Shenzhen Airlines Shenzhen Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Shenzhen

Kuruluş Tarihi

1992

Uçtuğu Nokta Sayısı

793

Uçtuğu Ülke Sayısı

17

Toplam Uçak Sayısı

199

Satış Durumu

Aktif

Shenzhen Airlines Hakkında

Shenzhen Airlines Çin merkezli bir havayolu şirketi olarak biliniyor. Çin’in en büyük yerel havayolu şirketlerinden biri olarak görülüyor. Shenzhen Airlines şirketinin 1992 yılında kurulduğu biliniyor. 1992 yılından itibaren havacılık alanında hizmet veren bu şirket kısa mesafeli uçuşlara uygun uçaklar kullanıyor. Shenzhen Airlines firmasını tercih eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Shenzhen Airlines firması 2012 yılından beri Star Alliance kuruluşunun üyesi olarak görülüyor. Shenzhen Airlines firmasının merkezi Shenzhen’de bulunuyor.


Shenzhen Airlines Rota ve Seferleri

Shenzhen Airlines firmasının rota ve seferlerine resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Shenzhen Airlines firmasının filosunda 160 tane uçak bulunuyor. Bu uçakların genelinde iki kabin bulunuyor. Ekonomi ve First class sınıfı, yolcularına hizmet veriyor. Shenzhen Airlines firması Çin içerisinde 65 tane noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Yalnızca Çin içine uçuş gerçekleştirilmiyor. Shenzhen Airlines firmasının uçuş yaptığı ülkeler:
•Endonezya
•Japonya
•Singapur
Shenzhen Airlines uçak bileti satın alanlar uçuşlardan çok memnun kaldıklarını ifade ediyor.


Check-in İşlemleri

Shenzhen Airlines uçak bileti satın alanların check in işlemlerini ihmal etmemesi gerekiyor. Check in işlemleri birçok farklı mecrada yapılabiliyor. Shenzhen Airlines firması check in işlemleri için mobil uygulamalar geliştiriyor. Bu uygulamalar sayesinde check in işlemleri kolayca bitiriliyor. Shenzhen Airlines firmasından bilet alan kişiler check in işlemlerini uçuştan 48 saat önce yapmaya başlayabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Shenzhen Airlines firması evcil hayvanları taşıyor. Evcil hayvanların taşınması için bazı prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Gerekli şartları yerine getirmeyen kişilerin evcil hayvanları taşınmıyor. Shenzhen Airlines firmasının bagaj kuralları resmi internet sitesinde detaylı bir şekilde yazıyor. Shenzhen Airlines firması, yolcularına 1 bagaj ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak ücretsiz taşınacak bagajın 10 kilogramı geçmemesi gerekiyor. 10 kilogramı geçen bagaj için ekstra ücret ödeniyor.


Shenzhen Airlines İkramlıklar

Shenzhen Airlines firması birçok farklı bölgeye uçuş gerçekleştiriyor. Firma, uçuşlarında yolculara ikram sunuyor. Sunulan ikramların içerikleri yolculuğa göre değişiyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında aynı ikramlar kullanılmıyor. Yolcular farklı ikramlarla karşılaşabiliyor. Firmanın sunduğu ikramlar pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Çünkü Shenzhen Airlines firması ikramlara ayrı önem veriyor. Bundan dolayı pek çok kişi uçuştan zevk alıyor. Uçuş sırasında ikramlardan başka alınan yiyecek ve içecekler için ekstra ücret ödemek gerekiyor.


Koltuk Seçimi

Shenzhen Airlines firması ile seyahat edecek olanlar uçuştan belli bir süre önce koltuk seçimi yapıyor. Koltuk seçimini yolcuların kendisi gerçekleştiriyor. Bu sayede yolcular istediği kişi ile beraber oturabiliyor. Shenzhen Airlines firmasında bulunan uçaklarda farklı koltuklar yer alıyor. Koltukların hepsi standart olmuyor. First class yolcuları için Premium ve Premium Plus adı verilen koltuklar geliştiriliyor. Bu koltuklara daha fazla ilgi gösteriliyor. Ancak ekonomi sınıfından alınan biletler ile bu koltuklar seçilemiyor.

Shenzhen Hakkında

Shenzhen, oldukça büyük bir şehir olmakta ve Hong Kong’un kuzeyinde yer almaktadır. Güney Çin’de yer alan şehir Guagdong’a bağlı bir eyalettir. Genel olarak bakıldığında dünyanın en hızlı büyüyen yerleşim alanıdır. Özellikle yabancı yatırımcıların yatırımları ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Dünya çapında nüfus incelendiğinde dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip 15. Şehri olmaktadır. Şehir yüksek binaları ile popülerlik kazanmış olmaktadır. Ayrıca bir liman şehri olmakta ve dünyanın en aktif limanları arasında yer almaktadır. Gezilebilecek mekânları arasında ise Window of the world, Splendid China Park, Kingkey 100 gibi tarihi, kültürel, modern yapıları yer almaktadır. Doğal plajları ile de yaz turizminde de oldukça etkili bir şehir olmaktadır.
Daha Fazla Göster
Shenzhen Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Shenzhen Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Shenzhen Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Shenzhen Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Istanbul, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Shenzhen Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Shenzhen Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Shenzhen Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Shenzhen Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Shenzhen Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Shenzhen Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok