Macaristan Uçak Bileti Satın Al

Macaristan Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Europe/Budapest

TRANSLATOR

Dil

Hungary - Hungarian

Para birimi

Hungarian Forint

Telefon kodu

36

Başkent

Budapest

En Ucuz Macaristan Uçak Biletleri


PC Pegasus 01 Nisan 2023
İstanbul Budapeşte 1.066 TL
Satın Al
PC Pegasus 06 Haziran 2023
İstanbul Budapeşte 1.067 TL
Satın Al
PC Pegasus 04 Nisan 2023
İstanbul Budapeşte 1.067 TL
Satın Al
PC Pegasus 02 Nisan 2023
İstanbul Budapeşte 1.072 TL
Satın Al
PC Pegasus 23 Mart 2023
İstanbul Budapeşte 1.245 TL
Satın Al
PC Pegasus 20 Mart 2023
İstanbul Budapeşte 1.355 TL
Satın Al
PC Pegasus 21 Şubat 2023
İstanbul Budapeşte 1.397 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Mayıs 2023
İstanbul Budapeşte 1.407 TL
Satın Al
PC Pegasus 30 Mart 2023
İstanbul Budapeşte 1.421 TL
Satın Al
PC Pegasus 08 Mayıs 2023
İstanbul Budapeşte 1.427 TL
Satın Al
PC Pegasus 09 Mayıs 2023
İstanbul Budapeşte 1.427 TL
Satın Al
PC Pegasus 10 Mayıs 2023
İstanbul Budapeşte 1.427 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Macaristan arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Macaristan uçak bileti fiyatı 1.066 TL kadardır.
Debrecen, Liszt Ferenc Intl, Miskolc, Pogany, Sarmellek havalimanı Macaristan uçuşlarında kullanılır.
Macaristan Uçak Bileti

Macaristan Hakkında

Konuştuğu dil, yemek hazırlama ve şarap içme tarzı diğerlerine benzemeyen Macaristan her zaman farklı telden çalmıştır. Avrupa’nın en ilginç ülkesidir.

Süper Yapılar

Macaristan’ın doğası heyecan vericiden daha kibar, hayret vericiden daha güzeldir. Fakat aynı şeyleri ülkenin her tarafında bina edilen yapılar için diyemezsiniz. Mimari olarak Macaristan Roma kalıntılarından ve orta çağ kasaba evlerinden barok kiliselere, neoklasik şehir yapılarına ve Yeni Sanat Akımı halka açık banyolarına ve okullarına kadar her şeyiyle define hazinesidir. Ve burada henüz Budapeşte’den henüz bahsetmiyoruz, Szeged or Kecskemét, Debrecen veya Sopron yolu ile yürüyün ve her köşeyi döndüğünüzde bir mimari cevher keşfedeceksiniz. Bazı insanlar (biz de dahil olmak üzere) Szeged’de ki Reök Sarayı,Kőszeg’s Jurisics’in binaları veya Pecs’teki Cami-Kilise gibi “gizli” favorilerini bir anlığına görmek için zahmete katlanmayı göze alıyorlar. Neredeyse, sanki bu nefis yapılara düzenli olarak hayranlıkla bakmazlarsa onların parçalanıp kaybolacağından korkuyorlar.

Yiyin, İçin ve Macar Olun

Macaristan tas kebabı gulaştan daha fazla yemek çeşidi var ve gulaş Avrupa’nın en gelişmiş yemek yapma usulüdür. Macarlar işi daha da ileriye götürerek dünyada başlıca üç mutfağın olduğunu söylerler: Fransız, Çin ve kendi mutfakları. Belki biraz abartılı olacak fakat, yemek merkezi olarak Macaristan’ın ünü 19’uncu yüzyıl sonları ve 20’nci yüzyıl başlarına dayanmaktadır ve komünizmin soğuk günlerindeki nadas dönemine rağmen bir kere daha dikkatleri üzerine çekmiştir. Ve dolayısıyla büyük bedenli kırmızı Villány ve beyaz Olazrizling’den bal-altın sarısı Tokaj’e kadar ülkenin dünyaca ünlü şarapları da aynı dikkatlerin odağıdır.

Sıcak Suda

Ülkelerinde bulunan yaklaşık 300 termal kaplıcanın da desteğiyle Macarlar ihramların son moda olduğu ve antik Aquincum’un hareketli bir şehir olduğu zamanlardan beri suya girmeyi severler. Terapi için, tıbbi destek veya dinlenmek için hala daha bu sulara giriliyor, fakat mekanlar bir şekilde değişmiş durumdadır. Türklerden kalma hamamlardan ve Yeni Sanat Akımı saraylarından Thomas Mann’ın romanındaki klinik şifa yurtlarına kadar farklılık göstermektedir. Burasını yaşlı neslin gençleşmek ve geri kalmamak için kullandığı yerel dedikodular arasında. Daha da fazlası, birçok tedavi hizmeti veren bütün gerekli sağlık merkezlerinin yanlarında, organik şekilli havuzlarda değişik ritimlerde ve ısılarda köpüren, püsküren ve fışkıran temiz ve klorlu sular göreceksiniz. Çocuklar için güzel, yetişkinler için güzel, bütün aile için güzel.

Macaristan Yönüne Uçan Havayolları