Vietnam Airlines Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Vietnam Airlines Bilgileri

Genel Merkezi

Hanoi

Kuruluş Tarihi

1956

Uçtuğu Nokta Sayısı

64

Uçtuğu Ülke Sayısı

17

Toplam Uçak Sayısı

103

IATA Kodu

VN

Vietnam Airlines Hakkında

Vietnam Airlines bilet

Vietnam Airlines havayolları, 1956 iç hat uçuşları ile hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar iç hat uçuşları yaptıktan sonra 1993 yılında uluslararası uçuş hizmetleri vermeye başlamıştır. Vietnam Airlines uçak bileti satın alma işlemlerini yaparak dünyanın farklı ülkelerine uçuş yapabiliyorsunuz. Vietnam Airlines havayollarının genel merkezi Hanoi şehridir. 17 farklı ülkeye uçuyor ve 99 uçak ile filosunu oluşturarak kaliteli hizmetler sunuyor.

Vietnam Airlines firması, 1956 yılında kurulmuştur. Uluslararası havayolu şirketidir ve 6 kıtada 17 farklı ülkeye ve 64 uçuş noktasına seferler düzenliyor. Dünyanın en ünlü havayolu şirketlerinden Sky Team kurucu üyelerinden olan havayolu şirketidir. Çok sayıda havayolu şirketi ile işbirliği yaparak uluslararası hizmetler veriyor. Vietnam Airlines, Asya havacılık sektöründe önemli bir yere sahiptir.


Vietnam Airlines Rota Ve Seferleri

Vietnam Airlines, filosunda 4 yaş ortalamasına sahip uçaklarla yolcu taşıyor. Airbus ve Boeing marka 99 adet uçağı bulunuyor. 17 ülkede 64 destinasyon seçeneği ile yolcuların bilet satın alma işlemleri yapmalarını sağlıyor. Seferler düzenlediği şehirler arasında, İstanbul, Taipei, Manila, Guangzohou, Jakarta, Londra, New York, Paris, Houston gibi şehirler yer alıyor.


Check-in İşlemleri

Vietnam Airlines uçak bileti check-in işlemleri online ya da havalimanında firma görevlileri tarafından yapılıyor. Online check-in işlemleri uçuş saatine 24 saat kala açılıyor ve 2 saat kalana kadar devam ediyor. Bu süre içerisinde isteyenler online check-in işlemlerini yapabiliyor. Aile ya da arkadaş grupları ile yolculuk yapacak olanlar, tek bir check-in işlemi ile aynı anda en fazla 9 yolcu işlemi yapabiliyor.
Vietnam Airlines tarafından işletilen uçuşlar için online check-in işlemleri yapılabiliyor. Ortak uçuş programı yapılan diğer havayolları uçuşları için check-in işlemleri havalimanlarında kontuarlardan yapılabiliyor. Havalimanlarında, uçuşa 3 saat kala açılan check-in işlemleri son 40 dakikaya kadar devam ediyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Vietnam Airlines uçak bileti check-in işlemleri sırasında fazla bagajlar için ek ücret ödeme işlemleri de yapılabiliyor. Ekonomi sınıfı bilet alanlar, 7 kg kabin bagajını en fazla 115 cm ölçülerinde olabilecek şekilde kullanabiliyor. Ekonomi sınıfı yolcular bir adet el çantası, business sınıfı yolcular ise iki adet el çantası bulundurabiliyor. Asya uçuşlarında ekonomi sınıfı için 20 kg, business sınıfı için 30 kg bagaj hakkı vardır. Amerika uçuşları için ekonomi ve business sınıfı için en fazla 158 cm boyutlarında ve iki adet 23 kg bagaj hakkı veriliyor.


Vietnam Airlines İkramlıklar

Vietnam Airlines uçuşlarda misafirlerine Asya ve Uzakdoğu mutfağı menü seçeneklerini sunuyor. İkram menülerini, uçuş yapılacak olan bölgeye göre özel hazırlıyor. İkramlar arasında, vejeteryan, bebek ve çocuk yemekleri, dini yemekler, diyet yemek seçenekleri yer alıyor. Uçak içi servis hizmetleri ile tüm misafirlerin memnuniyetini kazanmaya ve daha güvenilir hizmetler sunmaya çalışıyor.


Koltuk Seçimi

Vietnam Airlines havayolu koltuk seçim işlemleri check-in işlemleri sırasında yapılıyor. Modern uçaklarında rahat ve diz mesafesi geniş koltuk seçenekleri sunuyor. Online check-in işlemlerini yaparken koltuk seçimlerini, koridor ya da cam kenarı olarak yapabiliyorsunuz. Diz mesafesinin daha geniş olmasını isteyenler, havayolu firmasının web sitesinde yer verilen tarifelere göre ek ücret ödeyerek satın alma işlemlerini yapabiliyorlar.


Vietnam Airlines Özel Programları

Vietnam Airlines havayolu şirketi, LotusMiles programını kullanarak, yolcularının yapılan işlemlerden miller kazanmalarını ve çeşitli avantajlara kavuşmalarını sağlıyor. Kullanılan özel programlar arasında, Gold, Platinum, Titanium, Silver seviyelerinde LotusMiles programı yer alıyor.


Vietnam Airlines İletişim

Vietnam Airlines havayolları, telefon numarası: 00 84 24 3832 0320
E-mail adresi: outbound.cargo@vietnamairlines.com
Web sitesi: https://www.vietnamairlines.com
İletişim adresi: 200 Nguyen Son Street, Long Bien District, Hanoi, Vietnam

En Ucuz Vietnam Airlines Uçak Biletleri


VN Vietnam Airlines 25 Şubat 2023
Dalat Lefkoşe 47.986 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 08 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 51.521 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 13 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 55.342 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 09 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 55.548 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 11 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 55.548 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 12 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 55.548 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 10 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 59.619 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 04 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 59.825 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 05 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 59.825 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 06 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 59.825 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 07 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 59.825 TL
Satın Al
VN Vietnam Airlines 01 Mart 2023
Dalat Lefkoşe 64.305 TL
Satın Al

Vietnam Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok