Thai Airways Intl Uçak Bileti

En Popüler Thai Airways Intl Uçak Biletleri

TG Thai Airways Intl 05 Temmuz 2024
Ankara Tokyo 27.293 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 15 Eylül 2024
Antalya Denpasar 23.673 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 01 Mayıs 2024
Erzurum Seul 26.383 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 30 Nisan 2024
İstanbul Penang 17.184 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 12 Aralık 2024
İzmir Bangkok 19.416 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 04 Mart 2024
Kayseri Bangkok 17.587 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 07 Mart 2024
Bangkok Ankara 13.613 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 05 Mart 2024
Denpasar Antalya 26.254 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 18 Temmuz 2024
Hanói İstanbul 20.208 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 19 Haziran 2024
Ho Chi Minh Şehri İstanbul 17.392 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 20 Nisan 2024
Phnom Penh Bangkok 4.551 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 20 Haziran 2024
Phuket Bangkok 2.901 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 18 Temmuz 2024
Sidney İstanbul 25.864 TL
Satın Al
TG Thai Airways Intl 01 Nisan 2024
Vientiane Bangkok 4.085 TL
Satın Al

Thai Airways Intl Hakkında

Thai Airways Intl bilet

Tayland’ın ulusal havayolu firması olan Thai Airways Intl, 90 uçaklık filoya sahiptir. Şirket, iç ve dış hat uçuşlarında yolcularına yüksek kalitede hizmet sağlamak için çalışır. Thai Airways Intl, United Airlines, Lufthansa ve Air Canada gibi ulusal firmalar ile iş ortaklıklarına sahiptir. Bangkok Suvarnabhumi International Havalimanı merkezli uçuşlar gerçekleştiren Thai Airways Intl aynı zamanda Star Alliance’ın kurucu üyeleri arasında yer almaktadır.

Thai Airways Intl Rota ve Seferleri

En uzun menzilli ve aktarmasız uçuşlarda bir numara olan şirket Bangkok´tan New York ve Los Angeles´e non-stop uçuş hizmeti sağlamaktadır. 90 uçaklık filosu ile 51 ülkede 75 noktaya günlük olarak uçuşlar gerçekleştirmektedir. Thai Airways Intl iç hat uçuşları Bangkok, Chiang Rai, Chiang Mai, Hat Yai, Phuket, Krabi, Khon Kaen, Ubon Ratchathani, Surat Thani, Udon Thani şehirlerine yapılır.
Dış hat uçuşlarında Thai Airways Intl, Auckland, Beijing, Bangalore, Brisbane, Mumbai (Bombay), Brussels, Guangzhou, Kolkata, Chongqing, Colombo, Copenhagen, Changsha, Dhaka, Delhi, Denpasar Bali, Dubai, Frankfurt, Fukuoka, Gaya, Hanoi, Hong Kong, Islamabad, Jakarta, Karachi, Kunming, Kathmandu, Kuala Lumpur, Lahore, London, Luang Prabang, Chennai (Madras), Muscat, Melbourne, Milan, Manila, Munich, Nagoya, Osaka, Oslo, Paris, Penang, Perth, Phnom Penh, Busan, Yangon, Rome, Seoul, Ho Chi Minh City, Shanghai, Singapore, Sapporo, Stockholm, Sydney, Tehran, Taipei, Tokyo, Varanasi, Vientiane, Xiamen, Zurich Moscow uçuş noktalarına günde bini aşkın seferler düzenler.


Check-in İşlemleri

Thai Airways Intl uçuşları için online check-in işlemi uçuş saatinden 24 saat önce aktif hale gelir ve uçuştan 1 saat önce kapanır. Havalimanındaki check-in işlemleri sefer vaktinden 40 dakika önce sona erer.


Bagaj Hakkı Kuralları

Her yolcu Thai Airways Intl uçuşları için 1 el bagajı, 1 kabin içi bagajı ücretsiz olarak taşıyabilir. Kabin içi bagajlar en fazla 56x45x25 cm ve 7 kg ağırlığında olmalıdırlar. El bagajları ise 37,5x25x12.5 cm boyutlarından ve 1.5 kg’dan ağır olamaz. Kabin bagajları Ekonomi sınıfı için 30 kg, Premium Ekonomi sınıfı için 30 kg ve Royal Silk sınıfı için 40 kg’dır. Bebekler için bagaj hakkı 10 kg’dır.


Thai Airways Intl İkramlıkları

Ekonomi sınıfı yolculara kısa mesafeli uçuşlar için soğuk sandviç uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemekler ikram edilirken, Royal Silk sınıfı yolcularına her uçuşlarında sıcak yemek, tatlı, meyve servisi yapılır. Thai Airways Intl, soğuk, sıcak, alkollü, alkolsüz içecek alternatiflerine sahiptir. Özel yemek talep edecek yolcular uçuş öncesi gerekli bilgilendirmeyi yapmalıdır.


Koltuk Seçimi

Yolcular, Thai Airways Intl uçuşlarında koltuk seçimi yaparken ekstra ücret ödemezler. Check-in işlemleri sırasında yolcular koltuk seçimlerini gerçekleştirebilir.


Thai Airways Intl Özel Programları

  • Thai Mil Programı
Yolcular, gerçekleştirdikleri uçuşların destinasyonuna göre mil kazanırlar. 5000 milden az mesafeye uçan yolcular en az 5000 mil kazanırlar. Platinum ve Gold statü üyeleri her uçuştan en az 500 mil kazanırken Gümüş ve Standart statülü yolcular en az 200 mil kazanırlar.
  • Lounge
Royal Silk sınıfından yolcular için ücretsiz olan lounge hizmetinde açık büfe, bar, ücretsiz wifi, 3 VIP odası, engelliler dahil olmak üzere lavabolar yer alır.
  • Thai Sky Connect
Yolcuları, her daim internete erişebilsin diye Thai Airways Intl, Airbus 380-800, 350-900 ve Boeing 787 uçaklarında ücretsiz wifi hizmeti verir.


İletişim

Web site: www.thaiairways.com
Telefon numarası: +66(2) 356-1111
E-mail: [email protected]
Faks: +66(2) 356-2222
Adres: 6 LARN LUANG ROAD, BANGKOK 10100
 

Thai Airways Intl Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Thai Airways Intl uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Thai Airways Intl uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Thai Airways Intl uçak biletiyle başlıca Manila, Istanbul, Denpasar Bali, Ho Chi Minh City, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Thai Airways Intl havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Avustralya, Türkiye, Türkiye, Tayland, Myanmar olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Thai Airways Intl havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Thai Airways Intl müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Thai Airways Intl uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Thai Airways Intl uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Thai Airways Intl Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok