LOT Polish Airlines Uçak Bileti

En Popüler LOT Polish Airlines Uçak Biletleri

LO LOT Polish Airlines 12 Temmuz 2024
Adana Seul 30.551 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 18 Temmuz 2024
Ankara Bakü 11.984 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 18 Haziran 2024
İstanbul Batum 43.785 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 19 Mayıs 2024
İzmir Seul 29.107 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 06 Temmuz 2024
Amsterdam İstanbul 22.707 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 11 Nisan 2024
Barselona İstanbul 5.687 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 13 Mart 2024
Belgrad Amsterdam 3.783 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 04 Temmuz 2024
Berlin İstanbul 4.411 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 07 Temmuz 2024
Brüksel İstanbul 20.752 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 17 Mart 2024
Budapeşte Prag 4.756 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 05 Haziran 2024
Bükreş Budapeşte 5.719 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 19 Mart 2024
Cenevre İstanbul 4.559 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 21 Mart 2024
Düsseldorf İstanbul 7.535 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 15 Temmuz 2024
Frankfurt İstanbul 5.494 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 14 Ekim 2024
Γκντανσκ Antalya 8.506 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 30 Mart 2024
Hamburg İstanbul 4.236 TL
Satın Al

LOT Polish Airlines Hakkında

LOT Polish Airlines bilet

Dünyanın en eski havayollarından biri olan LOT Polish Airlines, 1928’den beri hizmet vermekte olan Polonya’nın ulusal havayoludur. Firma, 120 uçaklık filoya sahiptir. Filosunda Airbus A320-200, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737 MAX 8, Bombardier CRJ700ER, De Havilland Dash 8 Q400 ve Embraer 190 model uçaklar yer alır. Star Alliance üyesi olan LOT Polish Airlines’ın merkezleri Varşova Chopin Havalimanı ve Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’dır. Uçaklarda dört sınıf vardır ve bunlar: Economi Saver, Economy, Economy Premium ve Business Class’tır.

LOT Polish Airlines Rota ve Seferler

Günde 21.500 sefer düzenleyen LOT Polish Airlines, dünya genelinde 193 ülkede 1356 havalimanına seyahat eder. Türkiye’de İstanbul Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır. Polonya iç hat uçuşları Bydgoszcz, Rzeszow, Gdansk, Katowice, Krakow, Lublin, Olsztyn, Pznan, Szczecin, Varşova, Wroclaw ve Zielona Gora şehirlerine gerçekleşir. LOT Polish Airlines yut dışı uçuşları Albanya, Almanya, Ermenistan, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Estonya, Fransa, Hırvatistan, Gürcistan, Kanada, Kıbrıs, Küba, Mısır, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İran, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Kazakistan, Kenya, Letonya, Lübnan, Libya, Lüksemburg, Kuzey Makedonya, Madagaskar, Mauritius, Meksika, Moldova, Karadağ, Hollanda, Panama, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Suriye, Tanzanya, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam’a yapılmaktadır.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri soyisim ve rezervasyon ya da bilet numarası ile yapılır. Uçuştan 24 saat önce aktif olan online check-in 2 saat kala kapanır. Palanga, Ljubljana, Split, Zadar, Kharkiv, Olsztyn-Szymany, Groningen, Pula, Podgorica, Zagreb, Oslo, Beyrut, Korfu, Dubrovnik ve Kişinev için yalnızca havalimanı kontuarlarından check-in yapılabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagajlar ekonomi sınıfı için 6 kg ve business class için 9 kg’dır. Ekonomi sınıfının bagaj hakkı 23 kg ve Business class bagaj hakkı 32 kg ile sınırlıdır. Ekstra kilolar için ücret uçuş  destinasyonuna göre belirlenir. Tek bir parça için maksimum ağırlık Ekonomi sınıfı için 20 kg ve business class için 30 kg’dır.


LOT Polish Airlines İkramlıkları

Uçak içi ikramlıklar tüm yolcular için tamamen ücretsizdir. Yolcular sıcak yemekler, sandviçler, atıştırmalıklar, şarap ve bira gibi alkollü içecekler, soğuk meşrubatlar, çay, kahve arasından dilediğini seçebilir. Business class yolcuları ekstra yemek söyleyebilir. Özel diyet uygulayan yolcular uçuştan en az 12 saat önce gerekli bilgilendirmeleri yapmalıdır.


Koltuk Seçimi

LOT Polish Airlines filosunda yer alan uçak modellerine göre diz mesafeleri değişiklik gösterir. Resmi LOT sitesinden bilgiler kontrol edilebilir. Kısa mesafeli uçuşlarda koltuk seçimi için 5 Euro ödenmektedir. Daha uzun uçuşlar için 8 Euro ve kıtalararası uçuşlarda fiyat 20 Euro’dur.


LOT Polish Airlines Özel Programları

  • Miles&More
LOT Polish Airlines, Star Alliance'ın üyesidir ve Miles & More'un ortağıdır. Yaptıkları uçuşlarda yolcular, mil kazanırlar ve kazandıkları milleri LOT Polish Airlines ve iş ortaklarındaki harcamalarda kullanabilirler.
  • Avis Araba Kiralama
Araba kiralamak isteyen Miles&More üyeleri Avis üzerinden gerçekleştirdikleri kiralamalarda 500 bonus mil kazanabilir. Dünya çapındaki tüm katılımcı Avis konumlarında geçerlidir. Yolcular LOT uçuş kartlarını 24 saat içinde Avis'e sunmalı ve kiralamalıdır.


İletişim

LOT Havayolları Müşteri hizmetleri: 00 48 22 577 77 55
Email adresi: [email protected]
Web Sitesi: www.lot.com/tr
Facebook adresi: https://www.facebook.com/PllLOT
Adres: Komitetu Obrony Robotników Street,  43 02-146 Varşova / Polonya

LOT Polish Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm LOT Polish Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda LOT Polish Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
LOT Polish Airlines uçak biletiyle başlıca Vienna, Istanbul, London, Istanbul, Tirana yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
LOT Polish Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Japonya, Çin, Türkiye, Amerika, Finlandiya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. LOT Polish Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
LOT Polish Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
LOT Polish Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
LOT Polish Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

LOT Polish Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok