Finnair Uçak Bileti

En Popüler Finnair Uçak Biletleri

AY Finnair 16 Ağustos 2024
Antalya Kopenhag 25.217 TL
Satın Al
AY Finnair 22 Nisan 2024
İstanbul Seul 34.121 TL
Satın Al
AY Finnair 20 Mart 2024
Cenevre Helsinki 10.748 TL
Satın Al
AY Finnair 01 Nisan 2024
Helsinki Oulu 5.024 TL
Satın Al
AY Finnair 05 Mayıs 2024
Kopenhag Antalya 6.298 TL
Satın Al
AY Finnair 22 Haziran 2024
Oslo Antalya 13.643 TL
Satın Al
AY Finnair 07 Haziran 2024
Prag Tallinn 4.222 TL
Satın Al
AY Finnair 15 Mart 2024
Roma Calgary 98.235 TL
Satın Al
AY Finnair 15 Haziran 2024
Stokholm Antalya 6.414 TL
Satın Al
AY Finnair 13 Nisan 2024
Tallinn Antalya 17.433 TL
Satın Al
AY Finnair 06 Temmuz 2024
Tampa İzmir 34.079 TL
Satın Al
AY Finnair 01 Mayıs 2024
Vilnius Antalya 18.155 TL
Satın Al
AY Finnair 11 Haziran 2024
Viyana Ταλίν 4.820 TL
Satın Al

Finnair Hakkında

Finnair bilet

Finnair, Avrupa ve Asya arasında uçma konusunda uzmanlaşmış havayolu şirketidir. Finlandiya’nın en büyük firması olan Finnair, 1923’ten beri hizmet vermektedir. Yurt içinde 10’dan fazla uçuşu bulunur ve dünya genelinde 132 noktaya seferler düzenler. Dünyanın en eski havayollarından biri olan şirket, 84 uçaklık filoya sahiptir. Filoda Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A330-300, Airbus A350-900, ATR 72-500 ve Embraer 190 model uçaklar yer alır. Finnair’in merkezi Helsinki Havalimanı’ndadır ve Oneworld üyesidir.

Finnair Rota ve Seferler

Finnair Türkiye uçuşları: Gazipaşa Havaalanı, Antalya Havalimanı ve İstanbul Havalimanı.
Finnair iç hat uçuşları: Vaasa Havaalanı, Turku Havaalanı, Tampere Pirkkala Havaalanı, Savonlinna Havaalanı, Rovaniemi Havaalanı, Pori Havaalanı, Oulu Havaalanı, Mikkeli Havaalanı, Mariehamn Havaalanı, Lappeenranta Havaaalanı, Kuusamo Havaalanı, Kuopio Havaalanı, Kittila Havaalanı, Kemi- Tornio Havaalanı, Kajaani Havaalanı, Joensuu Havaalanı, Ivalo Havaalanı, Helsinki Havaalanı.
Finnair dış hat uçuşları: Avusturya, Bahreyn, Belarus, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Çin, Kolombiya, Hırvatistan, Küba, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Malta, Meksika, Karadağ, Fas, Hollanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Panama, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Slovenya, Güney Kore, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayland, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Vietnam.


Check-in İşlemleri

Online check-in kalkıştan 36 saat öncesine kadar yapılmaktadır. Check-in ve bagaj teslim ise kalkıştan en geç 2 saat önce açılır. Yolcular, self servis check-in kioskları ya da kontuarlar ile havalimanı check-inlerini tamamlayabilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Business, Plus, Plus Platinum, Gold, Silver üyeleri 2 parça 10 kg, diğer yolcular ise 8 kilogramlık kabin içi bagaj hakkına sahiptirler. Check in bagajları Ekonomi sınıfı için 23 kg ve Business class için 32 kilogramdır, boyutları en fazla 158 cm olabilir.


Finnair İkramlıkları

Hem Avrupa hem de Asya'nın en iyilerini birleştiren mevsimsel, yüksek kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri Economy Class'ta Avrupa ve Orta Doğu'daki tarifeli Finnair uçuşlarında yolcuların tüm isteklerini karşılar. Neredeyse tüm Finnair uçuşlarında kahve, çay, su ve Finnair’in yeni özel içeceği yaban mersini suyu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Riga yolcularına yalnızca içecek ikram edilir ve Tallinn, Turku ve Tampere uçuşlarında servis yoktur.


Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi, check in sırasında yapılabilir ve fiyatlar uçuş destinasyonuna göre değişir. Rezervasyon sırasında kesin fiyatları öğrenebilirsiniz. Yardıma gereksinim duyan yolcular özel durumlarını koltuk seçimi sırasında bildirmelidirler.


Finnair Özel Programları

  • Finnair Plus
Finnair Plus üyeleri, özel uçuş tekliflerine sahip olurlar. Her uçuştan puan kazanılır ve puanlar, daha sonraki satın alımlarda kullanılabilir. Uçaklardaki Y ve J sınıflarında puanların %100'ü, A ve I sınıflarında puanların % 50'si Finnair Plus’ta birikir.
  • Lounge
Finnair lounge hizmetinde lezzetli yemekler, alkollü – alkolsüz içecekler, çalışma alanı, duş alma yerleri, ücretsiz internet, dolaplar, gazeteler ve dergiler yer alır. Helsinki Havaalanı'nda biri Schengen tarafında, diğeri Schengen olmayan tarafında olmak üzere üç lounge, yolcuların konforlu bir şekilde havalimanında vakit geçirmelerini sağlar. Diğer havalimanlarındaki lounge seçenekleri, Finnair internet sitesinden kontrol edilebilir.


İletişim

Finnair Hava Yolları Telefon Numarası: 00 358 600 081 881
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi:  www.finnair.com
Adres: Sokak adresi: Tietotie 9, Vantaa, Finlandiya Posta adresi: PO Box 15, 01053 Finnair, Finlandiya
 

Finnair Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Finnair uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Finnair uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Finnair uçak biletiyle başlıca Gazipasa, Aomori, Istanbul, Istanbul, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Finnair havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Japonya, Norveç, Danimarka, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Finnair havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Finnair müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Finnair uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Finnair uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Finnair Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok