Filipinler Uçak Bileti Satın Al

Filipinler Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Manila

TRANSLATOR

Dil

Republic of the Philippines -

Para birimi

Philippine Peso

Telefon kodu

63

Başkent

Manila

En Ucuz Filipinler Uçak Biletleri


5J Cebu Air 05 Şubat 2023
Manila Cebu 829 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 22 Şubat 2023
Luzon Is Ncp Caticlan 3.691 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 02 Şubat 2023
Manila Dumaguete 4.599 TL
Satın Al
3K Jetstar Asia 10 Şubat 2023
Bangkok Manila 7.833 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 01 Haziran 2023
İstanbul Manila 8.405 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 07 Şubat 2023
İstanbul Manila 8.415 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 12 Temmuz 2023
İstanbul Manila 8.429 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 13 Temmuz 2023
İstanbul Manila 8.429 TL
Satın Al
GF Gulf Air 21 Şubat 2023
Abu Dabi Manila 8.453 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 15 Şubat 2023
İstanbul Manila 8.466 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 22 Eylül 2023
İstanbul Manila 8.503 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 01 Nisan 2023
İstanbul Manila 8.518 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Filipinler arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Filipinler uçak bileti fiyatı 828,52 TL kadardır.
Alah, Awang, Baganga, Baler, Basco, Bislig, Busuanga, Butuan, Cagayan De Sulu, Calbayog, Camarines Norte, Casiguran, Cauayan, Clr , Coron, Cubi Pt N, Culion, Cuyo, D Z Romualdez, Dilasag, Dipolog, Dumaguete, El Nido, Evelio Javier, Francisco Bangoy Intl, International, Ipil, Jolo, Kalibo havalimanı Filipinler uçuşlarında kullanılır.
Filipinler Uçak Bileti

Filipinler Hakkında

Filipinler zümrüt yeşili pirinç tarlaları, yoğun ve insan dolu mega şehirleri, graffiti boyalı küçük otobüsleri, için için yana volkanlar, patlak gözlü cadı makiler, ince tüylerle kaplı su mandası ve gülümseyen tasasız insanları ile tanınır.

Açıkhava Maceraları

Filipinler sadece tenha bir plaj bulup bronzlaşmaktan ibaret değildir. Kayak yapmaktan uçurtma sörfüne, kanyon geçişinden mağaraları keşfetmeye kadar, Filipinler herhangi bir adrenalin bağımlısının nabzını beceriklice arttırabilir. Sörfçüler sadece her iki kıyıdan gelen dalgaları yakalarken, dalgıçlar ülkenin sualtı albenilerine uzun bir süredir abayı yakmıştır. Açıkdeniz uğraşlarına rafting ve su kayağı dahildir. Karada, kaya tırmanışı popülarite kazanırken, trekking her yerde yapılabilir. Ve Filipinler gayri resmi olarak dünyanın ana başkentidir.

Adalar & Kumsallar

7000 adadan fazlasıyla, Filipinler plaj serserilerinin keyif kaynağıdır. Okyanusun ortasında mahsur kalan kum taneciklerinden Luzon ve Mindanao gibi genişleyen mega adalara kadar her tada uyacak bir ada vardır. Güneşe tapınanlar ve dalgıçlar doğruca adaların dans ettiği fırsatların bol miktarda olduğu ve mükemmel kumsalın pek çok şekle girdiği Visayalar’a gitmelidir. Daha maceraperest gezginler ıssız sahil şeridinde çadır kurabilir ve birkaç gün boyunca tek başına Survivor oynayabilir.

Fırtınalı Tropikler

Hepimiz bunu yaşadık: çok şiddetli yağan muson yağmurlarından sonraki gün cennete giden seyahatiniz mahvoldu (Filipinlerde bu cennet sık sık Palawan olarak dile getirilir). Bundan sakınmak için birkaç yol var. Birincisi iklim çizelgelerine çalışın. Ülkenin Batılı bölümleri Güneybatu musonlarının zirvesinde yağmur ile dövülür (Temmuz’dan Eylül’e kadar), o yüzden bu zamanda doğuya gidin (tayfun gelmediği sürece). İkincisi, esnek olun. Erken rezervasyonlardan vazgeçin böylece gerektiğinde daha iyi koşullardaki iklimlere göç edebilesiniz.

Kültürel Acayiplikler

Filipinler anakara olan Güneydoğu Asya’dan hem coğrafik hem de ruhen ve kültürel olarak ayrı bir ülkedir. 350 yıllık İspanyol saltanatı sonucunda ülkenin baskın Katolikliği en bariz muammadır. İspanyol çağının izleri haya dolu kent festivalleri (fiestas), eşsiz İspanyol-Filipin sömürge mimarisi ve yüzlerce yıllık taş kiliseleri içerir. Alışveriş merkezleri, fast-food zincirleri ve yaygın konuşulan İngilizce İspanya’nın sömürgeci varisi Amerikalıların etkisine ihanet eder. Yine de bu dış etkilere rağmen, ülke kendi özgün mevcudiyetinde devam eder. İnsanlar, basitçe Filipinliler, bununla gurur duyar. Ziyaretçileri cezbeden ve en nihayetinde ağına düşüren misafirperver, samimi ve durmak bilmeden neşeli olan Filipinlilerdir.

Filipinler Yönüne Uçan Havayolları