Çin Uçak Bileti Satın Al

Çin Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Asia/Urumqi

TRANSLATOR

Dil

People's Republic of China - Y

Para birimi

Yuan (Chinese) Renminbi

Telefon kodu

86

Başkent

Beijing

En Ucuz Çin Uçak Biletleri


CZ China Southern Airlines 30 Mart 2023
Seul Pekin 6.519 TL
Satın Al
OM Miat Mongolian Airlines 23 Şubat 2023
İstanbul Pekin 9.300 TL
Satın Al
OM Miat Mongolian Airlines 12 Mart 2023
İstanbul Pekin 9.317 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 12 Mart 2023
İstanbul Pekin 9.322 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 17 Şubat 2023
İstanbul Şanghay 9.892 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 18 Şubat 2023
İstanbul Şanghay 9.892 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 06 Mart 2023
İstanbul Şanghay 9.892 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 22 Şubat 2023
İstanbul Pekin 9.899 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 23 Şubat 2023
İstanbul Pekin 9.902 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 20 Mart 2023
İstanbul Şanghay 9.914 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 17 Şubat 2023
İstanbul Şanghay 9.915 TL
Satın Al
CX Cathay Pacific 01 Mart 2023
İstanbul Guangzhou 9.998 TL
Satın Al

Şehirler

Çin Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Çin arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Çin uçak bileti fiyatı 6.519,49 TL kadardır.
Aksu, Ali, Altay, An Shun, Ankang, Anqing, Anshan, Anyang, Baise, Baiyun, Bangda , Baoshan, Baotou, Beihai, Bengbu, Bole, Capital Apt, Changbaishan, Changchun, Changde, Changhai, Changsha , Changsha Huanghua, Changzhi, Changzhou, Changzhoudao, Chaoyang , Chengdu, Chifeng, Chongqing havalimanı Çin uçuşlarında kullanılır.
Çin Uçak Bileti

Çin Hakkında

Çin. Sadece ismi bile valinizi toplamanı istemeni sağlıyor. Başarılı bir yerdir, o halde atlayın, gezintiye katılın ve yolun sizi nereye götürdüğünü görün.
 
Nefes Kesici Antik Çağlar
 
Modern yüzü büyüleyici olsa da Çin’in tek bir özelliği yoktur. Dünyanın en eski mütemadi medeniyeti buğulu cam ve fırçalanmış alüminyumdan ibaret değildir ve yapaylıklara takılıp düşmezseniz – 30 yıllık devamlı gelişme ve tedbirsiz şehir-planlama büyük zarar vermiştir – zengin eski uygarlıklar sizi bekliyor olacak. Zevkinize göre sunalım: Çin Seddi’nin göçen bölümleri, tapınak kaplı dağlar, zamanla unutulan köyler, baştan çıkarıcı su şehirleri, yüce Budist yerleşim yerleri ve tarihi çöl hisarları. İyi yapılmış bir çift seyahat ayakkabısı hazırlayın ve Laotzu’nun sözlerini hazırlayın: bin kilometrelik bir yolculuk tek bir adımla başlar.
 
Çeşitlilik
 
Çin muazzamdır. Standartların ötesinde muazzam. Vahşice değişiklik gösteren lehçelerin hayran bırakan düzensizliği ve iklimsel ve topografik tezatları ile birkaç farklı ülkenin tek bir ülke haline gelmiş olması gibi. Güneybatının ortaya karışık etknik karışımı, Xiahé’nin yak yağlı aydınlatılmış tapınakları, tozlu İpek Yolu boyunca yolculuk, Everest Üssü’nde geceyi geçirmek ya da Shangai aleminde bir gece için en iyi giysilerini giymek arasından birini seçin. Çok sayıda olumlu seçeneğiniz olacak: ister kentsel gezgin, uzun yürüyüş yapan kimse, bisikletçi, kaşif, sırt çantalı gezgin, durdurulamaz müze ziyaretçisi ya da gurme heveslisi olun, Çin’in çeşitliliği en iyisidir.
 
Mutfak
 
Çinliler yemek yemek için yaşıyorlar ve büyük bir bölgede engin coğrafik ve kültürel farklılıklar ile birlikte beslenecek 1.4 milyar yemek delisi insanla damak tadınıza layık yemeklerin gösterip de verilmemesini, denenmesini ve işlem görmesini bekleyin. Běijīng’de Pekin ördeğini midenize indirin, Chóngqìng yahnisi ile ağzınız sulansın ya da Huá Shān‘a tırmanmadan önce mevsimsel ròujiāmó (doğranmış domuz) yakalayın. İpek Yolu sokak pazarında kızgın kasede Lánzhōu eriştelerini silip süpürün, bazı haşlanmış Húnán yemekleri ile ısıyı yükseltin ya da güneyde çin mantısını veren arabayı el sallayarak durdurun. Çin’de sezgilerinize dayanarak hareket ettiğinizde seyahatinizi durdurmak istemeyeceksiniz.
 
Muhteşem Manzara
 
Çok az ülke Orta Krallık gibi büyük açıkhavaları ile öne çıkar. Çin’in manzaraları ilkten sona doğru bir sırayı kapsar. Tibet’in yüce safir gölleri ya da Inner Mongolia’nın sakin çölleri; Hong Kong’ta ada gezme ya da Yángshuò çevresindeki masalsı karst zirveler arasında bisiklet sürme arasından birini seçin; güneydeki pirinç taraçalardan önce kendinizden geçin, Wùyuán’ın muhteşem sarı kolzaları arasında selfie çekin ya da dağ zirveleri boyunca dolana dolana giden Çin Seddi’nde yürüyüş yapın; bambu ormanlarında kaybolun ya da enerjiniz bittiğinde uzak bir plajda uyuyakalın ve düşen hindistan cevizlerinin seslerini dinleyin.
 
Neden Çin’i Seviyorum?
 
Damian Harper, Yazar
 
Çin dövüş sanatlarına olan tutku beni 1990’lı yıllarda Londro’da bir üniversitede Çince üzerine 4 yıllık lisans eğitimi yapmaya itti. Çin’e seyahat etmek eşit ölçüde sınayan ve heyecan vericiyken eğlenceli günlerdi. Pingyao gibi öne çıkan noktalar duyulmamıştı ve Shanghai’nin Pudong’u kokteylin serbest olduğu bir araziydi. En sevdiğim şeyin harika yemeği, müthiş manzaraları, tren seyahatinin heyecanı, güzel insanları ya da daha önce hiç bulunmadığım küçük bir şehire gelmek olduğunu söyleyebilirim ama yalan söyleyemezdim. Ancak bunlardan halen en sevdiğim Çin dilidir.

Çin Yönüne Uçan Havayolları