Air New Zealand Air New Zealand Uçak Bileti

Genel Merkezi

Auckland

Kuruluş Tarihi

1999

Uçtuğu Nokta Sayısı

55

Uçtuğu Ülke Sayısı

26

Toplam Uçak Sayısı

54

Satış Durumu

Aktif

Air New Zealand Hakkında

Air New Zealand bilet

Air New Zealand, merkezi Auckland’de bulunan havayolu firmasıdır. 1965’ten beri hizmet vermekte olan firma, 1999’dan beri Star Alliance üyesidir. Merkez havalimanları Auckland Havaalanı, Christchurch Uluslararası Havaalaanı ve Wellington Uluslararası Havaalanı’dır. Firma, 116 uçaklık filoya sahiptir. Filosunda, Airbus A320, Airbus A320 - A321neo, Boeing 777-200ER, Boeing 777-300ER ve Boeing 787-9 Dreamliner model uçaklar yer alır.

Air New Zealand Rota ve Seferler

Air New Zealand, Yeni Zelanda'ya yılda ve yaklaşık 17 milyon yolcuya ve kargo taşımacılığı sağlayan küresel bir ağa sahiptir. Air New Zealand yurt içinde 20 noktaya uçuşlar düzenler. Bunlar: Whangarei Havaalanı, Whanganui Havaalanı, Whakatane Havaalanı, Westport Havaalanı, Wellington Uluslararası Havaalanı, Wanaka Havaalanı, Richard Pearse Havaalanı, TeAnau Havaalanı, Tauranga Havaalanı, Taupo Havaalanı, Rotorua Bölge Havaalanı, Queenstown Havaalanı, Kapiti Sahili Havaalanı, Palmerston North Havaalanı, Oamaru Havaalanı, Mount Cook Havaalanı, Motueka Havaalanı, New Plymouth Havaalanı, Nelson Havaalanı, Hawke's Bay Havaalanı ve Milford Sound Havaalanı’dır. Firma, ayrıca dünya genelinde 20 ülkede 32 rotaya seferler gerçekleştirir.
Air New Zealand’ın uluslararası rotaları. Arjantin, Güney Avustralya, Kanada, Çin, Fiji, Fransa, Almanya, Hong Kong, Endonezya, Japonya, Malezya, Yeni Kaledonya, Yeni Zelanda, Niue, Norfolk Adası, Papua Yeni Gine, Filipinler, Samoa, Singapur, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Tonga, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Vanuatu ve Vietnam’dır.


Check-in İşlemleri

 Online check in işlemleri sefer vaktinden 24 saat önce aktif hale gelir. Yurtiçi Yeni Zelanda uçuşlarından 30 dakika önce, uluslararası uçuşlardan 90 dakika önce ve ABD uçuşlarından 120 dakika önce kapanır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Ekonomi sınıfı yolcular bir parça, 7 kilogram kabin içi bagaj hakkına sahiptirler. Business class ve Premium Ekonomi için sınır 14 kilogramdır. Boyutlar 118 cm’den uzun olamaz. Kargo bagajları en fazla 158 cm boyutlarında ve 23 kg ağırlığında olabilir. Yurt içi uçuşlarda ekstra bir bagaj için 35 Yeni Zelanda Doları ve ikinci çanta için 55 Yeni Zelanda Doları talep edilir.


Air New Zealand İkramlıkları

45 dakikadan az uçuşlar için su ve atıştırmalıklar sunulurken daha uzun uçuşlarda atıştırmalıklar ve sıcak içecek servisi yapılır.


Koltuk Seçimi

Standart koltuk seçimi ücretsiz olarak yapılabilir. Tazmanya uçuşlarında yalnızca el bagajınız varsa istediğiniz koltuğu önceden seçme hakkına sahip olursunuz. Koltuk seçimi, online check in ile birlikte uçuş saatinden 24 saat önce açılır.

Air New Zealand Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Air New Zealand uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Air New Zealand uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Air New Zealand uçak biletiyle başlıca Istanbul, Istanbul, Istanbul, Singapore, Hong Kong yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Air New Zealand havayolu'nun gittiği popüler ülkeler İspanya, Türkiye, Türkiye, Singapur, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Air New Zealand havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Air New Zealand müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Air New Zealand uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Air New Zealand uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Air New Zealand Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok