Norveç Uçak Bileti Satın Al

Norveç Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Europe/Oslo

TRANSLATOR

Dil

Norway - Sami (Southern)

Para birimi

Norwegian Kroner

Telefon kodu

47

Başkent

Oslo

En Ucuz Norveç Uçak Biletleri


DY Norwegian Air Shuttle 16 Şubat 2023
Amsterdam Oslo 1.549 TL
Satın Al
PC Pegasus 04 Mayıs 2023
Antalya Oslo 2.111 TL
Satın Al
PC Pegasus 05 Mayıs 2023
Antalya Oslo 2.111 TL
Satın Al
PC Pegasus 13 Şubat 2023
İstanbul Oslo 2.128 TL
Satın Al
PC Pegasus 31 Mart 2023
İzmir Oslo 2.145 TL
Satın Al
JU Air Serbia 13 Şubat 2023
Sofya Oslo 2.292 TL
Satın Al
BT Air Baltic 24 Şubat 2023
Paris Oslo 2.343 TL
Satın Al
PC Pegasus 30 Ocak 2023
İstanbul Oslo 2.409 TL
Satın Al
PC Pegasus 02 Mayıs 2023
Antalya Oslo 2.510 TL
Satın Al
PC Pegasus 06 Şubat 2023
İstanbul Oslo 2.534 TL
Satın Al
JU Air Serbia 09 Mart 2023
İstanbul Oslo 2.592 TL
Satın Al
JU Air Serbia 06 Şubat 2023
İstanbul Oslo 2.617 TL
Satın Al

Norveç Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Norveç arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Norveç uçak bileti fiyatı 1.549,4 TL kadardır.
Alta, Anda, Andoya, Aro, Banak, Bardufoss, Batsfjord, Berlevag, Bodo, Bringeland, Bronnoy, Dagali , Evenes Apt, Flesland, Floro, Framnes, Gardermoen, Geiteryggen, Hammerfest, Hasvik, Haukasen, Helle, Hovden, Hoybuktmoen, Karmoy, Kjaerstad, Kjevik, Klanten Arpt, Kvernberget, Langnes havalimanı Norveç uçuşlarında kullanılır.
Norveç Uçak Bileti

Norveç Hakkında

Norveç hayatta mutlaka görülmesi gereken bir yer ve cazibesi niteliğiyle kesinlikle dünyadaki en güzel ülkelerden birisi.

İskandinav Düşünce Yapısı

Bir çok doğal güzelliği ile Norveç’in enerjik kültürel hayatı birbiriyle uyum halinde. Norveç şehirleri kozmopolit ve yüzyıllardır İskandinav dizayn yeteneğinin vitrini olan mimari eserlerle dopdolu. Aynı zamanda, çoğu uluslararası üne sahip bir çok festivalden dolayı bile Norveç’e gitmenize değer.

Masrafa Değer

Norveç’e gitmek isteyenler tarafından bir konu konuşulacak olursa o konu en çok oraya gitmenin ne kadar masraflı olacağı ile ilgili olacaktır. Hata yapmayın: Norveç dünyadaki en pahalı ülkelerden biri. Bundan dolayı buraya gelmeden önce bir miktar para biriktirmek gereklidir. Fakat buna değer mi? Kesinlikle: Norveç aradan çok zaman geçse bile unutamayacağınız tecrübelerle bunu size geri ödeyecek.

Kışkırtıcı Manzaralar

Norveç’in doğal güzelliğinin dramatik sunumunu abartılı bulmak çok zordur. Olağanüstü güzelliğin inanılmayacak güzellikteki dik yamaçlı fiyortları tırtıklı sahilden iç kesimlere kadar uzanmaktadır. Fiyortlar sahip olduğu ününü tamamen hak etmiştir fakat burası aynı zamanda bir buz ülkesidir ve muhteşem, buz kütleleri Avrupa’nın en büyük kütleleleridir. Başka bir yer, Norveç’in iç dağlık arazisi, doğal kalelerin surlarını andırmaktadır. Ve kayalık sahil adaları beklenmedik bir şekilde hayalet gibi görünmektedir. Ve sonra, tabii ki, bir de kuzey kutup bölgesinin ilkel görüntüsü... Bunun gibi arazi şekilleri Avrupa’nın karizmatik bazı vahşi yaşamlarına uygun ortam oluşturmaktadır. Kutup ayıları (Svalbard’da), ren geyikleri ve yaban sığırları bunlardan sadece üçüdür. Ve ayrıca, resmedilmeye değer tahta köyler...

Neden Norveç’i Seviyorum

Anthony Ham, Yazar

Jotunheimen milli parkının zirveleri arasından geçtikten hemen sonra Aurland’da su kenarında ilk kez duraklarken fiyortları düşündüğümde dünyada daha güzel bir ülke olmadığına tamamen ikna oldum. O zamandan beridir yazın ve kışın o hissi hiçbir zaman kaybetmedim. Fiyortlardan ve yüksek ülkeden daha çok, suya yakınlık, Lofoten adalarındaki kaya ve insan yerleşimleri, uzak ufuklar ve kutup bölgesindeki Sami kamp yerlerinin etkisiyle kendimi Svalbard ağırbaşlılığına yatkın buluyorum.

Vahşi Yaşamın Çağrısı

Norveç’te doğa çok hareketli bir kovalamaca içinde, Norveçlilerin kendi doğal dünyalarını keşfetme hırsı Avrupa’nın en heyecan verici ve çeşitli macera turizmi seyahat noktalarından birini meydana getirdi. Enerjik ve korkusuzca yapılan aktiviteler sadece gençler için olabilir fakat dağ yürüyüşü, bisiklet, yaz mevsiminde rafting, kış mevsiminde köpekli kızak arabası, kayak gibi aktiviteler kendini makul şekilde sağlıklı hisseden herkes tarafından yapılabilir. Seyahatlerimizden birinde ailesiyle hız yarışı yapan 93 yaşında bir kar aracı kullanıcısı ile karşılaşmıştık. Yaz mevsiminde burada olmanız durumunda imkanlar sonsuz, veya kış mevsiminde insanın ruhunu canlandıran kuzey ışıkları gösterisi izleyebilirsiniz. Bu aktiviteler doğaya daha yakınlaşmak için eğlenceli bir yoldur.

Norveç Yönüne Uçan Havayolları