Air Malta Uçak Bileti

Genel Merkezi

Luqa

Kuruluş Tarihi

1973

Uçtuğu Nokta Sayısı

50

Uçtuğu Ülke Sayısı

30

Toplam Uçak Sayısı

14

Satış Durumu

Aktif

En Popüler Air Malta Uçak Biletleri

KM Air Malta 01 Temmuz 2024
İstanbul Paris 9.035 TL
Satın Al
KM Air Malta 04 Mart 2024
Κατάνια İstanbul 5.244 TL
Satın Al
KM Air Malta 03 Mart 2024
Παρίσι مالطا، مالطا 4.738 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Air Malta Hakkında

Akdeniz’in ada ülkesi olan Malta, 1973 yılında kurulan Air Malta havayolu şirketi ile uçak seyahatlerinin yapılmasını sağlıyor. Air Malta uçak bileti satın alanlar 37 farklı noktaya uçuş yapabiliyor. Malta’nın Luqa şehrinde bulunan ticari işletme merkezi ile ülkeye gelmek isteyen yolcuların güvenle seyahat etmesini sağlıyor. Avrupa ve Afrika ülkelerinden düzenli olarak sefer düzenliyor. Filosunda bulunan 14 uçak ile tarifeli seferlerini gerçekleştiriyor. Daha fazla yolcu taşıyabilmek için filosunu sürekli genişletiyor.
 
Air Malta havayolu 1973 yılında, Temsilciler Meclisi kararıyla kurulmuş bir havayolu şirketidir. 1974 yılında ilk uçuşlarını, Pakistan Havayolları şirketinden kiralamış olduğu uçaklarla yapmıştır. Günümüzde filosunu genişletmiş ve 50 farklı noktaya uçuşlar yapmaya başlamıştır. Malta tatil ve eğlence merkezi olduğu için dünyanın birçok ülkesinden sürekli olarak buraya seyahat eden yolcular bulunuyor. Avrupa ülkelerinden transit uçuşlar yapılırken, dünyanın diğer ülkelerinden aktarmalı uçuşlar yapılabiliyor.


Rota Ve Seferler

Air Malta havayolu yeni uçak siparişleri ile daha fazla yolcu taşımayı hedefliyor. Uçuş programında yer alan rota ve seferler için belirlenen uçuş noktalarında Mısır, İtalya, Fransa, Libya, İspanya, Romanya, Almanya, Avustralya, Türkiye, İsviçre, Rusya, İrlanda, İngiltere, Macaristan, Norveç, Bulgaristan vb. gibi 50 farklı nokta yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Air Malta uçak bileti online check-in işlemleri uçuşa 1 saat kalana kadar bilgisayar ya da akıllı cep telefonları üzerinden yapılabiliyor. Bazı uçuş destinasyonları için online check-in işlemleri uçuşa 45 dakika kalana kadar devam edebiliyor. Online check-in işlemleri başlama zamanını uçuş yapılacak noktaya göre belirliyor ve yolcularına bu bilgiyi veriyor. Havalimanlarında da kontuarlar kullanılarak check-in işlemleri yapılabiliyor. Günümüzde, online check-in işlemleri daha kolay ve hızlı olarak yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Air Malta uçak bileti satın aldıktan sonra bagaj hakkı kurallarını öğrenmek gerekiyor. Ücretsiz bagaj haklarından faydalanabilmek için bagaj ebatlarının 20x40x55 cm’den fazla olmaması gerekiyor. Ekonomik sınıf ile business sınıf biletlere tanınan bagaj hakları farklıdır. Business sınıf için 15 kg, ekonomik sınıf için 10 kg kabin bagaj hakkı vardır. Kargo bölümü ücretsiz bagaj hakları ekonomik sınıf için 20 kg, business sınıf için 30 kg olarak belirleniyor. 3 – 6 yaş arası çocuklar içinde kabin bagaj hakkı yetişkinlerde olduğu gibi tanınıyor.


Air Malta İkramlıklar

Air Malta havayolu Syk Goumet işbirliği ile yolcularına en iyi yiyecek, içecek servislerini sunuyor. Ekonomik sınıf bölümünde yolculuk edenler, ücretsiz olarak, 0.5 lt su, franzela tipi ekmek alabiliyor. Farklı ürünleri seçmek isteyenler, ücret karşılığında siparişlerini verebiliyor. Business class menüleri sürekli yenileniyor ve uçuş süresine göre seçenekler sunuluyor.


Koltuk Seçimi

Air Malta havayolları haftalık ortalama 200 uçuş gerçekleştiriyor. Uçak bileti satın alanlar, bilet alırken ya da online check-in işlemlerini yaparken koltuk rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Business class bölümünde premium koltuk seçenekleri sunuluyor ve yolcular, koltuk numaralarını seçebiliyor. Ekonomik sınıf bölümünde, standart koltuklar ve diz mesafesi geniş konforlu koltuklar yer alıyor. Standart koltuklar ücretsiz olarak seçilebiliyor. Diğerleri ek ücret karşılığında seçilebiliyor.


Air Malta Özel Programları

Air Malta havayolu KMiles programı ile yolcularının mil puan toplamasını sağlıyor. Uçak bileti satın alırken KMiles kart numaralarını belirten yolcular, ödedikleri ücret karşılığında puan alabiliyor. Kmiles programı ile elde edilen puanlar belirli bir seviyeye ulaştığında, bedava uçak bileti ya da diğer hizmetleri satın alma hakkı sunuyor.


Air Malta İletişim

Air Malta havayolları, telefon numarası: +356 22999000
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: www.airmalta.com
İletişim adresi: Air Malta plc Level 2, Skyparks Business Centre Malta International Airport Luqa, Malta. LQA 4000 
 
 
 

Air Malta Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Air Malta uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Air Malta uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Air Malta uçak biletiyle başlıca Malta, Istanbul, Catania, Naples, Palermo yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Air Malta havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, İngiltere, Türkiye, İtalya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Air Malta havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Air Malta müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Air Malta uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Air Malta uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Air Malta Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok