easyJet easyJet Uçak Bileti

En Popüler easyJet Uçak Biletleri

U2 easyJet 28 Haziran 2024
Antalya Londra 3.240 TL
Satın Al
U2 easyJet 20 Temmuz 2024
İzmir Berlin 4.101 TL
Satın Al
U2 easyJet 25 Haziran 2024
Amsterdam Berlin 7.674 TL
Satın Al
U2 easyJet 27 Ağustos 2024
Βασιλεία Mulhouse Agadir 3.137 TL
Satın Al
U2 easyJet 03 Temmuz 2024
Berlin İzmir 11.139 TL
Satın Al
U2 easyJet 04 Temmuz 2024
Kos Napoli 9.276 TL
Satın Al
U2 easyJet 25 Temmuz 2024
Londra Paris 4.295 TL
Satın Al
U2 easyJet 08 Temmuz 2024
Napoli Kos 13.932 TL
Satın Al
U2 easyJet 07 Temmuz 2024
Παρίσι Μάλαγα 4.360 TL
Satın Al
U2 easyJet 07 Eylül 2024
Roma Paris 1.866 TL
Satın Al

easyJet Hakkında

easyJet bilet

Düşük maliyetli havayolu şirketlerinden easyJet, yolcularına sağladığı güvenli ve uygun fiyatlı uçuşları ile bilinir. Uçak biletlerinin düşük fiyatlı olmasının en büyük sebeplerinden biri yiyecek, içecek gibi yolcuların şahsi olarak tercih etmeyebileceği hizmetlerin ücrete dahil olmamasıdır. 1995’ten beri hizmet vermekte olan easyJet, uygulamaları ile Avrupa’da ilki yaratmıştır. 323 uçaklık filosu ile easyJet, sürdürülebilirliğe önem verir ve karbondioksit emisyonuna dikkat eder. easyJet uçak modelleri arasında Airbus A320-200, Airbus A320neo ve Airbus A321neo yer alır.

easyJet Rota ve Seferleri

easyJet hem Avrupa’da hem de uluslararası 30’dan fazla ülkede 134’ten fazla noktaya seferler düzenler. Bu uçuşlar arasında en popüler noktalar Fransa, İtalya ve İngiltere’dir. easyJet uçuş rotaları aşağıdaki gibidir.
Türkiye: İstanbul, Sabiha Gökçen, Antalya, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Bodrum
İngiltere: Birmingham, Bournemouth, Bristol, Leeds / Bradford, Liverpool, Londra Gatwick, Londra Luton, Londra Southend, Londra Stansted, Manchester, Newcastle upon Tyne
Almanya: Berlin, Cologne, Dresden, Dortmund, Düsseldorf, Hamburg, Munich
İrlanda: Belfast
İskoçya: Aberdeen, Edinburgh, Glasgow, Inverness
Fransa: Ajaccio, Bastia, Biarritz, Bordeaux, Brest, Grenoble, La Rochelle, Lille, Lyon, Marseille, Montpellier, Nantes, Nice, Paris Charles de Gaulle, Paris Orly, Toulouse
İtalya: Alghero, Bari, Bologna, Brindisi, Cagliari, Catania, Lamezia Terme, Milan Linate, Milan Malpensa, Napoli, Olbia, Palermo, Pisa, Roma, Torino, Venedik, Verona
İspanya: Alicante, Almería, Arrecife, Asturias, Barcelona, Bilbao, Fuerteventura, Ibiza, Las Palmas de Gran Canaria, Madrid, Málaga, Minorca, Murcia, Palma de Mallorca, Santiago de Compostela, Seville, Tenerife, Valencia
Portekiz: Faro, Funchal, Lizbon, Porto
Hollanda: Amsterdam
İsviçre: Basel, Cenevre, Zürih
Yunanistan: Atina, Hanya, Korfu, Kandiye, Kalamata, Kefalonia, Kos, Mykonos, Rodos, Santorini, Selanik, Zakynthos Zante
Fas: Agadir, Kazablanka, Fes, Marakeş, Tangier


Check-in İşlemleri

easyJet uçuşları için online check-in işlemleri uçuş zamanından 30 gün öncesinde aktif olur ve uçuşa son 2 saat kala kapanır. Kucakta uçağa binecek bebekler için check-in işlemleri online olarak yapılabilir. Yardıma gereksinim duyan yolcular, özel hizmetlerden faydalanabilir. Bunun için duruma göre havalimanında ya da uçuştan 48 saat önce easyJet ile iletişim kurmak gerekebilir.


Bagaj Hakkı Kuralları

Yolcuların yalnızca 1 el bagajı hakkı vardır ve bagaj büyüklüğü 56x45x25 cm ve 15 kg’ı geçemez. Laptop çantaları gibi ekstra bagajların boyları ise en fazla 45x36x20 olabilir. Kargo bagajı en fazla 23 kg olabilir ve 1 parçanın büyüklüğü 32 kilogramdan ağır olamaz.
easyJet İkramlıkları
easyJet ikramlıkları, daha ucuz uçak bileti sağlamak adına fiyata dahil edilmez. Yiyecek ve içecekler için satın alımlar uçak içi ya da uçuş öncesi internet üzerinden gerçekleştirilebilir. Özel yiyecek talep edecek yolcular internet üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yapabilir.


Koltuk Seçimi

Otomatik olarak atanan koltuklar dışında seçim yapmak isteyen easyJet yolcuları ekstra ücret öderler. Ücretler, uçuş destinasyonları ve pencere kenarı, acil çıkış sırası, koridor kenarı gibi koltuk özelliklerine göre farklılık gösterir.
easyJet Özel Programları
  • Uçuş Milleri
easyJet yolcuları, her uçuşları için mil kazanır. Bu sayede bir sonraki uçuşlarında indirim ya da ücretsiz hizmetler elde ederler. İngiltere’den gerçekleştirilen satın alımlarda 1 Euro 1 mil, denizaşırı alımlarda 1 Euro 2 mil ve araba sigortası benzeri ekstra hizmetler için 1 Euro 3 mil kazandırır.
  • Otopark İndirimleri
Seçilmiş havaalanlarında %10 indirimli otopark ücretinden faydalanmak isteyen yolcular, easyJet’in resmi internet sitesinden gerekli bilgiler edinebilir.

easyJet Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm easyJet uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda easyJet uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
easyJet uçak biletiyle başlıca Izmir, Antalya, Dalaman, Dalaman, Edinburgh yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
easyJet havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Almanya, İngiltere, İngiltere, İngiltere olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. easyJet havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
easyJet müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
easyJet uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
easyJet uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

easyJet Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok