Bahamalar Uçak Bileti Satın Al

Bahamalar Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

America/Nassau

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Bahamian Dollar

Telefon kodu

1242

Başkent

Nassau

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Bahamalar arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Andros Town, Arthur's Town, Aux Ab, Bimini Intl, Cape Eleuthera, Cat Cays, Cat Island, Chub Cay, Congo Town, Crooked Island, Deadmans Cay, Duncan Town, Estate Air, Exuma Int, Governors Harbour, Grand Bahama Intl, Great Harbour, Green Turtle, Harbour Island, Inagua, International, Mangrove Cay, Marsh Harbour Intl, Mastic Point, Mayaguana, Norman's Cay, North Eleuthera Intl, North Spb, Paradise Island, Pitts Town havalimanı Bahamalar uçuşlarında kullanılır.
Bahamalar Uçak Bileti

Bahamalar Hakkında

Bir sanatçının paletindeki gümüş ve yeşil renk tonlarıyla bezeli Bahama adaları keşfetmeniz için sizi bekliyor. Sadece Christopher Columbus’a sorsanız yeter – Christopher Columbus bu adaları 1942 yılında kireç taşı mağaralarını görerek keşfetmiş ve tarihin seyrini değiştirmiştir. Ancak macera sadece Niña, the Pinta ve the Santa Maria’da bitmiyor. Korsanlar ve rom kaçakçısı kurnazlardan sinsi tüccarlara bu ülke 700 adadan oluşuyor ve yüzyıllar içinde oluşan 2400 küçük adacığa sahip. Peki gezgin burada ne bulabilirler? Deniz turuna çıkıp Abacos’un tarihi yapısını ve Loyalist adasını keşfedebilirler. Paradise adasındaki Atlantis Resort’un terasında tüm gece parti yapabilirler. Andros’un mavi sularında dalışa gidebilirler. 365 Exuma adasında kano yapabilirler. Eleuthera’nın pembe kumsallarında dinlenebilirler. Nassau’da korsan hikayeleri dinleyebilirler. Bahama adalarında her zevke uygun kumsal vardır ve kumsallar masmavi büyüleyici denize uzanmaktadır. Yani sizi bekleyen bir paletten renginizi seçebilir ve maceraya atılabilirsiniz.  

Bahamalar Yönüne Uçan Havayolları