Air Serbia Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Air Serbia Hakkında

Air Serbia Bilet

Air Serbia, Sırbistan’ın ulusal havayolu şirketidir. Genel merkezi Belgrad’da bulunan firmanın merkezi Belgrad Nikola Tesla Havaalanı’dır. 2013 yılında ismi değiştirilene kadar Jat Airways adıyla tanınıyordu. 1 geniş gövdeli, 12 dar gövdeli ve 5 turbotrop uçak barındıran filosu ile hizmet vermektedir. Filosunu geliştirip yenileme isteğiyle müşterilerine rahat bir uçuş sunmaya devam etmek isteyen firmanın koltukları olağanüstü bir konfor sunan ödüllü Recaro BL3520 modelidir.

Avrupa, Kuzey Amerika, Akdeniz, Afrika ve Asya’ya çok sayıda uçuş düzenleniyor. 32 ülkede 63 bölgeye uçuş düzenleniyor. Bu sayede istenilen tarihte ve saatte uçak seferi bulunabiliyor. Siz de kendinize en uygun Air Serbia seferleri hakkında bilet.com sitemizden bilgi edinebilirsiniz.
Her bütçeden bilet bulabileceğiniz, uygun fiyatlı seçenekler sunan firma her ay binlerce yolcu taşımaktadır. Güvenilir ve rahat bir yolculuk geçirmek istiyorsanız bu firma tam size göre. Air Serbia bilet sahibiyseniz konforlu bir yolculuk sizleri bekliyor. Güler yüzlü personeller ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimsenmektedir. Biletinizi temin ettiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Check-in süreleri havaalanına göre değişmekle beraber uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanına ulaşmış olmanızı ve tüm işlemleriniz en geç 30 dakika kala bitmiş olmasını tavsiye ediyoruz. Bu işlemlerden sonra uçağınıza binerek keyifli yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Aie Serbia Hakkında

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi olan firma, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden hizmet vermektedir. Müşterilerine en uygun biletleri, en rahat uçuşları sunmaktadır. Bütün Air Serbia uçuşları, ücretsiz su ve atıştırmalıklar içerir. Ek olarak yemek istediğiniz her şeyi uygun fiyatlarla tüketebilirsiniz. Eğer özel bir yemek dilerseniz, firma size bunu da sağlamaktadır. Dini inançlara göre, vegan ve vejetaryenlere, sağlık gereksinimlerine ve çocuklara göre yemekler sunan firma, hassasiyet gösterdiğiniz noktalara gereken değeri vermektedir. Birçok ek hizmeti olan firmada önceden koltuk rezervasyonu, ek bagaj hakkı, uçuş sırasında özel anlarını kutlama, çocuklar için refakatçı talebi yapabilirsiniz.

Air Serbia Premium Salonu’nda Sırp mutfağının en lezzetli yemeklerini uçuşunuz sırasında tadabilirsiniz. Yolculuklarda yanınızdan ayırmak istemediğiniz evcil hayvanınızla da seyahat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra her uçuşta dağıtılan güncel dergiler ile moda, turizm, spor, kültür alanlarında en yeni bilgileri öğrenebilir, yolculuğunuzda kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Siz de bu üstün hizmetlerden en uygun fiyatla yararlanmak istiyorsanız bilet.com sitemizden Air Serbia bilet fiyatları hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

En Ucuz Air Serbia Uçak Biletleri


JU Air Serbia 11 Mart 2023
Nis İstanbul 1.044 TL
Satın Al
JU Air Serbia 25 Şubat 2023
Nis İstanbul 1.044 TL
Satın Al
JU Air Serbia 04 Şubat 2023
Nis İstanbul 1.054 TL
Satın Al
JU Air Serbia 22 Haziran 2023
Berlin Barselona 1.313 TL
Satın Al
JU Air Serbia 22 Mart 2023
İstanbul Belgrad 1.324 TL
Satın Al
JU Air Serbia 23 Mart 2023
İstanbul Belgrad 1.324 TL
Satın Al
JU Air Serbia 27 Mart 2023
İstanbul Belgrad 1.324 TL
Satın Al
JU Air Serbia 31 Mart 2023
İstanbul Belgrad 1.326 TL
Satın Al
JU Air Serbia 02 Mart 2023
İstanbul Belgrad 1.326 TL
Satın Al
JU Air Serbia 07 Şubat 2023
İstanbul Belgrad 1.328 TL
Satın Al
JU Air Serbia 03 Şubat 2023
Barselona Frankfurt 1.398 TL
Satın Al
JU Air Serbia 13 Mart 2023
Berlin Barselona 1.399 TL
Satın Al

Air Serbia Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok