Avianca Uçak Bileti

Genel Merkezi

Bogota

Kuruluş Tarihi

1919

Uçtuğu Nokta Sayısı

108

Uçtuğu Ülke Sayısı

26

Toplam Uçak Sayısı

189

Satış Durumu

Pasif

En Popüler Avianca Uçak Biletleri

AV Avianca 05 Kasım 2023
İstanbul Panama City 37.351 TL
Satın Al
AV Avianca 30 Ekim 2023
Bogota İstanbul 29.285 TL
Satın Al
AV Avianca 01 Ekim 2023
Γκουαγιακίλ İstanbul 50.292 TL
Satın Al
AV Avianca 04 Aralık 2023
Medellin Paramaribo 39.999 TL
Satın Al
AV Avianca 02 Ekim 2023
Quito Lefkoşe 48.971 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Avianca Hakkında

Avianca bilet

Avianca havayolları, Kolombiya ülkesine ait havayolu firmalarından birisidir. Havayolu firmasının merkezi Bogota şehrinde bulunuyor. Avianca uçak bileti satışlarını takip edenler, ekonomik bilet seçeneklerine ulaşabiliyor. Avianca Holding S. A tarafından işletiliyor ve uluslararası taşımacılık için Star Alliance üyesi olmuştur. 114 destinasyona yaptığı seferleri 84 adet uçağı ile sunuyor. Güney Amerika’nın en iyi havayolu firması olarak seçilmiş ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. Uçak içi hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Avianca havayolu şirketi, Kolombiya merkezlidir ve 1919 yılında kurulmuştur. Dünyanın çeşitli yerlerinde şube açarak hizmet ağını genişletiyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi hizmetleri ile daha fazla yolcunun hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. 84 adet uçaktan oluşan filosunun ortalama yaşı 6.8’dir. Aurbus ve Boeing marka uçak modellerini kullanıyor. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden tüm yolcularına her türlü desteği ve en iyi hizmet seçeneklerini sunuyor.


Avianca Rota Ve Seferleri

Avianca havayolu, Bogota, İstanbul, Quito, Kolombiya, Ekvator, Peru, Türkiye rotalarında uçuş planlamaları yapıyor. Tüm seferler için uçak bilet satış işlemleri, online ya da acenteler üzerinden yapılabiliyor. Avianca, tüm seferlerinde ekonomik bilet seçeneklerini sunuyor. Ek hizmet seçenekleri ile tüm rotalarda keyifli yolculuklar yapılmasını sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Avianca uçak bileti check-in işlemleri, dört farklı yöntemle yapılabiliyor. Avianca yolcuları, mobil, online, kontuar ve makine üzerinden check-in işlemlerini yaparak uçağa biniş kartlarını oluşturabiliyorlar. Online check-in işlemleri, kalkıştan 24 saat önce yapılmaya başlanıyor. Check-in işlemleri uçuş rotasına göre değişebiliyor. Mobil cihazlardan da işlem yapılabildiği için yolcular check-in işlemleri açıldığı anda hemen giriş yaparak koltuk seçimi ve bagaj hakları işlemlerini de yapabiliyor. Havalimanında check-in işlemleri, kalkıştan bir saat öncesine kadar yapılabiliyor. Yurtdışı uçuşlarda bu işlemler kalkıştan 3 saat önce tamamlanmış olmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Avianca uçak bileti satın alırken ücretsiz bagaj hakları kurallarının neler olduğu öğrenilmelidir. El bagajı hakkı için her yolcuya 10 kg’a ve 115 cm toplam ebat ölçülerine kadar izin veriliyor. Sık uçan yolcu programına katılan LifeMiles üyeleri ile business class bileti alanlar el bagajını iki adet olarak kullanabiliyor. Kargo bölümü bagajları, Kolombiya ve Peru uçuşları için ekonomi sınıfa 23 kg, business sınıfa 32 kg olarak kullandırılıyor. Diğer ülkelere yapılan uçuşlarda yolcular iki parça halinde 32 kg bagaj hakkını kullanabiliyor.


Avianca İkramlıklar

Avianca havayolları, business class bölümündeki yolcularına ikram seçeneklerini bilet fiyatına dahil olarak sunuyor. Yolcular, kalkıştan hemen önce yemek menüsünü inceleyerek ön siparişlerini verebiliyor. Ekonomik sınıfı için ikramlarda, yemek ve içeceklere, geleneksel Kolombiya tatlısını da ekliyorlar. Belirli yiyecekleri talep edecek olanlar, bilet rezervasyonlarını yaparken yemek taleplerinde de bulunabiliyor.


Koltuk Seçimi

Avianca havayolu ile seyahat edecek olanlar, check-in işlemleri ile koltuk seçimlerini birlikte yapabiliyor. Koltuk seçenekleri standart ve XL koltuk olarak sunuluyor. Standart koltuklar, ücretsiz olarak seçilebiliyor. XL koltuklar, diz mesafesi fazla olan koltuklardır ve ücretli olarak talep edilebiliyor. Yolculuk sırasında rahat edebilmek için diz mesafesi geniş olan koltukları seçmek isteyenler, uçuş rotasına göre belirlenen ücreti ödüyor.


Avianca Özel Programları

Avianca, LifeMiles programı ile yolcularına bonus kazandırıyor. LifeMiles programı ile mil kazanan yolcular, Star Alliance üyesi olan tüm havayolu ve hizmet seçeneklerinden faydalanabiliyor. Üye kartı ile yapılan işlemlerle mil puanlar toplanır ve belirli bir miktara ulaştığında, Avianca hizmetlerinin tümünden uygun fiyat seçenekleri ya da ücretsiz olarak faydalanılıyor.


Avianca İletişim

Avianca havayolları, telefon numarası: +57 1 401 3434
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.avianca.com
İletişim adresi: Avenida Eldorado No 92-30, Centro Administrativo Avianca, 4879773 Operaciones Cap Jacome, Bogota, 1, Kolombiya 
 
 

Avianca Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Avianca uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Avianca uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Avianca uçak biletiyle başlıca Montevideo, Santa Cruz, Panama City, Manaus, Cali yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Avianca havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Brezilya, Türkiye, Brezilya, Brezilya, Porto Riko olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Avianca havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Avianca müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Avianca uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Avianca uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Avianca Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok