China Southern Airlines China Southern Airlines Uçak Bileti

En Popüler China Southern Airlines Uçak Biletleri

CZ China Southern Airlines 16 Mayıs 2024
İstanbul Seul 64.773 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 03 Temmuz 2024
Aşkabat İstanbul 49.522 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 15 Temmuz 2024
Τσανγκτσούν Xiamen 13.719 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 20 Haziran 2024
Melbourne Bangkok 11.361 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 24 Nisan 2024
Seul İstanbul 16.313 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 19 Haziran 2024
Tokyo İstanbul 10.620 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 07 Haziran 2024
Wuhan Ankara 28.273 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 26 Ağustos 2024
Xi An Jinghong 13.443 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 09 Aralık 2024
Yining Urumçi 7.910 TL
Satın Al
CZ China Southern Airlines 29 Mayıs 2024
Zunyi İstanbul 21.012 TL
Satın Al

China Southern Airlines Hakkında

China Southern Airlines bilet

China Southern Airlines, Guangdong merkezli Çin’in en büyük üç havayolundan biridir. 1988’den beri hizmet vermekte olan firma, Beijing – Capital, Beijing – Daxing ve Guangzhou Havalimanları’nda ana merkez üslerine sahiptir. SkyTeam üyesi China Southern Airlines, taşıdığı yolcu sayısı ile dünyanın en büyük 7. havayolu unvanını almıştır. Kargo uçakları dahil 623 uçağı bulunmaktadır. Filosunda Airbus A319-100, Airbus A320neo, Airbus A321-200, Airbus A321neo, Airbus A330-200, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 777-300ER, Comac C919 ve Embraer 190 model uçaklar vardır.

China Southern Airlines Rota ve Seferler

China Southern Airlines bir günde 200’ü aşkın noktaya 2000 sefer düzenler. Türkiye uçuşları İstanbul Havalimanı’na gerçekleşir. China Southern Airlines yurt içinde: Zunyi Xinzhou Havaalanı, Zhoushan Putuoshan Havaalanı, Zhuhai Jinwan Havaalanı, Zhengzhou Xinzheng Uluslararası Havaalanı, Zhanjiang Havaalanı, Yulin Yuyang Havaalanı, Yongzhou Lingling Havaalanı, Yiwu Havaalanı, Yining Havaalanı, Yinchuan Hedong Uluslararası Havaalanı, Yichun Lindu Havaalanı, Yichang Sanxia Havaalanı, Yantai Penglai Uluslararası Havaalanı, Yanji Chaoyangchuan Uluslararası Havaalanı, Yangzhou Taizhou Uluslararası Havaalanı, Yancheng Nanyang Uluslararası Havaalanı, Xuzhou Guanyin Uluslararası Havaalanı, Xining Caojiabao Uluslararası Havaalanı, Xi'an Xianyang Uluslararası Havaalanı, Xiamen Gaoqi Uluslararası Havaalanı ve Sunan Shuofang Uluslararası Havaalanı’na uçar.
Uluslararası China Southern Airlines ağındaki ülkeler: Avustralya, Çin, Kazakistan, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan, Yeni Zelanda, Azerbaycan, Tayland, Birleşik Krallık, Kırgızistan, Güney Kore, Filipinler, Sri Lanka, Vietnam, Hindistan, Endonezya, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Tacikistan, Guam, Almanya, Japonya, Hong Kong, Rusya, Pakistan, Türkiye, Suudi Arabistan, Tayvan, Nepal, Malezya, Makao, Maldivler, Meksika, İtalya, Kenya, Kanada, İran, Singapur ve Myanmar’dır..


Check-in İşlemleri

Uluslararası uçuşlar için online check in, 40 dakika önce sona erer. China Southern Airlines mobil biniş kartı, birçok havaalanında kullanılabilir. Guangzhou Havaalanı’ndan kalkacak uçuşlar için online check in yapan yolcular kontuardan 60 dakika öncesinde biniş kartı almalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Kabin bagajı First Class için 2 adet – 5’er kilogram ile sınırlıdır. Diğer yolcu sınıfları bir adet 5 kilogram bagaj hakkına sahiptir. Kabin içi bagajlar 115 cm’den büyük olamaz. Kargo bagajları için sınır First class için 32 kg, diğer sınıflar için 23 kilogramdır. Adet sayısı, uçuş rotasına göre değişiklik gösterebilir.


China Southern Airlines İkramlıkları

China Southern Airlines'da sunulan yiyecek ve içecekler ücretsizdir.  Uçuşlar hem Çin hem Batı yemekleri servis edilir. Çocuklar, alerjisi olanlar ve özel istekleri bulunan yolcular uçuşlarından en az 24 saat önce gerekli bildirimleri sağlamalıdır.


Koltuk Seçimi

İnternetten bilen alan yolcular ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra koltuk seçimi yapabilir. Koltuk rezervasyonu yapan yolcular, kalkıştan bir gün önce online check-in sistemi üzerinden işlemlerini tamamlayabilir.

 
China Southern Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm China Southern Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda China Southern Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
China Southern Airlines uçak biletiyle başlıca Ankara, Istanbul, Istanbul, Istanbul, Yancheng yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
China Southern Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Güney Kore, Çin, Japonya, Çin olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. China Southern Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
China Southern Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
China Southern Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
China Southern Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

China Southern Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok