Aer Lingus Aer Lingus Uçak Bileti

En Popüler Aer Lingus Uçak Biletleri

EI Aer Lingus 01 Haziran 2024
İzmir Londra 10.008 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 14 Temmuz 2024
Amsterdam İzmir 13.584 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 02 Temmuz 2024
بورغاس، بلغاريا Zürih 9.908 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 20 Temmuz 2024
Dublin İzmir 5.126 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 26 Haziran 2024
Düsseldorf Dublin 12.210 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 10 Ekim 2024
Glasgow İzmir 12.393 TL
Satın Al
EI Aer Lingus 25 Nisan 2024
Milano Dublin 4.061 TL
Satın Al

Aer Lingus Hakkında

Aer Lingus bilet
Aer Lingus havayolları, İrlanda merkezli ve havacılık sektörünün en köklü şirketlerinden birisidir. Aer Lingus uçak bileti satın alarak 24 farklı ülkeye uçuşlar yapabiliyorsunuz. Firma, sembol olarak, İrlanda’nın önemli sembollerinden yonga yaprağını kullanıyor. 1936 yılından bu yana hizmet veriyor ve dünyanın farklı noktalarındaki ofisleri üzerinden insanların farklı rotalarda uçmalarını sağlıyor. Dünyanın en büyük havayolu şirketleri ile uçuş paylaşım anlaşması yaparak hizmet ağlarını genişletiyor.

Aer Lingus havayolu şirketi, 15 Nisan 1936 yılında kurulmuş ve aynı yıl içerisinde uçuş faaliyetlerine başlamıştır. İrlanda, Dublin Havalimanını faaliyet üssü olarak kullanıyor. Yaptığı yeniliklerle uçak filosunda, farklı yolcu kapasitelerine sahip 56 uçak bulunduruyor. Uçuş noktalarına da sürekli yenilerini ekliyor. 93 uçuş noktasına yaptığı tarifeli seferlerle binlerce yolcunun güvenli seyahatler yapmasını sağlıyor. Tüm müşterilerini web sitesi üzerinden güncel olarak bilgilendiriyor ve hizmetlerinden faydalanılmasını sağlıyor.


Aer Lingus Rota ve Seferleri

Aer Lingus havayolu firması, 24 ülkeye ve bu ülkelerdeki toplam 93 noktaya uçuşlar yapıyor. Havalimanı, bazı rotalarını mevsimsel programlara göre değiştiriyor. Rotaları arasında, Türkiye, Amerika, İngiltere, Kuzey Afrika ülkeleri gibi birçok yer bulunuyor.
Türkiye seferlerinde çoğu zaman İzmir Adnan Menderes Havalimanını kullanıyor. British Airways, Air Canada, Flybe, United Airlines gibi büyük havayolu şirketleri ile codeshare anlaşması yaparak dünya genelinde uçuş noktaları ve sefer sayılarını artırıyor.


Check-in İşlemleri

Aer Lingus uçak bileti online check-in işlemleri için başlangıç ve bitiş saat seçeneklerini uçuş noktalarına göre değiştiriyor. Aer Lingus havayolları, Avrupa’nın bazı noktalarına yapılan uçuşlar için online check-in işlemlerini, uçuştan 4 saat önce kapatıyor. Dünyanın farklı noktalarına uçuş için bilet alanlar, check-in işlem detaylarını öğrenmelidir.
Online check-in işlemleri yapmak isteyenler, Aer Lingus web sitesi ya da acente üzerinden yapabiliyor. Havalimanlarında da kontuarlar ile check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için havalimanına daha erken gelmeniz gerekecektir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Aer Lingus uçak bileti sahibi olanlar, Avrupa uçuşlarında yanlarında 7 kg’a kadar kabin bagajı, 20 kg’a kadar kargo bagajı bulundurabiliyor. İki parça bagajı olanlar 20’şer kg’dan toplam 40 kg bagajı ücretsiz taşıyabiliyor. Uçuş için belirlenen bagaj hakkı kuralları kg sınırından fazla olan bagajlar için ek ücret ödeniyor.
Ödenecek ek ücret miktarları da hem uçuş güzergahı hem de kg başı fiyatları, web sitesinde gösteriliyor. Firma her yolcuya, spor ekipmanlarından sadece bir parça taşınmasına izin veriyor. Gerekli şartları yerine getirenler, evcil hayvan taşıyabiliyor.


Aer Lingus İkramlıklar

Aer Lingus havayolu tüm yolcularını, oldukça zengin ikram menüsü ile karşılıyor. Uçak içerisinde, vejetaryen ve vegan yiyecek türlerini bulmak mümkündür. Uçuş seferlerine bağlı olarak, atıştırmalık, kahvaltı seçenekleri ve sıcak yemek siparişleri verilebiliyor.


Koltuk Seçimi

Aer Lingus havayolları uçakları modern olarak tasarlanmış uçaklardır. Koltuk seçimi yapacak olan yolcular, uçak bileti satın alırken ya da check-in işlemlerini yaparken seçimlerini yapabiliyor.
Business sınıfında yolculuk yapacak olan misafirler, Premium koltuklarda yolculuk yapabiliyor. Ekonomik sınıf yolculuğu yapacak olanlar, standart koltuk seçebiliyor. Diz mesafesi geniş ve konforlu koltuk seçimi yapmak isteyenler, 10 Euro ile 67 Euro arasında ek ücret ödeyebiliyor. 

Aer Lingus Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Aer Lingus uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Aer Lingus uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Aer Lingus uçak biletiyle başlıca Izmir, Izmir, Izmir, Amsterdam, Zurich yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Aer Lingus havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Fransa, Türkiye, Meksika, İspanya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Aer Lingus havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Aer Lingus müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Aer Lingus uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Aer Lingus uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Aer Lingus Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok