TAP Portugal TAP Portugal Uçak Bileti

En Popüler TAP Portugal Uçak Biletleri

TP TAP Portugal 08 Ağustos 2024
Ankara Paris 57.123 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 01 Haziran 2024
İstanbul Lizbon 13.768 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 28 Haziran 2024
Amsterdam Sao Vicente Adası 23.970 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 07 Temmuz 2024
Lizbon New York 22.473 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 06 Eylül 2024
Παρίσι Porto 2.651 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 01 Eylül 2024
Sao Vicente Adası Paris 39.233 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 16 Temmuz 2024
Stockholm Faro 29.660 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 07 Kasım 2024
Varşova Şikago 74.609 TL
Satın Al

TAP Portugal Hakkında

TAP Portugal bilet

Portekiz’in ulusal havayolu firması olan TAP Portugal, 1945’ten beri hizmet vermektedir. 77 uçağa sahip filosu ile firma, Star Alliance üyesidir. Filodaki uçak modelleri arasında Airbus A340, Airbus A319, Airbus A321, Airbus A320 ve Airbus A330 yer alır. Hem yurt içi hem yurt dışına seferler gerçekleştiren TAP Portugal’ın merkezi başkent Lizbon’daki Portela Havalimanı’dır.

TAP Portugal Rota ve Seferleri

38 ülkede 88 noktaya uçuşları bulunan TAP Portugal uçuşlarını Lizbon’un Portela Havalimanı ile gerçekleştirmektedir. Firma, iç hatlarda Faro, Madeira, Lisbon, Porto, Ponta Delgada Azores, Porto Santo şehirlerine seferler düzenler.
Yukarıda sayılan merkezi uçuşların yanı sıra uluslararası alanda ise Abidjan, Accra, Malaga, Alicante, Algiers, Amsterdam, Barcelona, Belem, Berlin, Belo Horizonte, Bilbao, Bologna, Bordeaux, Boston, Brussels, Brasilia, Budapest, Bucharest, Boa Vista, Casablanca, Caracas, Cologne/Bonn, Copenhagen, Dakar, Duesseldorf, Fortaleza, Frankfurt, Geneva, Hamburg, Helsinki, Luanda, La Coruna, Lome, London, Luxembourg, Lyon, Madrid, Manchester, Miami, Milan, Maputo, Marseille, Munich, Natal, Nice, Nantes, New York, Oslo, Bissau, Paris, Porto Alegre, Prague, Praia, Marrakech, Recife, Rio De Janeiro, Rome, Sao Paulo, Sal, Salvador, Stockholm, Stuttgart, Sevilla, Toulouse, Sao Tome Island, Tangier, Venice, Vigo, Vienna, Valencia, Sao Vicente, Warsaw, Toronto, Zurich Moscow uçuş noktalarına günlük olarak uçuşlar düzenlenmektedir.


Check-in İşlemleri

TAP Portugal online check-in işlemleri uçuş vaktinden 6 saat önce başlar ve 45 dakika önce tüm check-in seçenekleri kapanır. Kolay online check-in ile yolcular zamandan tasarruf eder, koltuk seçimi seçeneklerine sahip olurlar ve mobil biniş kartı alarak kağıt tüketimini azaltırlar.


Bagaj Hakkı Kuralları

El bagajları en fazla 55x40x20 cm boyutlarında ve 8 kg ağırlığında olmalıdır. Ekonomi sınıfı yolcular 1 el bagajı hakkına sahipken Business sınıfı yolcular 2’şer tane toplam 16 kg el bagajı hakkına sahiptir. Kayıtlı bagajlar 158 cm’den büyük olamaz. Ekonomi sınıfı için bagaj sınırı 1 bagaj 23 kg ve Business için 2 bagaj ve 32 kg’dır.


TAP Portugal İkramlıkları

Uçak içerisinde ikram edilen yiyecek ve içecekler sefer rotalarına göre farklılık gösterir. Genel olarak seçenekler arasında sağlıklı ve taze soğuk sandviçler, sıcak yemekler, soğuk & sıcak içecekler, şarap ve bira gibi alkollü yiyecekler yer alır. Yemek alerjisi olanlar ya da özel diyet uygulayanlar istedikleri yemekleri uçuşlarından 7 gün önce bildirmelidirler. Tüm Avrupa uçuşlarında 2-11 yaş arası çocuklar için uygun yemekler servis edilir.


Koltuk Seçimi

Tap Portugal uçakları, ekstra diz mesafeli acil çıkış sıraları, EconomyXtra olarak bilinen ön sıralar ve standart koltuklar olmak üzere 3 koltuk tipine sahiptir. Yolcular, check-in yaptıkları sırada koltuk seçimini gerçekleştirebilir.

TAP Portugal Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm TAP Portugal uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda TAP Portugal uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
TAP Portugal uçak biletiyle başlıca Adana, Miami, Istanbul, Richmond, Boston yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
TAP Portugal havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Türkiye, Brezilya, Kanada, İspanya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. TAP Portugal havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
TAP Portugal müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
TAP Portugal uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
TAP Portugal uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

TAP Portugal Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok