Juneyao Airlines Juneyao Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Şanghay

Kuruluş Tarihi

2005

Uçtuğu Nokta Sayısı

62

Uçtuğu Ülke Sayısı

19

Toplam Uçak Sayısı

86

Satış Durumu

Pasif

En Ucuz Juneyao Airlines Bilet Fiyatları ve Seferleri

En Popüler Juneyao Airlines Uçak Biletleri

HO Juneyao Airlines 15 Nisan 2024
Nagoya Singapur 6.563 TL
Satın Al

Juneyao Airlines Hakkında

Juneyao Airlines bilet

Juneyao Airlines, Şangay merkezli olarak kurulan ve uluslararası uçuş seferleri düzenleyen havayolu şirketidir. Juneyao Airlines uçak bileti satışları, 70 farklı uçuş noktası için yapılıyor. Çin merkezli hizmetleri ile dünyanın her yerine yolcu taşıyor. Online sistemler üzerinden uçak bileti sorgulamalarını yapanlar, uzun mesafeli uçuşlar için ekonomik ve avantajlı bilet seçeneklerini bulabiliyor.

Juneyao Airlines havayolları 2005 yılında Şangay, Çin merkezli olarak kurulmuştur. Star Alliance ailesine katılan ve uluslararası uçuş seferlerini tarifeli olarak sürdüren havayolu şirketi olarak tanınıyor. 68 adet uçağı ile dünyanın farklı bölgelerinde 70 farklı noktaya uçuşlar yapıyor. Juneyao havayolları, Çin ve Hong Kong içerisinde 35 farklı noktaya iç hat uçuşları yapıyor. Düşük fiyatlı hizmet seçenekleri ile sektörde kaliteli hizmetleri sunuyor. Alt kuruluşu olan 9 Air (AQ) ile uygun fiyatlı hizmetlerden faydalanılmasını sağlıyor.


Juneyao Airlines Rota Ve Seferleri

Juneyao Airlines, rotaları kıtalara göre belirleniyor. 2022 için belirlenen rotaları arasında şunları görmek mümkündür. Güney Kore, Kazakistan, Özbekistan, Pakistan, Dalian, Çongcing, Çangçun, Tientsin, Osaka, Qingdao, Quanzhou, Shenyang vb. gibi tüm sefer bilgilerini bilet sorgulama bölümlerinden ve firmanın web sitesinden öğrenebilirsiniz.


Check-in İşlemleri

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemleri, uçağa biniş kartının alınmasını sağlayan işlemlerdir. Havayolu şirketlerine göre check-in işlem başlama süreleri farklı olabiliyor. Online check-in işlemleri, Juneyao Airlines web sitesi üzerinden yapılıyor. Yolcular bilet satın aldıktan sonra kendilerine bildirilen saat aralığında online check-in işlemlerini yaparak bitiş kartlarını oluşturabiliyor. Havalimanlarında juneyao airlines biletleri için check-in işlemleri kontuarların çalışma saatlerinde yapılabiliyor. Tüm yolcular zamanında check-in yaparak uçağa biniş sorunu yaşamamalıdır. Online check-in işlemleri uçuş saatine 24 saat kalınca açılıyor ve hemen yapılabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Juneyao Airlines uçak bileti check-in işlemlerini yaparken her yolcu yanında taşıyabileceği bagaj hakkı kuralları hakkında da bilgi alabiliyor. Juneyao airlines firması misafirlerine, el bagajı ve kargo bagajı olarak iki ayrı hak tanıyor. Ekonomik sınıf ve business sınıf için belirlenen bagaj hakları, uçuş rotasına göre değiştiğinden, firma yetkililerinden ya da sitesinden bilgi almak önemlidir. Bilet satın alırken, acenteden de bagaj hakları bilgilerini alabilirsiniz. Bagaj haklarını öğrenirken, müzik aleti, spor ekipmanı ya da evcil hayvan taşıma kuralları hakkında da bilgi alabiliyorsunuz.


Juneyao Airlines İkramlıklar

Juneyao Airlines havayolu şirketi, tüm seferlerinde yolcularına ücretsiz ve ücretli ikram seçenekleri sunuyor. İkram menüsü ve ücretleri hakkında tüm bilgileri, web sitesi üzerinden müşterilerine gösteriyor. Ücretsiz ikramlarda, atıştırmalık yiyeceklerle bazı içecek seçeneklerini sunuyor. Ücretli olarak sıcak yemek siparişleri verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Juneyao Airlines ile konforlu bir yolculuk yapabilmek için koltuk seçimine önem verilmelidir. Rahat edebileceğiniz ve geniş diz aralığına sahip koltukları seçmek isteyenler, ek ücret ödemelidir. Standart koltukları tercih edenler, ücretsiz olarak cam kenarı ya da koridor seçimi yapabilecektir. Uzun süren yolculuklarda diz mesafesi önemlidir. Bunun için diz mesafesi geniş koltuklar, çıkış kapısına yakın bölümdeki koltuklardır ve check-in işlemleri sırasında ek ücret ödenerek seçilebiliyor.

Juneyao Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Juneyao Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Juneyao Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Juneyao Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Juneyao Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Juneyao Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Juneyao Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Juneyao Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok