Star Flyer Uçak Bileti

Genel Merkezi

Kitakyushu

Kuruluş Tarihi

2002

Uçtuğu Nokta Sayısı

8

Uçtuğu Ülke Sayısı

5

Toplam Uçak Sayısı

11

Satış Durumu

Pasif

Hızlı Erişim

Star Flyer Hakkında

Star Flyer bilet

Star Flyer havayolları, ana üssü Kitakyusu Havalimanında bulunan Japon havayolu şirketi olarak hizmet veriyor. Star Flyer uçak bileti ekonomik uçuş seçenekleri sunuyor. Japonya’nın düşük maliyetli ve yüksek kaliteli hizmetler sunan havayolu şirketidir. 2002 yılında başladığı hizmetleri ile uluslararası uçuşlar yapmaya başlamıştır. 13 uçaktan oluşan filosu ile uluslararası seferler düzenliyor. Ekonomik uçak biletleri ile herkesin dünyanın farklı noktalarına uçuşlar yapmasını sağlıyor. Ucuz hizmetlerinden dolayı kendisini hibrit olarak tanımlıyor.

Star Flyer havayolu şirketi, 17 Aralık 2002 tarihinde Takaaki Hori ve Yasushi Muto tarafından Japonya’nın Fukuoka şehrinde Kitakyusu havalimanında kurulmuştur. Japonya’daki altı havalimanına yurtiçi uçuşlar, Güney Kore, Seul havalimanına uluslararası uçuş tarifeleri düzenliyor. Genelde mevsimlik uçuşlar yapıyor ve filosunda Airbus A320-200 modeli 9 adet toplamda 13 adet uçak bulunduruyor.


Star Flyer Rota Ve Seferleri

Star Flyer havayolu firması, Japonya’nın en kaliteli uçuş hizmetleri sunan havayolu firmalarından birisidir. Yurtiçinde birçok havalimanına seferler düzenliyor. Uçuş rotası olarak, Japonya havalimanlarını ve Güney Kore Seul uluslararası havalimanını kullanıyor. 150 yolcu kapasiteli Airbuss A320-200 modeli uçakları ile uçuş ağını giderek genişletiyor. All Nippon Airways ve Solare Air ile ortak uçuşlar yaparak daha fazla yolcuya hizmet veriyor.


Check-in İşlemleri

Star Flyer uçak bileti satın alma ve check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Tüm uçuşlarında, online check-in işlemlerini, uçağın kalkışına 48 saat kala açıyor ve son 30 dakikaya kadar devam ediyor. Online check-in işlemlerini yapanlar uçuş kartlarını alarak koltuk seçimi ve ek bagaj talep işlemlerini yapabiliyor. Star Flyer ile uçak yolculuğu yapmak isteyenler, bilet satın aldıktan sonra check-in işlemlerini havalimanından da yapabiliyor. Havalimanında check-in işlemleri, uçağın kalkış saatine 40 dakika kala sona eriyor. Bunun için tüm misafirler, havalimanına uçuş saatinden en az 1 saat önce gelmiş olmalıdır. Online işlemler sayesinde zaman tasarrufu yapabiliyor ve havalimanında bekleme sorunu yaşamıyorsunuz.


Bagaj Hakkı Kuralları

Star Flyer uçak bileti türüne göre bagaj hakkı seçenekleri değişiyor. Her yolcunun kabin ve kargo bölümü ücretsiz bagaj hakkı vardır. Kabin bagaj hakkı 10 kg ve 55x40x25 cm olarak belirlenmiştir. Yolcu başına tanınan bedava bagaj hakkı en fazla 20 kg ve bagaj bouyutu en fazla 203 cm olabiliyor. 20 kg sonrası her bagaj için check-in işlemleri yapılırken ek ücret ödenir. Ek bagaj ücretleri 1 – 10 kg arası 2.500 JPY, 11 – 20 kg arası 3.500 JPY şeklinde belirleniyor.


Star Flyer İkramlıklar

Star Flyer havayolu şirketi, düşük maliyetli hizmet veriyor olmasına rağmen misafirlerine kaliteli hizmetler sunuyor. İkram seçeneklerinde dünya mutfaklarından ve Japon mutfağından sıcak ve soğuk seçenekler sunuyor. Uçuş rotasına göre seçilebilecek tüm menüleri resmi web sitesinde sunuyor. Star Flyer uçaklarında, zengin menü seçenekleri sunuluyor ve yolcular, menüden içecek ve yiyecek seçimi yaparak satın alabiliyor. Uzun süreli uçuşlar için önceden yemek siparişi vererek uçuş sırasında kullanabiliyorsunuz.


Koltuk Seçimi

Star Flyer havayolu seferlerinde koltuk seçimleri, check-in işlemleri yapılırken koltuk seçimleri yapılıyor. Koltuk seçimleri, standart koltuk ya da diz mesafesi geniş koltuk olarak yapılabiliyor. Her yolcu, koridor, cam kenarı ya da yan yana gibi seçenekleri kullanarak koltuk seçimlerini yapabiliyor. Diz mesafesi geniş koltukları seçmek isteyenler ek ücret ödeyerek istedikleri koltukları seçebiliyorlar.


Star Flyer İletişim

Star Flyer havayolları, telefon numarası: +81 93 555 4500
E-mail adresi: [email protected]
Web sitesi: https://www.starflyer.jp
İletişim adresi: 6 Kuko Kitamachi, Kokura Minami-ku, Kitakyushu-City, 800-0306, Japan
 
 

Star Flyer Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Star Flyer uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Star Flyer uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Star Flyer havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Star Flyer müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Star Flyer uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Star Flyer uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Star Flyer Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok