Avianca Bilet, Ucuz Uçak Biletleri

Avianca Hakkında

Avianca bilet

Avianca havayolları, Kolombiya ülkesine ait havayolu firmalarından birisidir. Havayolu firmasının merkezi Bogota şehrinde bulunuyor. Avianca uçak bileti satışlarını takip edenler, ekonomik bilet seçeneklerine ulaşabiliyor. Avianca Holding S. A tarafından işletiliyor ve uluslararası taşımacılık için Star Alliance üyesi olmuştur. 114 destinasyona yaptığı seferleri 84 adet uçağı ile sunuyor. Güney Amerika’nın en iyi havayolu firması olarak seçilmiş ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor. Uçak içi hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Avianca havayolu şirketi, Kolombiya merkezlidir ve 1919 yılında kurulmuştur. Dünyanın çeşitli yerlerinde şube açarak hizmet ağını genişletiyor. Düşük maliyetli havayolu şirketi hizmetleri ile daha fazla yolcunun hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor. 84 adet uçaktan oluşan filosunun ortalama yaşı 6.8’dir. Aurbus ve Boeing marka uçak modellerini kullanıyor. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden tüm yolcularına her türlü desteği ve en iyi hizmet seçeneklerini sunuyor.


Avianca Rota Ve Seferleri

Avianca havayolu, Bogota, İstanbul, Quito, Kolombiya, Ekvator, Peru, Türkiye rotalarında uçuş planlamaları yapıyor. Tüm seferler için uçak bilet satış işlemleri, online ya da acenteler üzerinden yapılabiliyor. Avianca, tüm seferlerinde ekonomik bilet seçeneklerini sunuyor. Ek hizmet seçenekleri ile tüm rotalarda keyifli yolculuklar yapılmasını sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Avianca uçak bileti check-in işlemleri, dört farklı yöntemle yapılabiliyor. Avianca yolcuları, mobil, online, kontuar ve makine üzerinden check-in işlemlerini yaparak uçağa biniş kartlarını oluşturabiliyorlar. Online check-in işlemleri, kalkıştan 24 saat önce yapılmaya başlanıyor. Check-in işlemleri uçuş rotasına göre değişebiliyor. Mobil cihazlardan da işlem yapılabildiği için yolcular check-in işlemleri açıldığı anda hemen giriş yaparak koltuk seçimi ve bagaj hakları işlemlerini de yapabiliyor. Havalimanında check-in işlemleri, kalkıştan bir saat öncesine kadar yapılabiliyor. Yurtdışı uçuşlarda bu işlemler kalkıştan 3 saat önce tamamlanmış olmalıdır.


Bagaj Hakkı Kuralları

Avianca uçak bileti satın alırken ücretsiz bagaj hakları kurallarının neler olduğu öğrenilmelidir. El bagajı hakkı için her yolcuya 10 kg’a ve 115 cm toplam ebat ölçülerine kadar izin veriliyor. Sık uçan yolcu programına katılan LifeMiles üyeleri ile business class bileti alanlar el bagajını iki adet olarak kullanabiliyor. Kargo bölümü bagajları, Kolombiya ve Peru uçuşları için ekonomi sınıfa 23 kg, business sınıfa 32 kg olarak kullandırılıyor. Diğer ülkelere yapılan uçuşlarda yolcular iki parça halinde 32 kg bagaj hakkını kullanabiliyor.


Avianca İkramlıklar

Avianca havayolları, business class bölümündeki yolcularına ikram seçeneklerini bilet fiyatına dahil olarak sunuyor. Yolcular, kalkıştan hemen önce yemek menüsünü inceleyerek ön siparişlerini verebiliyor. Ekonomik sınıfı için ikramlarda, yemek ve içeceklere, geleneksel Kolombiya tatlısını da ekliyorlar. Belirli yiyecekleri talep edecek olanlar, bilet rezervasyonlarını yaparken yemek taleplerinde de bulunabiliyor.


Koltuk Seçimi

Avianca havayolu ile seyahat edecek olanlar, check-in işlemleri ile koltuk seçimlerini birlikte yapabiliyor. Koltuk seçenekleri standart ve XL koltuk olarak sunuluyor. Standart koltuklar, ücretsiz olarak seçilebiliyor. XL koltuklar, diz mesafesi fazla olan koltuklardır ve ücretli olarak talep edilebiliyor. Yolculuk sırasında rahat edebilmek için diz mesafesi geniş olan koltukları seçmek isteyenler, uçuş rotasına göre belirlenen ücreti ödüyor.


Avianca Özel Programları

Avianca, LifeMiles programı ile yolcularına bonus kazandırıyor. LifeMiles programı ile mil kazanan yolcular, Star Alliance üyesi olan tüm havayolu ve hizmet seçeneklerinden faydalanabiliyor. Üye kartı ile yapılan işlemlerle mil puanlar toplanır ve belirli bir miktara ulaştığında, Avianca hizmetlerinin tümünden uygun fiyat seçenekleri ya da ücretsiz olarak faydalanılıyor.


Avianca İletişim

Avianca havayolları, telefon numarası: +57 1 401 3434
E-mail adresi: e_solutions@centrosolucionavianca.com
Web sitesi: https://www.avianca.com
İletişim adresi: Avenida Eldorado No 92-30, Centro Administrativo Avianca, 4879773 Operaciones Cap Jacome, Bogota, 1, Kolombiya 
 
 

En Ucuz Avianca Uçak Biletleri


AV Avianca 15 Haziran 2023
Bogota Cancun 4.407 TL
Satın Al
AV Avianca 06 Şubat 2023
Madrid Bogota 9.161 TL
Satın Al
AV Avianca 19 Mayıs 2023
İstanbul San Juan 11.761 TL
Satın Al
AV Avianca 15 Nisan 2023
İstanbul Bogota 14.730 TL
Satın Al
AV Avianca 14 Mart 2023
İstanbul Bogota 14.794 TL
Satın Al
AV Avianca 15 Mart 2023
İstanbul Bogota 14.815 TL
Satın Al
AV Avianca 17 Mart 2023
İstanbul Bogota 14.917 TL
Satın Al
AV Avianca 26 Mart 2023
İstanbul Bogota 15.001 TL
Satın Al
AV Avianca 26 Nisan 2023
İstanbul Bogota 15.149 TL
Satın Al
AV Avianca 27 Nisan 2023
İstanbul Bogota 15.149 TL
Satın Al
AV Avianca 28 Nisan 2023
İstanbul Bogota 15.149 TL
Satın Al
AV Avianca 30 Nisan 2023
İstanbul Bogota 15.149 TL
Satın Al

Avianca Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok