Garuda Indonesia Uçak Bileti

Genel Merkezi

Jakarta

Kuruluş Tarihi

1947

Uçtuğu Nokta Sayısı

80

Uçtuğu Ülke Sayısı

40

Toplam Uçak Sayısı

144

Satış Durumu

Pasif

En Popüler Garuda Indonesia Uçak Biletleri

GA Garuda Indonesia 04 Ekim 2023
İstanbul Melbourne 44.615 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 05 Ekim 2023
Ambon İstanbul 16.640 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 05 Ekim 2023
Denpasar İstanbul 13.557 TL
Satın Al
GA Garuda Indonesia 18 Ocak 2024
Dubai Melbourne 31.500 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Garuda Indonesia Hakkında

Garuda Indonesia bilet

Garuda Indonesia, 72 seneden beri sektörde sağladığı başarı ile tanınan Endonezya ulusal havayolu firmasıdır. Merkezi, Cakarta yakınlarındaki Soekarno Hatta Uluslararası Havaalanı’dır. 2014 senesinde Garuda Indonesia, Skytrax tarafından uluslararası 5 yıldızlı havayolu unvanını almıştır. Havayolunun Garuda Indonesia ‘dan önceki ismi Garuda Indonesian Airway’tir. SkyTeam üyesi olan firma, 144 uçaklık filoya sahiptir. Filosundaki uçak modelleri Airbus A330-200, Airbus A330-300, Airbus A330-900neo, ATR 72-600, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8 ve Bombardier CRJ1000’dir. Firma sloganları arasında ‘’Garuda Indonesia, Tecrübe’’ ile ‘’Garuda Indonesia, Endonezya’nın Havayolu’’ bulunur ve Lion Air’den sonra Endonezya’nın en büyük ikinci havayoludur.

Garuda Indonesia Rota ve Seferler

Garuda Indonesia Güney Asya, Doğu Asya, Orta Doğu, Avustralya ve Avrupa ülkelerine uçuşlar düzenler. Firma ayrıca Türkiye’de İstanbul Havaalanı’na uçuşlar gerçekleştirir. Yurt içi uçuşlarında Garuda Indonesia; Pattimura Havaalanı, Sultan Aji Muhammad Sulaiman Havaalanı, Radin Inten II Havaalanı, Husein Sastranegara Uluslararası Havaalanı, Syamsudin Noor Havaalanı, Betoambari Havaalanı, Fatmawati Soekarno Havaalanı, Sultan Thaha Havaalanı, Sentani Havaalanı, Notohadinegoro Havaalanı, Utarom Havaalanı, Haluoleo Havaalanı ve Sangia Nibandera Havaalanı’na seferler düzenler.
Garuda Indonesia uluslararası rotaları arasında Avusturya, Avustralya, Belçika, Kamboçya, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Hong Kong, İtalya, Japonya, Bahreyn, Brunei, Çek Cumhuriyeti, Endonezya, Ürdün, Pakistan, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Türkiye, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Hollanda, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, İspanya, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, Vietnam ve Amerika Birleşik Devletleri bulunur.


Check-in İşlemleri

Yolcular yurt içi kalkış saatinden en az 1 saat ve uluslararası uçuşlarda kalkış saatinden iki saat önce check-in işlemlerini tamamlamış olmalıdırlar. Online check in işlemleri iç hatlarda sefer vaktinden 48 saat önce aktif hale gelir ve 2 saat önce kapanır. Dış hat uçuşlarında ise 48 saat önce açılır ve 4 saat önce kapanır. Bilete sahip olan yolcular Garuda Endonezya Çağrı Merkezi'nden telefonla check-in yapabilirler. Bu hizmet, kalkıştan 24 saat önce başlar ve 4 saat önce sona erer.


Bagaj Hakkı Kuralları

Garuda Indonesia, tüm kabin sınıflarında son derece esnek bagaj sınırları uygular. First class için sınır 50 kilogramdır. Çoğu uçuş rotası için bagaj sayısının sınırı yoktur yalnızca ağırlıklar dikkate alınır. Ekstra bagaj hakkına sahip olmayı isteyen yolcular online rezervasyon yaparak veya çağrı merkezi aracılığıyla satın alım yaparak %15 indirimli fiyatlardan yararlanabilir.


Garuda Indonesia İkramlıkları

İkramlıklar, yüksek hijyen standartları ile helal olarak hazırlanır. Dini ve sağlık gerekçeleri ile uçuş sırasında özel yemekleri tercih edenler ya da bebek ve çocuk menüleri isteyenler uçuştan en az  24 saat önce Garuda Indonesia müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek taleplerini bildirebilir.


Koltuk Seçimi

Yolcular online check-in ile ve Garuda Indonesia mobil uygulamasını kullanarak koltuk seçimini gerçekleştirebilir. Koltuk seçimi yurt içi uçuşlarda sefer saatinden 48 saat önce başlar ve 2 saat önce sona erer. Yurt dışı uçuşlarda ise 48 saat önce başlayıp 4 saat sonra kapanır.


Garuda Indonesia Özel Programları

  • Garuda Miles
Yolcular, Garuda Indonesia ve ortakları ile gerçekleştirdikleri uçuşlarından kazandıkları milleri Garuda Miles hesaplarında biriktirirler. Ardından miller, ödül biletleri ile indirimli ya da ücretsiz uçma hakkına sahip olurlar. Ayrıca miller havaalanlarındaki özel check in kontuarlarında, ekstra bagaj hakkı istendiğinde ve öncelikli bagaj hizmetinde kullanılabilir.


İletişim

Garuda Indonesia Telefon Numarası: +62 (21) 559 156 71
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: www.garuda-indonesia.com
Adres: Management Building, 3d Floor Soekamo-Hatta International Airport, Cengkareng, Cakarta, 19120, Endonezya.
 

Garuda Indonesia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Garuda Indonesia uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Garuda Indonesia uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Garuda Indonesia uçak biletiyle başlıca Jambi, Palembang, Antalya, Melbourne, Van yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Garuda Indonesia havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Endonezya, Endonezya, Endonezya, Endonezya, Endonezya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Garuda Indonesia havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Garuda Indonesia müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Garuda Indonesia uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Garuda Indonesia uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Garuda Indonesia Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok