American Eagle American Eagle Uçak Bileti

Genel Merkezi

Fort Worth

Kuruluş Tarihi

1984

Uçtuğu Nokta Sayısı

240

Uçtuğu Ülke Sayısı

6

Toplam Uçak Sayısı

600

Satış Durumu

Pasif

American Eagle Hakkında

American Eagle havacılık şirketi için birçok araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmalarda firmanın ne kadar büyük olduğu görülebiliyor. American Eagle şirketi Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı olan bir firma olarak adlandırılıyor. American Eagle markası, 6 ayrı bölgesel firmanın bir araya gelmesiyle oluşuyor.

American Eagle havayolu şirketinin kuruluş tarihi 1984 olarak görülüyor. American Eagle şirketinin kurucu kişileri arasında Doug Parker bulunuyor. American Eagle şirketinin Oneworld kuruluşuna bağlı olduğu biliniyor.


American Eagle Rota ve Seferleri

American Eagle şirketi, birden fazla kuruluşun bir araya gelmesiyle oluştuğu için birçok farklı bölgeye uçuş gerçekleştiriyor. Şirketin ana merkezi Charlotte şehrinde yer alıyor. Rota ve seferler hakkında bilgi almak isteyen kişiler firmanın resmi internet sitesine girebiliyor.
American Eagle şirketi her geçen gün daha fazla rota oluşturuyor. Bu rotalar arasında denizaşırı ülkeler de bulunuyor. American Eagle firmasının uçuş gerçekleştirdiği yerlerden bazıları:
•Alaska
•New Mexico
•New York


Check-in İşlemleri

American Eagle uçak bileti alan kişilerin uçuştan önce check in işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. American Eagle firmasının birden fazla merkezi bulunuyor. Dileyen kişiler check in işlemleri için bu merkezleri ziyaret edebiliyor. Ancak buna gerek kalmıyor. American Eagle firmasının resmi internet sitesinden check in işlemleri tamamlanabiliyor. Check in işlemlerini yapmak isteyen kişilerin bu siteye girmesi yeterli oluyor. Check in işlemlerine uçuştan uzun süre önce başlanabiliyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

American Eagle şirketi yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında aynı bagaj kurallarını uygulamıyor. İkisi için uygulanacak olan prosedürün detayları değişiyor. Ancak yurt içi ve yurt dışı uçuşu fark etmeksizin yolculara 1 bagajı ücretsiz taşıma hakkı veriliyor. Ancak taşınacak bagajın 6 kilogramı geçmemesi gerekiyor. American Eagle şirketi bazı durumlarda evcil hayvanların taşımasını da kabul ediyor.


American Eagle İkramlıklar

American Eagle firmasını tercih eden yolcular ikramları merak ediyor. American Eagle firmasında bulunan ikramlar birçok yolcu tarafından seviliyor. Firma, ikramlar için yolculardan ücret talep etmiyor. Ancak ekstra yiyecek ve içecek siparişleri için ücret ödemek gerekebiliyor. Ekstra ücret ödenecek olan yiyecek ve içeceklerin içeriği değişiklik gösterebiliyor. Kişilerin beğenisine sunulan ikram ve yiyeceklerin menüsü yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için geniş tutuluyor.


Koltuk Seçimi

Check in işlemleri sırasında koltuk seçimi tamamlanıyor.  American Eagle firmasının uçakları son teknoloji koltuklar ile donatılıyor. American Eagle firmasına ait olan uçaklarda ekonomi ve business sınıfına ait olan koltuklar bulunuyor. Bu iki sınıf için belirlenen koltukların içeriği farklı oluyor.
American Eagle Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm American Eagle uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda American Eagle uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. American Eagle havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
American Eagle müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
American Eagle uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
American Eagle uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

American Eagle Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok