saatinden en az 1 saat ve uluslararası uçuşlarda kalkış saatinden iki saat önce check-in işlemlerini tamamlamış olmalıdırlar. Online check in işlemleri iç hatlarda sefer vaktinden 48 saat önce aktif hale gelir ve 2 saat önce kapanır. Dış hat uçuşlarında ise 48 saat önce açılır ve 4 saat önce kapanır. Bilete sahip olan yolcular Garuda Endonezya Çağrı Merkezi'nden telefonla check-in yapabilirler. Bu hizmet, kalkıştan 24 saat önce başlar ve 4 saat önce sona erer.


Bagaj Hakkı Kuralları

Garuda Indonesia, tüm kabin sınıflarında son derece esnek bagaj sınırları uygular. First class için sınır 50 kilogramdır. Çoğu uçuş rotası için bagaj sayısının sınırı yoktur yalnızca ağırlıklar dikkate alınır. Ekstra bagaj hakkına sahip olmayı isteyen yolcular online rezervasyon yaparak veya çağrı merkezi aracılığıyla satın alım yaparak %15 indirimli fiyatlardan yararlanabilir.


Garuda Indonesia İkramlıkları

İkramlıklar, yüksek hijyen standartları ile helal olarak hazırlanır. Dini ve sağlık gerekçeleri ile uçuş sırasında özel yemekleri tercih edenler ya da bebek ve çocuk menüleri isteyenler uçuştan en az  24 saat önce Garuda Indonesia müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek taleplerini bildirebilir.


Koltuk Seçimi

Yolcular online check-in ile ve Garuda Indonesia mobil uygulamasını kullanarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Koltuk seçimi yurt içi uçuşlarda sefer saatinden 48 saat önce başlar ve 2 saat önce sona erer. Yurt dışı uçuşlarda ise 48 saat önce başlayıp 4 saat sonra kapanır.


Garuda Indonesia Özel Programları

  • Garuda Miles
Yolcular, Garuda Indonesia ve ortakları ile gerçekleştirdikleri uçuşlarından kazandıkları milleri Garuda Miles hesaplarında biriktirirler. Ardından miller, ödül biletleri ile indirimli ya da ücretsiz uçma hakkına sahip olurlar. Ayrıca miller havaalanlarındaki özel check in kontuarlarında, ekstra bagaj hakkı istendiğinde ve öncelikli bagaj hizmetinde kullanılabilir.


İletişim

Garuda Indonesia Telefon Numarası: +62 (21) 559 156 71
E-mail adresi: pujobroto@garuda-indonesia.com
Web sitesi: www.garuda-indonesia.com
Adres: Management Building, 3d Floor Soekamo-Hatta International Airport, Cengkareng, Cakarta, 19120, Endonezya.
 

En Ucuz Garuda Indonesia Uçak Biletleri


GA Garuda Indonesia 12 Mart 2023
Denpasar İstanbul 10.957 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 01 Şubat 2023
Denpasar İstanbul 14.469 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 10 Mayıs 2023
Balikpapan Kayseri 15.621 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 04 Şubat 2023
Jakarta Sidney 20.383 TL
Satın Al

Garuda Indonesia Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok