Hong Kong Airlines Hong Kong Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Hong Kong

Kuruluş Tarihi

2006

Uçtuğu Nokta Sayısı

89

Uçtuğu Ülke Sayısı

15

Toplam Uçak Sayısı

34

Satış Durumu

Aktif

Hong Kong Airlines Hakkında

Hong Kong Airlines bilet
Kara ve deniz yoluna göre birçok avantajının bulunması, hava yolunun daha fazla gelişmesini sağlıyor. İnsanların çoğu hava yolu ile seyahat etmeyi tercih ediyor. Hong Kong Airlines firmasının 2006 senesinde kurulduğu biliniyor. Firmanın merkezi Hong Kong’ ta bulunuyor. Hong Kong Airlines şirketi, HNA Group’ un yan firması olması için kuruluyor. Şirketin başkanlığını ise Liya Wang yapıyor. Hong Kong Airlines bünyesinde 42 uçak yer alıyor. Bu şirket müşterilerine güler yüzle hizmet vermeyi amaçlıyor.


Hong Kong Airlines Rota ve Seferleri

Hong Kong Airlines, filosunu daha da genişletmeyi amaçlıyor. Şirket başkanı Liya Wang yaptığı açıklamalarda çok daha geniş kesimlere hitap etmek istediklerini söylüyor. Hong Kong Airlines’ ın şu anda Türkiye’ye seferi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki 5 yıllık süreçte Türkiye’ye de sefer açma planlanıyor.
Hong Kong Airlines, en fazla ülke içerisine uçuş gerçekleştiriyor. Bunun yanında 10’dan fazla ülkeye uçuşu bulunuyor. Hong Kong Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği bazı ülkeler:
•Endonezya
•Malezya
•Vietnam
Hong Kong Airlines uçak bileti satın alanlar hizmetten çok memnun kaldıklarını dile getiriyor.


Check-in İşlemleri

Hong Kong Airlines uçak bileti alan kişilerin uçuştan önce check- in işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Aksi halde bilet yanabiliyor. Hong Kong Airlines çalışanları, check- in işlemlerini tamamlamada müşterilere yardımcı oluyor. Dileyen müşteriler koltuklarını kendisi seçebiliyor. Check-in işlemlerini tamamlayan kişiler uçuş için hazır hale geliyor. Yolcuların sağlıklı bir yolculuk yapabilmesi için check-in işlemlerini erkenden tamamlaması öneriliyor. Hong Kong Airlines yolcuları, check in işlemleri için uzun süreler harcamak zorunda kalmıyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Hong Kong Airlines şirketi, taşınan bagajlar için birçok güvenlik önlemi alıyor. Ancak bunun yanında yolcuların da kendi önlemlerini alması gerekiyor. Hong Kong Airlines şirketi her yolcu için 2 parça bagajı ücretsiz olarak taşıyor. Ancak bu parçaların belli ölçüleri geçmemesi gerekiyor. 2 parçadan faza olan bagajlar için ekstra ücret ödemek gerekiyor. Yolcuların bagajları seyahat bittikten çok kısa bir süre sonra sahiplerine teslim ediliyor.


Hong Kong Airlines İkramlıklar

Hong Kong Airlines şirketinin ikramları birçok kişi tarafından beğeniliyor. Yapılan anketlerde bu sonuç ortaya çıkıyor. Çünkü firma, ikram listesini geniş tutuyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı ikram menüleri bulunuyor. İkramların hepsi kapalı kutularda servis ediliyor. Bu sayede temizliğe önem verilmiş olunuyor. Hong Kong Havayollarının ikramları, seferlere göre değişebiliyor. Daha uzak bölgelere yapılan uçuşlar için daha fazla ikram veriliyor. Bu da yolculara karşı bir saygı olarak görülüyor. Hong Kong Airlines şirketinin ikramlarında alkollü içecekler de yer alabiliyor.


Koltuk Seçimi

Hong Kong Airlines yolcuları, koltuklarını kendisi seçiyor. Uçuştan önce gerçekleştirilen check-in işlemleri sırasında koltuk da belirleniyor. Koltuğun gelişigüzel seçilmemesi gerekiyor. Aksi halde rahat bir yolculuk yapılamıyor. Hong Kong Airlines firmasının filosunda bulunan uçaklarda farklı koltuk türleri yer alıyor. Çünkü firmanın uçakları, son teknoloji ile donatılıyor.

Hong Kong Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Hong Kong Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Hong Kong Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Hong Kong Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul, Istanbul, Istanbul, Hatay, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Hong Kong Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Türkiye, Hong Kong, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Hong Kong Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Hong Kong Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Hong Kong Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Hong Kong Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Hong Kong Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok