Etihad Airways Uçak Bileti

Etihad Airways Hakkında

Etihad Airways

Etihad Havayolları

Etihad Airways, BAE'nin ikinci büyük havayolu şirketidir (Emirates'den sonra). Merkezi Abu Dhabi, Halifa Şehrinde, Abu Dhabi Uluslararası Havaalanı yakınlarındadır. Etihad Kasım 2003'te faaliyete geçti.

Havayolu, Temmuz 2016 itibariyle 122 Airbus ve Boeing uçağı filosuyla Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika'daki 120'den fazla yolcu ve kargo gidişatına haftada 1.000'den fazla uçuş gerçekleştiriyor. 2015 yılında Etihad Bir önceki yıla göre% 22,3 artışla 14,8 milyon yolcu taşıdı ve 7,6 milyar ABD doları gelir ve 73 milyon ABD doları net kâr sağladı. Etihad Havayolları, Ortadoğu'nun üçüncü büyük havayolu şirketi ve Dubai merkezli Emirates havayolunun ardından BAE'de ikinci büyük havayolu şirketidir. Ana üssü Abu Dhabi Uluslararası Havaalanı'dır.


Varış Yerler

Etihad, Eylül 2013'ten beri Abu Dhabi Uluslararası Havalimanı'ndaki merkezinden Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avustralya'da 116 yolcu ve kargo gidilecek noktasına hizmet veriyor. Etihad Havayolları, Air China, British Airways, Delta Air Lines, Emirates, Korean Air, Qantas, Qatar Airways, Singapore Airlines ve South African Airways ile birlikte altı yerleşim bölgesinde yaşayan tüm kıtalara hizmet veren az sayıda taşıyıcıdan biridir.


Hizmetler

Ekonomi Akıllı Koltuk

Ekonomi Akıllı koltuklar 17 ila 19 inç genişliğinde bir koltuğa, 31 ila 33 inçlik ve 6 inçlik yaslanmaya sahip. Ayrıca Etihad'ın eğlence sistemi ile donatılmış 11 inç dokunmatik ekran da bulunuyor. Yolcuların dinlenebilmesi için sabit bir kanat yer alacaktı. A380'de 3-4-3 yapılandırmada 417 Akıllı Koltuk bulunmaktadır ve 3-3-3 yapılandırmada B787'de 199 Akıllı Koltuk bulunmaktadır.