Vietnam Uçak Bileti Satın Al

Vietnam Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Ho_Chi_Minh

TRANSLATOR

Dil

Vietnam - Vietnamese

Para birimi

Vietnamese Dong

Telefon kodu

84

Başkent

Hanoi

En Ucuz Vietnam Uçak Biletleri


CZ China Southern Airlines 28 Mart 2023
Shenzhen Hanoi 7.972 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 27 Mart 2023
Shenzhen Hanoi 8.583 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 30 Mart 2023
Shenzhen Hanoi 8.583 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 29 Mart 2023
Shenzhen Hanoi 9.456 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 27 Şubat 2023
İstanbul Hanoi 11.282 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 01 Mayıs 2023
İstanbul Hanoi 11.295 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 27 Şubat 2023
İstanbul Hanoi 11.686 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 24 Mart 2023
İstanbul Banmethuot 13.316 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 26 Mart 2023
İstanbul Banmethuot 13.316 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 15 Şubat 2023
İstanbul Banmethuot 13.501 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 17 Şubat 2023
İstanbul Da Nang 13.508 TL
Satın Al
EK Emirates 08 Mart 2023
Moskova Hanoi 15.374 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Vietnam arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Vietnam uçak bileti fiyatı 7.971,95 TL kadardır.
Ca Mau, Cam Ranh, Can Tho, Cape St Jacques, Catbi, Chulai, Coong, Da Nang, Dien Bien , Dong Hoi, Duong Dang, Kontum, Lienkhang, Long Xuyen, Na San, Nha Trang, Nhon Co, Noibai, Phan Rang, Phan Thiet, Phu Bai, Phu Bon, Phu Vinh, Phung Duc, Phuoclong, Pleiku, Quang Ngai, Qui Nhon, Rach Gia, Soc Trang havalimanı Vietnam uçuşlarında kullanılır.
Vietnam Uçak Bileti

Vietnam Hakkında

Şaşılacak derecede egzotik ve tümüyle çok ilginç olan Vietnam, seyahatin hızlıca bağımlılık yarattığı eşsiz bir mirasla nefes kesici doğal bir güzelliğe sahip olan bir ülkedir.

Duyusal Yüklenme

Unutulmaz deneyimler Vietnam’da her yerdedir. İşte yücelik: Halong Koyu’nda geleneksel hurda güverteden kireç taşı adaların sürreal deniz manzaralarına gözünü dikmek. Hanoi’de motosiklet dalgasına doğru caddeyi geçmek için 10 dakikanı harcamak tuhaftır. Phong Nha-Ke Bang Ulusal Parkı’nda dünyanın en görkemli mağara sistemlerini keşfetmek ilham vericidir. Ülke yolları boyunca istikrarsız bir rota çizen ses çıkaran domuzlarla dolu bir mopedi izlemek gülünçtür. Ve binlerce savaş kurbanının bulunduğu mezarlıkta yalnız bir mezara şahit olmak düşündürücüdür.

Aşçılık Süper Gücü

Taylandlılar şikayet edebilir ancak Güneydoğu Asya'da hiçbir şey gerçekten Vietnam mutfağı kadar iyi olamaz. Kendi tatlarındaki inanılmaz hoşluk ve sıra dışı çeşitliliği ile Vietnam mutfağı gezginler için büyüleyici bir cazibedir - çok sayıdaki sokak yemek turları ve yemek pişirme okulları bunun kanıtıdır. Coğrafyanın önemli bir rol oynadığı, kuzeyin çorbalarını etkileyen Çin lezzetleri, güney mutfağını ateşleyen baharatlar, doğal bitkiler ve merkezi kıyı şeridini betimleyen karmaşık teknikler ile Vietnam'ın yemek ve içki üzerine zevk sahibi merkez üssü olarak tanınmaktadır. Ülke boyunca köylüler ile zaman geçirebilir, örnek yerel yemekleri tadabilir ve Vietnam'ın birçok bölgesel pazarında pirinç şarabı yudumlayabilirsiniz.

Heyecanlar & Dinlenmeler

Paranız varsa, Vietnam’ın heyecan ve dinlenmeleri vardır. Bazıları Vietnam’ın merkezinde dudak uçuklatan Hai Van Pass’a çıkan viraj sonrası tekrar viraj dönen motosikleti sürmek gibi biraz fiziksel efor gerektirmektedir. Diğerleri daha fazla terletir: Mui Ne’ye doğru tropikal okyanus denizlerinde uçurtma sörfü yapmak ya da Bac Ha ya da Sapa çevresinde çam yeşili tepelerde yürümek. Ve bütün bu adrenalin olaylarıyla işiniz bittiğinde tadını çıkaracağınız pek çok ‘ben’ zamanı olacak. Mermer tedavi tapınaklarından sırt çantalı gezgin dostu fiyatlarıyla aileler tarafından işletilen masaj salonlarına kadar Vietnam göze çarpan kaplıcalara sahiptir.

Savaş, Barış & Gelişme


Katliam ve dönemi tanımlayan ihtilaftan kırk yıl sonra, Vietnam dünyanın gözünde bir savaş değil kararlı bir ulustur. Kendinden emin ve hızlı ilerleyen, gelişimi ülkedeki hızla büyüyen metropollerde tamamıyle belirgindir. Vietnam'ın cazibesini takdir etmek kolaydır (ve bir tarih dersi gibi) tarihi, labirent benzeri ticaret mahallelerinde el sanatları endüstrileri, Fransız döneminden kalma büyük sömürge konakları ile yanyanadır ve hepsi 21. yüzyıl cam ve çelikten yapılmış çok katlı binaların teras barlarından izlenmektedir.

Vietnam Yönüne Uçan Havayolları