Kuala Lumpur Tokyo Uçak Bileti

Kuala Lumpur - Tokyo Uçuşu

Min Fiyat 6.896,68 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Philippine Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma Philippine Airlines
Tokyo Yerel Saat 03:59
Yaklaşık Uçuş Süresi 7 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5320 KM

Kuala Lumpur - Tokyo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Kuala Lumpur - Tokyo Uçak Biletleri

Kuala Lumpur - Tokyo Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Kuala Lumpur - Tokyo Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Philippine Airlines Kuala Lumpur - Tokyo 23 Mart 2023 6.896,68 TL

Kuala Lumpur - Tokyo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kuala Lumpur - Tokyo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 7 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Kuala Lumpur - Tokyo arası uçak bileti en düşük 6.896,68 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Tokyo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5320 KM kadardır.
Kuala Lumpur ve Tokyo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Kuala Lumpur - Tokyo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Airasia X, American Airlines, Malaysia Airlines, Japan Airlines firmalarıdır.
Kuala Lumpur - Tokyo arasında Klia, Sultan Abdul Aziz Shah, Haneda, Narita, Yokota Afb havalimanları kullanılmaktadır.

Kuala Lumpur Hakkinda

Kuala Lumpur, Malezya’nın en kalabalık şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çin ve Hint kesiminden insanları içinde barındıran şehir ülkenin başkenti konumundadır. Şehir içinde yaşayan insanların farklı kültürlere sahip olduğu bilinir. Bu yüzden şehir içinde Malay, İslam, Hint ve Çin kültürüne sahip olan pek çok topluluk bulunur. Dünyanın en yüksek yapılarını bu şehirde görebilmek mümkündür. bu yapılara örnek verdiğimiz de karşımıza Petronas İkiz Kuleleri gelmektedir. Bu kuleler şehrin simgesi konumundadır. Şehir pek çok belediye tarafından yönetilmektedir. Güneydoğu Asya bölgesinin en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Ülkenin en önemli enerji şirketlerinden biri olan Petronas Kuala Lumpur içinde bulunmaktadır. Türk insanı ile Malay halkının kültürel değerleri birbirine benzemektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan şehir özellikle yaz aylarında kavurucu bir hal almaktadır.

Tokyo Hakkinda

Tokyo, Dünyanın en büyük kentidir. Japonya’nın başkenti olarak karşımıza çıkan bu şehir geçim açısından da oldukça pahalı bir şehir olduğu görülür. Büyük Okyanusun bir girintisi şeklinde olan ve Tokyo Körfezinin kıyısında bulunan bu şehir Sumida Nehrinin ağız kısmında yer almaktadır. Şehir ılıman dönence altı iklimine sahip olduğu bilinir. Bu sayede yaz ayları sıcak ve nemli kış ayları ise serin geçmektedir.  Tokyo’nun batısında Nishitama ilçesi bulunmaktadır. İlçe içinde ayrıca Hinode, Mizuho ve Okutama olarak üç kasaba bulunur. Dünyanın en büyük yatırım bankalarını ve sigorta şirketlerinin birkaçının merkezini içinde barındıran şehir, büyük uluslararası finans merkezi halindedir. Japonya’daki ulaşım, yayımcılık, elektronik ve yayıncılık endüstrilerinin merkezlerini oluşturan şehir ekonomik açıdan büyük bir destek sağlamaktadır. Tokyo şehri kültür açısından da oldukça gelişmiştir. İçerisinde müze, kütüphane ve üniversite bulunmaktadır. Gezilecek yerler arasında Ueno Parkı'nda Tokyo Milli Müzesi, Tokyo Milli Bilim Müzesi, Hayvanat Bahçesi ve Batı Sanatı Milli Müzesi bulunmaktadır.

Tokyo Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  7°C

Haritada Tokyo