Skywest Airlines Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Skywest Airlines Bilgileri

Genel Merkezi

St. George

Kuruluş Tarihi

1972

Uçtuğu Nokta Sayısı

255

Uçtuğu Ülke Sayısı

0

Toplam Uçak Sayısı

450

IATA Kodu

OO

Skywest Airlines Hakkında

Skywest Airlines bilet

Skywest Airlines firması Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bölgesel hava yolu firmalarından biri olarak görülüyor. Skywest Airlines firmasının 1972 yılında kurulduğu biliniyor. Firma o tarihten günümüze kadar yolcularına hizmet veriyor. Son zamanlarda Skywest Airlines firmasını tercih edenlerin sayısı artıyor. Skywest Airlines firmasının 250’den fazla şehre uçuşu bulunuyor. Bu uçuşların bazıları yurt içinde gerçekleşirken bazıları yurt dışında gerçekleşiyor. Skywest Airlines hava yolu firmasının genel merkezi Utah’da bulunuyor.


Skywest Airlines Rota ve Seferleri

Firmanın aynı şehre birden fazla uçuşu bulunuyor. Uçak firması büyük olduğu için bünyesinde 497 tane uçak bulunduruyor. Skywest Airlines firmasını tercih edenler rota ve sefer bilgisine resmi internet sitesinden ulaşabiliyor. Skywest Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği şehirlerden bazıları:
  • Los Angeles
  • Londra
  • Alaska


Check-in İşlemleri

Skywest Airlines firmasından bilet alanlar sorunsuz bir şekilde check in yapabiliyor. Çünkü check in yapılacak birçok imkan bulunuyor. Skywest Airlines web sitesi ve mobil uygulamalar check in işlemlerinin yapılabileceği mecralar arasında yer alıyor. Bunun yanında dileyen kişiler Skywest Airlines çalışanlarından yardım alarak check in işlemlerini tamamlıyor. Uzmanlar check in işlemlerinin uçuştan en az 2 saat önce tamamlanması gerektiğini söylüyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Skywest Airlines, yolcularına 8 kilogramlık bir çantayı ücretsiz taşıma hakkı veriyor. Çanta 8 kilogramdan fazla ise ücret sınıfına giriyor. Skywest Airlines firması yolcuların bagajına büyük önem veriyor. Bu sayede yolcular, seyahatlerini tamamladıktan sonra sorunsuz bir şekilde bagajlarına sahip olabiliyor.


Skywest Airlines İkramlıklar

Skywest Airlines firması yolcularına daha önce tatmadığı ikramları sunuyor. Bu sayede seyahatler daha anlamlı hale geliyor. İkramlar arasında alkollü ve alkolsüz içecekler de bulunuyor. Kişiler dilediği içeceği isteyebiliyor. İkramların belli bir veriliş süresi bulunuyor. Bu süreler bittiği anda ikram sonlandırılıyor. 


Koltuk Seçimi

Skywest Airlines yolcuları standart olan koltukları check in işlemleri sırasında seçebiliyor. Ancak check in işlemleri sırasında her koltuk seçilemiyor. Skywest Airlines uçaklarında ekonomi ve Premium ekonomi kabini koltuklar yer alıyor. Seçilen koltuklar şahsi olarak tanımlanıyor. Skywest Airlines koltuk seçiminin uçuştan uzun bir süre önce tamamlamak gerekiyor. Uçuşa yakın olan saatlerde sorun yaşanabiliyor. Acil çıkış bölümünde bulunan koltukların hamile kişiler tarafından seçilmesi önerilmiyor.


Skywest Airlines Özel Programları

Skywest Airlines firmasını tercih eden yolcu sayısı günden güne artıyor. Yolcular pek çok nedenden dolayı bu firmayı tercih ediyor. Firmanın yolcularına özel programlar sunması tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri olarak görülüyor. Skywest Airlines firmasını tercih edenler mil biriktirerek ücretsiz bilet hakkına sahip oluyor. 


Skywest Airlines İletişim

Skywest Airlines telefon numarası: 435.634.3000
E mail adresi:sblack@skywest.com
Web sitesi: www.skywest.com
Adres: 444 South River Road St. George, Utah 84790  

Skywest Airlines Uçtuğu Havaalanları

Skywest Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok