Laos Uçak Bileti Satın Al

Laos Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Vientiane

TRANSLATOR

Dil

Lao P.D.R. - Lao

Para birimi

Lao Kip

Telefon kodu

856

Başkent

Vientiane

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Laos arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Attopeu, Ban Houei, Bounneua, Houeisay, Khong, Luang Namtha, Luang Prabang, Muong Sai, Oudomxay, Paksane, Pakse, Sam Neua, Saravane, Savannakhet, Sayaboury, Seno, Thakhek, Udomxay, Vangrieng, Viengxay, Wattay, Xayabury, Xieng Khouang, Xienglom havalimanı Laos uçuşlarında kullanılır.
Laos Uçak Bileti

Laos Hakkında

Uzun bir süre unutulmuş azmak, Laos bir lokma büyüklüğündeki noktada Güneydoğu Asya’nın en iyi unsurlarının bazılarını birleştirir.

Seyahat Toniği

Laos aldığı bütün övgüleri hakediyor. Adrenalin bağımlıları kendilerini yeraltındaki nehir mağaralarında, hızlı akarsularda ya da ormanda tepeden halat ile aşağıya inme ile kaybedebilir. Yabani hayat çılgınları halen nadir yaratıkların evi olan Güneydoğu Asya’nın en bakir ormanlarının bazılarına doğru yolculuk edebilir. Gurmeler Lao mutfağına ait tatlar ile deney yapabilir. Maceraperestten gurmeye kadar her çeşit gezgin Asya’nın en özgün noktalarından biri olan Laos’da aradığını bulmaktadır.

Milyonlarca Filin Ülkesi

Eski zamanlarda, Laos şiirsel bir biçimde ‘milyonlarca filin ülkesi’ olarak biliniyordu ancak toplum değerlerini küçümseyen Vietnam Savaşı muhabirleri ülkenin ismini ‘milyonlarca yersizin ülkesi’ olarak değiştirdi. Ancak savaştan on yıllar sonra, Laos cesur gezgin için gittikçe alakalı olmaya başladı. Eskiden kalma çevrenin kırıntıları, çeşitli kültür dağarcığı ve muhtemelen dünyadaki en rahat insanları Laos kült statüsünü kazandı. Nabzınızın düştüğü, gülümsemelerin hakiki ve yerellerin hala sizin hakkınızda meraklı olduğu bir ülke hayal edin.

Özgün Asya

Laos halen bölgenin başka bir yerinde bir sürü buldozer ve realite TV’nin yok ettiği kültürünün çoğunu korumaktadır. Köy hayatı ferahlatıcı bir şekilde sadedir ve Vientiane’de bile başkentte nehir kenarında bu çeşit bir durgun hayatın var olduğuna inanmak zordur. Büyülü Luang Prabang ayıları bölgenin en ikonik görüntülerinden biri olan safran elbiseli keşişlerin sadaka arayışındayken sokaklara doğru süzülmelerine şahit olur. Pek çok ziyaretçi için, Luang Prabang Laos’tur ancak daha cesur gezginler kitle turizmi tarafından bozulmamış bir ülke keşfedecekler.

Yeşilin 50 Tonu

Şehirlerden uzakta, yoldan hızlı bir sapma ve çentikli kireç taşı falezleri, yavru ormanı ve zemin olarak kıvrıla kıvrıla akan Mekong Nehri’ne düşmek kolaydır. Topluluk bazlı trekking bu muhteşem doğal çekimleri köyde aile yanında konaklayarak ‘gerçek Laos’u deneyimleme şansıyla birleştiriyor. Lao halkı harika bir biçimde misafirperver ev sahipleridir ve kültürlerini tanımak için yaşamları paylaşmaktan daha iyi bir yol yoktur.

Laos Yönüne Uçan Havayolları