Spicejet Uçak Bileti

Genel Merkezi

Gurugram

Kuruluş Tarihi

2004

Uçtuğu Nokta Sayısı

64

Uçtuğu Ülke Sayısı

41

Toplam Uçak Sayısı

114

Satış Durumu

Aktif

En Popüler Spicejet Uçak Biletleri

SG Spicejet 02 Mayıs 2024
Bengaluru Pondicherry 5.642 TL
Satın Al
SG Spicejet 17 Nisan 2024
Delhi Dharamsala 5.104 TL
Satın Al

Spicejet Hakkında

Spicejet bilet

Spicejet uçak bileti Hindistan’da yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarının daha ekonomik olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor. Spicejet havayolları, Gurgaon, Haryana merkezli ve Hindistan’ın düşük maliyetli firmalarından birisidir. İç hat hizmetleri ile kısa sürede Hindistan’ın en büyük ikinci havayolu şirketi olmayı başarmıştır. Ekonomi sınıfı uçuş tarifeleri ile tüm yolcuların uygun maliyetlerle uçak yolculuğunu yapasını sağlıyor. Tüm seferlerinde, ücretli ve ücretsiz yemek seçeneklerini sunuyor.

Hindistan’da Ajay Singh, Bhupendra S. Kansagra tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Günümüzde 14.500 çalışanı bulunan büyük bir havayolu şirketidir. 49 uçuş noktasına toplam 107 uçağı ile sefer düzenliyor. Avantajlı hizmet seçenekleri sunabilmek için sık uçuş programı için SpiceClub sistemlerini kullanıyor. Global havacılık alanında ittifak yaptığı kuruluşlar bulunmuyor. Çeşitli acenteler ve online sistemler üzerinden yaptığı bilet satışlarının tamamını en ucuz fiyat seçenekleri ile sunuyor.


Spicejet Rota Ve Seferleri

Spicejet havayolu firması, 49 farklı varış noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor. Rotalarını, yurtiçi ve uluslararası olarak belirliyor. Seferler düzenlediği destinasyonlar arasında, Dubai, Mumbai, Kolombo, Chennai, Yeni Delhi, Bangolore, Amhedabad, Goa, Haydarabad seçenekler yer alıyor. Seyahat yapılacak rota için sunulan tüm hizmet detayları, Spicejet internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden öğrenilebiliyor.


Check-in İşlemleri

Spicejet uçak bileti ile yolculuk yapabilmek için kalkış saatinden önce uçağa biniş kartının alınması gerekiyor. Uçağa biniş kartı ise check-in işlemleri yapılarak alınıyor. Check-in işlemleri farklı seçeneklerle yapılabildiği için her yolcu kendisine daha kolay gelen yöntemi seçebiliyor. Spicejet havayolları, misafirlerine check-in işlemlerini zaman kaybı yaşamamaları için online olarak yapmalarını öneriyor. Online check-in işlemleri kalkıştan 24 saat önce başlıyor ve 60 dakika kalınca kapatılıyor. Havalimanında da kontuarlar kapanmadan check-in işlemlerinin yapılması gerekiyor. Check-in yapmayan yolcular biletlerini kullanamayacaktır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spicejet uçak bileti için bagaj kuralları belirlenmiştir. Firmanın belirlemiş olduğu kurallara uyanlar, ücretsiz bagaj hizmetlerinden faydalanabiliyor. Ücretsiz bagaj haklarından faydalanabilmek için tüm kuralların ve sınırlamaların bilinmesi gerekiyor. Ekonomi sınıfı uçuş hizmeti sunduğu için yurtiçi uçuşlarda kargo bagajı 15 kg’a, uluslararası uçuşlarda ise 20 kg’a kadar ücretsizdir. Bu ağırlıkları aşanlar, fazla olan kilolar için firma tarafından belirlenen tarife üzerinden ek bagaj ücreti ödeyebiliyor.


Spicejet İkramlıklar

Spicejet havayolları, Hindistan ve Asya mutfağı lezzetlerini yolcularına seçenek olarak sunuyor. Uçak içi hizmetlerde ücretli ve ücretsiz ikramlar sunuluyor. Tüm ikram menüleri ve ücretleri hakkında bilgi sahib olmak isteyenler, bilet satın alırken acenteden ya da web sitesinden detayları öğrenebiliyor. Ücretsiz sunulan ikramlar haricindeki ürünleri tercih edenler, seçtikleri ürün türüne göre ücret ödüyorlar. Uzun mesafeli uçuşlar için özel sipariş vermek isteyenler, uçuş saatinden önce siparişlerini bildirebiliyor.


Koltuk Seçimi

Spicejet havayolu seferlerinde keyifli yolculuklar yapmak isteyenler, geniş koltuk seçimini yapabiliyor. Standart koltuk seçimi işlemleri bilet fiyatlarına dahildir. Diz mesafesi geniş olan bölümlerden koltuk seçimi yapmak isteyenlere ücretli seçim yapma hakkı veriliyor. Koltuk seçim ücretleri, uçuş mesafesine ve uçağın tipine göre değişebiliyor. Standart koltuk bölümleri daha fazla yolcu alabilmek için ölçüler dar tutulabiliyor. Diz mesafesi geniş koltuklar, çıkış kapısına yakın koltukladır. Uzun mesafeli uçuşlarda en çok tercih edilen koltuklar arasında yer alıyor.


Spicejet Özel Programları

Spicejet havayolları, sık sık uçuş yapan misafirlerine SpiceClup sadakat programından faydalanma seçeneği sunuyor. SpiceClup üyesi olan ve kart alan yolcular, yapacakları her alışverişte kartlarını kullanarak miller kazanacaktır. Kazanılan miller, havalimanı hizmetleri, bilet satın alma, ek bagaj hizmetlerinden faydalanabiliyor.


Spicejet İletişim

Spicejet havayolları, telefon numarası: 00 91 124 498 3410
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.Spicejet.in
İletişim adresi: 319, Udyog Vihar, Phase IV, Gurgaon – 122016 Haryana, India 
 
 

Spicejet Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Spicejet uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Spicejet uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Spicejet uçak biletiyle başlıca Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Spicejet havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Spicejet havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Spicejet müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Spicejet uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Spicejet uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Spicejet Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok