Eurowings Uçak Bileti

En Popüler Eurowings Uçak Biletleri

EW Eurowings 15 Temmuz 2024
Adana Tiran 11.222 TL
Satın Al
EW Eurowings 14 Temmuz 2024
Antalya Berlin 27.376 TL
Satın Al
EW Eurowings 15 Temmuz 2024
İzmir Stokholm 10.062 TL
Satın Al
EW Eurowings 01 Ekim 2023
Kütahya Düsseldorf 5.586 TL
Satın Al
EW Eurowings 09 Kasım 2023
Amsterdam Stuttgart 2.535 TL
Satın Al
EW Eurowings 26 Eylül 2023
Atina Βερολίνο 7.185 TL
Satın Al
EW Eurowings 27 Ekim 2023
Berlin Zürih 5.731 TL
Satın Al
EW Eurowings 25 Eylül 2023
Bremen Viyana 3.664 TL
Satın Al
EW Eurowings 29 Eylül 2023
Budapeşte Marsilya 6.158 TL
Satın Al
EW Eurowings 15 Mart 2024
Bükreş Kopenhag 3.682 TL
Satın Al
EW Eurowings 29 Eylül 2023
Dortmund Ankara 117.716 TL
Satın Al
EW Eurowings 17 Ekim 2023
Düsseldorf Berlin 1.593 TL
Satın Al
EW Eurowings 20 Temmuz 2024
Hamburg Adana 38.011 TL
Satın Al
EW Eurowings 11 Ekim 2023
Karlsruhe/Baden Baden Antalya 14.003 TL
Satın Al
EW Eurowings 29 Şubat 2024
Köln Şanghay 21.545 TL
Satın Al
EW Eurowings 03 Mayıs 2024
Kopenhag Birmingham 3.463 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Eurowings Hakkında

Eurowings bilet

Eurowing havayolları, Alman şirketidir ve iki şirketin birleşmesi ile kurulmuştur. Eurowings uçak bileti işlemleri Lufthansa group tarafından yapılıyor. Düşük maliyetli uçuşlardan faydalanmak isteyenler için alternatif olarak sunulan seçeneklerden birisidir. 1993 yılında kurulduktan sonra bilet satışlarına ve uçuş seferleri düzenlemeye başlamıştır. Eurowings havayolları, yıllık 3 milyondan fazla yolcu taşıyarak büyük karlılıklar elde ediyor. Sık uçan yolcu programı olan Boomerang Clup sistemini kullanarak yolcularının çeşitli avantajlara sahip olmasını sağlıyor.

Eurowings havayolu şirketinin sahibi, Lufthansa Group’tur. Almanya merkezli olarak hizmet veriyor ve 106 adet uçağı ile 79 farklı destinasyona tarifeli uçuşlar yapıyor. Filosunda, Boeing ve Airbus uçak tiplerini bulunduruyor. 2015 yılından sonra Canada ile kod paylaşımı yaparak hizmet ağlarını genişletmiştir. Yolcuların kaliteli hizmet alabilmesi için farklı sınıf seçenekleri ile uçuş hizmetleri sunuyor. Yolcular, Basic, Smart ya da Best tarifelerini seçerek farklı ücretlerle işlemler yapabiliyor.


Eurowings Rota Ve Seferleri

Alman havayolu şirketlerinden birisi olan Eurowings, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapıyor. Yurt içi seferlerini, Münster, Dortmund, Karlsrube, Nürnberg, Rostock, Usedom, Paderborn gibi çeşitli havalimanlarına yapıyor. Yurtdışı rotalarını, Türkiye, Mısır, Tayland, Namibya, Mauritius, Fas, Kanarya Adaları, Madeira, ABD, Dominik Cumhuriyeti, Küba olarak belirliyor.


Check-in İşlemleri

Eurowings uçak bileti check-in işlemlerini online yapan kullanıcılara, biniş kartları, telefonlarına sms ya da mail olarak gönderiliyor. Online check-in işlemleri için uçak bileti ve yolcu bilgileri isteniyor. Online check-in işlem sayfasına altı haneli PNR kodu ile birlikte yolcu soyadı yazılır. İşlem adımları ile bilet onayı, koltuk seçimi ve diğer ek hizmet talepleri belirlenebiliyor. İsteyen yolcular, havalimanı kontuarlarından da check-in işlemlerini yapabiliyor. Eurowings havayolları, uçuşlara göre check-in işlem sürelerini özel olarak belirleyebiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Eurowings uçak bileti sahibi olan her yolcu 8 kg’dan fazla olmamak kaydıyla el bagajı bulundurabiliyor. El bagajı ebat ölçüleri, 55x40x23 cm’den fazla olmamalıdır. El bagajı ve kargo bagajlarında sadece izin verilen ürünler taşınabiliyor. Kargo bölümü bagaj hakları, uçuş tarifesine göre değişiyor. Basic tarifesini seçen yolculara bagaj hakkı verilmiyor. Bu yolcular ücret karşılığı bagaj hakkını kullanabiliyor. Smart tarifeyi kullananlar, 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkından faydalanabiliyor. Yolculara tanınan ücretsiz bagaj hakkını aşanlar, ek ücret ödemek zorunda kalıyor. Ek ücretler bilet tarifesine ve uçuş rotasına göre değişiyor.


Eurowings İkramlıklar

Eurowings havayollarında ikram seçenekleri de uçuş sınıf kategorilerine göre değişiyor. Basic tarifede ikram seçenekleri yer almıyor. Bu tarife ile uçanlar yemek istediklerinde ücret ödemek zorundadır. Smart tarifede, kısa ve orta mesafeler için su, sıcak ya da soğuk içecekler, atıştırmalıklar ikram edilir. Uzun mesafeli uçuşlarda sıcak yemek seçenekleri sunulur.


Koltuk Seçimi

Eurowing yolcularının yapacağı en önemli işlemlerden birisi koltuk seçimidir. Koltuk seçimleri, check-in işlemleri sırasında yapılır. Bilet tarife kategorilerine göre koltuk seçimi ve ek ücret limitleri de farklıdır. Ücretsiz koltuk seçimi yapmak isteyenler, kendilerine verilen koltuk numarasını değiştirerek, koridor ya da cam kenarı seçebiliyor. Diz mesafeli koltuk seçenekleri genellikle ücret karşılığında veriliyor.


Eurowings Özel Programları

Eurowing havayolu, Boomerang Clup / Miles & More programını kullanıyor. Kısa, orta ya da uzun mesafe uçuşların tamamı için bilet satın alanlar, mil puanı kazanmaya başlıyor. 10.000 mil puan kazanan yolcular, bilet değiştirme hakkını kullanabiliyor. Özel program milleri ile bilet, otel, araç kiralama ve diğer ek hizmet seçeneklerinden faydalanılıyor.


Eurowings İletişim

Eurowing havayolları, telefon numarası: +49180 6 320 320
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.eurowings.com
İletişim adresi: Grossenbaumerweg 6, 40472 Düsseldorf, Almanya 
 
 
 

Eurowings Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Eurowings uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Eurowings uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Eurowings uçak biletiyle başlıca Larnaca, Stuttgart, Dublin, Antalya, Bodrum yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Eurowings havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye, Türkiye, İtalya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Eurowings havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Eurowings müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Eurowings uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Eurowings uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Eurowings Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok