Tailwind Havayolu Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Tailwind Havayolu Hakkında

Tailwind Airlines Bilet

Tailwind Airlines firması aracılığı ile dünya üzerinde 26 ülke ve 93 farklı şehre uçak seferleri düzenlemektedir. Tailwind Airlines bilet aldıysanız iç hatlarda uçuş saatinden bir saat önce, dış hatlarda uçuş saatinden iki saat önce havaalanında olmalısınız. Check-in işlemleri kapanmadan evvel biniş kartınızı almalı ve bagajlarınızı bırakmış olmanız gerekmektedir. Çoğunlukla 20 kilogram olarak belirlenen serbest bagaj hakkı sınırını aşıyorsanız kilogram başına 8 € olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Vahşi ve yırtıcı olmayan hayvanları bulunduğunuz ve seyahat edeceğiniz ülkedeki aşıları tam ise ve gerekli olan giriş iznine sahipseniz evcil hayvanlarınızı ayrıcalıklı kafesleri ile Tailwind Airlines havayolları aracılığı ile taşıyabilirsiniz.
Ayrıca charter uçuş hizmeti de veren firmada turistik uçuşlar, kapalı ve özel kalabalık uçuşlar, iş toplantıları, spor etkinlikleri, lansmanlar, turneler gibi sebeplerle kısaca her amaçla özel charter hizmeti verilmektedir. Bilet.com üzerinden hızlıca alabileceğiniz biletinizde özel koltuk seçimi yapabilirsiniz. Bunun dışındaki özel istekleriniz için (özel yemek, ek bagaj, evcil hayvan, taşınacak özel eşyalar gibi) firmanın kendi sitesinde mevcut olan linkten talep oluşturmalısınız. Uçuş deneyiminizin en konforlu, emniyetli ve sizi memnun edecek şekilde geçmesi için hizmet vermeye çalışan Tailwind Airlines firması ile yolculuk yapmak için Tailwind Airlines seferleri ile ilgili her türlü bilgiyi adresimizden edinebilir ve biletinizi hemen temin edebilirsiniz.


Tailwind Airlines Hakkında

Merkezi İstanbul’da yer alan hava yolu firması genelde Antalya Havalimanı’nda bulunan üslerinden uçuşları sağlamaktadır. Charter havayolu firması olan Tailwind Airlines bir Türk-İngiliz projesidir. Kadri Muhiddin, Safi Ergin ve Mehmet Demir Uz tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Şirketin ilk uçuşu 2009 yılında gerçekleşmiştir. Tailwind Airlines firması modern ve kalıcı bir hava yolu şirketi olmayı misyon olarak belirlemiştir. Firmanın Tailwind Airlines bilet fiyatları da gayet uygundur. Yolcuların güvenini kazanan ve karşılıklı saygı duyularak gerçekleştirilen uçuşlarda temel amaç iki tarafın da bu yolculuktan memnun kalmasıdır. Uçak içerişinde her ihtiyacınızı giderebilmeniz için imkanlar bulunmakta. Wifi hizmeti, özel yemek hizmeti, müzik hizmeti gibi sizi özel hissettirecek ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak bir çok hizmet seçenekleri mevcut. Hava yolu şirketinin 168 yolcu kapasiteli 5 uçağı bulunmaktadır ve şu an bu uçaklarla chapter hizmeti sağlamaktadır. Tailwind Airlines hava yolları ile seyahat etmek için bilet.com sitemizi kullanarak uygun fiyatlarla size en makul tarihlerde uçak bileti satın alabilirsiniz.

En Ucuz Tailwind Havayolu Uçak Biletleri


TI Tailwind Airlines 14 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.132 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 13 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.132 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 31 Mart 2023
Antalya Düsseldorf 2.170 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 16 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.240 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 17 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.347 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 15 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.347 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 12 Nisan 2023
Berlin Antalya 2.671 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 24 Haziran 2023
Antalya Varşova 3.307 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 29 Eylül 2023
Antalya Erfurt 3.537 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 09 Ekim 2023
Erfurt Antalya 4.072 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 11 Ekim 2023
Erfurt Antalya 4.503 TL
Satın Al
TI Tailwind Airlines 10 Ekim 2023
Erfurt Antalya 4.611 TL
Satın Al

Tailwind Airlines Uçtuğu Havaalanları

Tailwind Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( 0 )
İyi ( 1 )
Orta ( 0 )
Kötü ( 0 )
Çok Kötü ( 0 )
Ortalama Puan

4

1 Değerlendirme

S****

Y****

13-08-2022

Gayet iyi geçti sadece yarım saat rötar yaptı Pegasus firmasındaki gibi el bagaj larımızı son dakika gelip ölçmeye falan kalkmadılar memnunuz genel olarak