Xiamen Airlines Xiamen Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Xiamen

Kuruluş Tarihi

1984

Uçtuğu Nokta Sayısı

70

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Toplam Uçak Sayısı

169

Satış Durumu

Aktif

Xiamen Airlines Hakkında

Xiamen Airlines bilet
Xiamen Airlines firmasının 1984 yılında kurulduğu biliniyor. Xiamen Airlines, Çin merkezli bir hava yolu şirketi olarak tanımlanıyor. Xiamen Airlines, SkyTeam yapısının üyeleri arasında yer alıyor. Hava yolu firmasının 128 tane uçağı bulunuyor. Bu uçaklardan 8 tanesini son model Boing uçaklar oluşturuyor. Xiamen Airlines şirketinin hubları Xiamen, Fuzhou ve Hangzhou olarak açıklanıyor.


Xiamen Airlines Rota ve Seferleri

Xiamen Airlines uçak bileti satın alanlar uçuş bilgilerini kolay bir şekilde öğrenebiliyor. Xiamen Airlines firması 70 ülkeye uçuş gerçekleştiriyor. Bu 70 ülkede 270 farklı uçuş noktası bulunuyor. Firma haftada yaklaşık olarak 4.000 uçuş gerçekleştiriyor. Ancak hava koşullarına bağlı olarak uçuş sayısı azalabiliyor. Xiamen Airlines firmasının taşıdığı yolcu sayısı her geçen gün artıyor. Firma, ulaşabildiği noktaları her geçen gün artırmayı amaçlıyor. Xiamen Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği bölgelerden bazıları:
•Tokyo
•Seul
•Pekin
Xiamen Airlines uçak bileti satın alanlar olumsuz hava muhalefetleri sebebiyle biletinin iptal olduğuna şahit olabiliyor.


Check-in İşlemleri

Yurt içi veya yurt dışına bilet alanların uçuştan önce check in işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Checik in işlemlerine uçuştan 60 saat önce başlanabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Xiamen Airlines firmasının bagaj kuralları merak ediliyor. Firmanın yurt içi ve yurt dışında uyguladığı bagaj kurallarına sitesinden ulaşılabiliyor. Xiamen Airlines yolcularına 1 bagajı ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak bunun için bagajın 7 kilogramı geçmemesi gerekiyor. Xiamen Airlines firmasını tercih edenler evcil hayvanlarının taşınıp taşınmayacağını araştırıyor. Bu firmal evcil hayvan taşıyor. Ancak evcil hayvan sahibinin belli şartları yerine getirmesi gerekiyor.


Xiamen Airlines İkramlıklar

Xiamen Airlines şirketi, Türk firmalarla ortaklık anlaşması imzalıyor. Bu sayede firmanın popülerliği ülkemizde de artıyor. Xiamen Airlines firması ikramlara büyük önem veriyor. Uçuşlarında paylaştığı ikramlar sayesinde müşteriler uçuşlardan memnun kalabiliyor. Xiamen Airlines ikram menüsünde alkollü ve alkolsüz içeceklere yer veriyor. Ancak ikramlar dışında kalan yiyecek ve içecek servisi için ücret ödemek gerekebiliyor.


Koltuk Seçimi

Xiamen Airlines firmasından bilet alanlar check in işlemleri sırasında koltuk seçimini gerçekleştiriyor. Koltuk seçimi kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Firma koltuk seçimini müşterilere bırakıyor. Xiamen Airlines uçaklarında bulunan acil çıkış kısmını hamile yolcular tercih edemiyor. Çünkü olası bir acil durumda hamile kişilere zarar gelebiliyor. Bundan dolayı hamile yolcuların farklı koltukları tercih etmesi gerekiyor.

Xiamen Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Xiamen Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Xiamen Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Xiamen Airlines uçak biletiyle başlıca Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Xiamen Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Xiamen Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Xiamen Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Xiamen Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Xiamen Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Xiamen Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok