United Airlines Uçak Bileti

En Popüler United Airlines Uçak Biletleri

UA United Airlines 11 Ocak 2024
İstanbul Panama City 25.636 TL
Satın Al
UA United Airlines 26 Ocak 2024
Anchorage İstanbul 22.163 TL
Satın Al
UA United Airlines 07 Temmuz 2024
Atina New York 49.495 TL
Satın Al
UA United Airlines 14 Aralık 2023
Austin Antalya 25.559 TL
Satın Al
UA United Airlines 01 Mayıs 2024
Bakü Hyannis 74.005 TL
Satın Al
UA United Airlines 10 Aralık 2023
Belgrad Vancouver 24.576 TL
Satın Al
UA United Airlines 29 Şubat 2024
Boston İstanbul 19.333 TL
Satın Al
UA United Airlines 26 Mayıs 2024
Dallas Toronto 8.847 TL
Satın Al
UA United Airlines 08 Nisan 2024
Detroit New York 4.312 TL
Satın Al
UA United Airlines 26 Mart 2024
Έντμοντον Antalya 26.996 TL
Satın Al
UA United Airlines 11 Mart 2024
Houston İstanbul 20.599 TL
Satın Al
UA United Airlines 08 Aralık 2023
Idaho Şelalesi Las Vegas 10.749 TL
Satın Al
UA United Airlines 11 Aralık 2023
Indianapolis İstanbul 16.896 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

United Airlines Hakkında

United Airlines bilet

Uluslararası havayolları firmasında en kapsamlı uçuş ağına sahip olan United Airlines, Star Alliance üyesidir. Amerika’nın en genç filoya sahip havayolları olması ile övünen şirket, yüksek kalitede uçuş hizmeti sunar. Gelişen teknolojiyi takip eden United Airlines, yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonlu uçaklara sahiptir. 707 uçağı içeren geniş filoda bulunan uçak modelleri arasında Boeing 737, Boeing 757, Airbus A320, Boeing 777-200/ER, Boeing 767-(200/300/400) ve Boeing 747-400 yer alır.

United Airlines Rota ve Seferleri

United Airlines beş kıtada 300’den fazla şehre ve 4500’den fazla günlük uçuşa sahiptir. Uçuş gerçekleştirdiği havaalanları arasında Akron Colorado Plains Rgnl Havaalanı, Denver International Havaalanı, Los Angeles International Havaalanı, Chicago NAS Havaalanı, San Francisco International Havaalanı bulunmaktadır. Mısır, Kenya, Fas, Nijerya, Seychelles, Sierra Leone ve Güney Afrika gibi Afrika ülkelerine uçuş yapan United Airlenes bunların yanı sıra Avustralya, Çin, Fransa, Hindistan, Endonezya, Japonya, Yeni Zelanda, Pakistan, Filipinler, Singapur, Sri Lanka, Tayland, Vietnam gibi Asya ve Pasifik ülkelerine de uçuş gerçekleştiriyor.
United Airlines Avusturya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Karadağ, Hollanda, Polonya, Portekiz, Malta, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, İngiltere gibi Avrupa ülkelerine seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Online check-in işlemleri uçuşlardan 24 saat önce aktif hale gelir ve online check-in yapan yolcular hızlı ve pratik bir şekilde kendilerine ayrılan kontuarlardan bagajlarını teslim edebilirler. Diğer yolcular uçuşlarının destinasyonuna göre en az 2 saat önce havalimanında olmalı ve check-in işlemlerini kontuarlardan tamamlamalıdırlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin içi bagajlar 56 x 35 x 22 cm’den büyük olamazlar, el, omuz ve laptop çantaları ücretsiz olarak kabul edilirler. Ekonomi sınıfı için bagajlar en fazla 23 kg ve 158 cm olabilir. United BusinessFirst, United First, United Global FirstSM, United PolarisSM first class, United Business,  ve United Polaris business class yolcuları için bagajlar en çok 32 kg ağırlığında ve 158 cm boyunda olabilir.


United Airlines İkramlıkları

United Airlines ikramlıkları, uçuş destinasyonu ve yolcuların sınıflarına göre değişiklik gösterir. Seçenekler arasında alkollü alkolsüz içecekler, sıcak ve soğuk yemekler, atıştırmalıklar yer alır.


Koltuk Seçimi

Ekonomi sınıfı bilet sahibi yolcular, kendilerine otomatik olarak atanan koltuklarda seyahat ederler. Diğer sınıflara mensup United Airlines yolcuları hiçbir ücret ödemeden koltuk seçimi yapabilirler. Grup seyahatlerinde, hiçbir engel bulunmadığı takdirde yolcular yan yana oturabilir. Yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan özen yolcular, United Airlines görevlilerine durumu bildirmelidirler.


United Airlines Özel Programları

  • MileagePlus
MileagePlus, United Airlines yolcularının mil biriktirdiği programdır. Bu sayede yolcular uçak biletleri, araç kiralama ve otel kiralama harcamalarından mil biriktirebilir ve yine aynı şekilde farklı hizmetlerde harcayabilirler.
  • United Club – Lounge
United Airlines, 45 tane United Club hizmeti ile yolcuları konforlu lounge ortamı yaratır. United Club’larda açık büfe, atıştırmalıklar, alkollü & alkolsüz içecekler, ücretsiz wifi, gazete, dergi ve çok daha fazlası bulunur.
  • Araç Kiralama
Yolcularına ulaşımda kolaylık sağlama misyonunu yüklenen United Airlines, farklı iş ortakları ile indirimli araç kiralama hizmetleri sunar. United Airlines ile anlaşmalı araç kiralama şirketleri arasında: Hertz, Dollar, Thrifty ve Amtrak yer alır.


İletişim

Ofis Adresi: AİREP Mete Caddesi No: 18/1 Taksim İstanbul 34437
Rezervasyon numarası: 0212-334-2920
Telefon numarası: +1 (847) 700 40 00
Fax: +1 (847) 700 22 14
Web Sitesi: https://www.united.com/en/us/
E-mail: [email protected]

United Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm United Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda United Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
United Airlines uçak biletiyle başlıca Denver, Colorado Springs, Lake Charles, Vancouver, Corpus Christi yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
United Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Amerika, Amerika, Amerika, Kanada, Amerika olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. United Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
United Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
United Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
United Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

United Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok