Philippine Airlines Uçak Bileti

Philippine Airlines Hakkında

Philippine Airlines hava yolu firmasının 1941 yılında kurulduğu biliniyor. 1941 yılından bu zamana on binlerce yolcuya ulaşan bu hava yolu şirketini birçok kişi beğenerek kullanıyor. Philippine Airlines şirketi kurulduğu ilk andan itibaren kendisini yenilemeyi amaçlıyor. Bu sayede Filipinler’in en iyi hava yolu firmalarından biri haline geliyor. Philippine Airlines firmasının genel merkezi Filipinler’de yer alıyor. Bu hava yolu şirketi Asya’nın ilk adıyla kurulan en eski hava yolu şirketi olarak biliniyor. Philippine Airlines köklü hava yolu şirketleri arasında gösteriliyor.


Philippine Airlines Rota ve Seferleri

Philippine Airlines uçak biletleri, değişen rota ve sefere göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yurt dışı uçuşları için daha fazla ücret ödemek gerekebiliyor. Philippine Airlines firması birçok yurt dışı ülkesine uçuş gerçekleştiriyor. Şirket her geçen gün uçak filosunu genişleterek daha fazla rotaya ulaşmayı amaçlıyor. Philippine Airlines seferleri hava yolunun olumsuz olmasına bağlı olarak iptal olabiliyor. Yolcuların bu durumlarda anlayışlı davranması gerekiyor. Philippine Airlines firmasının ulaştığı rotalardan bazıları:
•Kanada
•Amerika Birleşik Devletleri
•Tayland
Philippine Airlines şirketi birden fazla ülkeye doğrudan uçuş sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar check-in işlemlerini nasıl yapacağını merak ediyor. Check-in işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Çünkü check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Online yapılan işlemler sayesinde yolcular havaalanına gitmiyor. Havaalanına gitmeyen yolcular zamandan tasarruf sağlamış oluyor. Ancak bazı kişiler uçuştan uzun bir süre önce havaalanına gidip Philippine Airlines çalışanlarına check in işlemlerini yaptırıyor. Check-in işlemlerini belirlenen süre içerisinde tamamlamak gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar farklı rota ve seferleri tercih ettiği için farklı bagaj haklarına sahip oluyor. Ancak hangi sefer tercih edilirse edilsin yolculara 7 kilogramlık el çantasını ücretsiz taşıma hakkı veriliyor. Philippine Airlines yolcuları bu hakkı beğenerek kullanıyor. Sınırları aşan bagajlar için yolcuların ekstra ücret ödemesi gerekiyor. Firmadan bilet almadan önce bagaj hakkı kurallarını araştıran kişiler bu bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebiliyor. Yolcular yanlarında taşıdığı bilgisayar çantası, cüzdan veya kitap için ekstra ücret ödemiyor.


Philippine Airlines İkramlıklar

Philippine Airlines, business ve ekonomi sınıfları için leziz yiyecekler sunabiliyor. Bu firmayı kullanan yolcular özellikle ikramlara dikkat ediyor. Çünkü farklı tarzda yiyecek ve içecekler ikram olarak sunuluyor. Farklı tarzda yiyecek seven kişiler Philippine Airlines firmasının ikramlarına hayran kalıyor. Philippine Airlines ikramları arasında dünya yemekleri yer alıyor. Bu sayede herkesin damak zevkine ulaşılabiliyor.


Koltuk Seçimi

Philippine Airlines firmasını tercih edenlerin sayısı artıyor. Bu firmayı ilk kez tercih edenler memnun kaldıklarını ve tekrardan firmayı tercih edeceğini ifade ediyor. Philippine Airlines müşterileri koltuk seçebiliyor. Koltuk seçebilmek için birden fazla yol bulunuyor. Dileyen kişiler web sitesinden koltuk seçerken dileyen kişiler Philippine Airlines bürolarından koltuk seçebiliyor. Firma çalışanları bu konuda yolculara yardımcı oluyor.


Philippine Airlines Özel Programları

Philippine Airlines firmasını seçenler bazı avantajlardan yararlanabiliyor. Bu avantajların içeriği yolcudan yolcuya değişiyor. Firmayı daha sık kullanan kişiler daha büyük avantajlardan yararlanabiliyor. Mahubay Miles adı verilen kart sayesinde mil biriktirilebiliyor. Bu mil yalnızca bu firmada kullanılabiliyor. Mahubay Miles içerisindeki mil ne kadar fazla olursa indirimden yararlanma oranı da o kadar fazla oluyor.


Philippine Airlines İletişim

Philippine Airlines telefon numarası:+632 8855-8888
E mail adresi: wecare@pal.com.ph
Web sitesi: www.philippineairlines.com
Adres: PNB Finans Merkezi CCP Kompleksi, Macapagal Avenue Pasay City Filipinler

En Ucuz Philippine Airlines Uçak Biletleri


PR Philippine Airlines 12 Kasım 2022
Manila Tacloban 2.393,53 TL
PR Philippine Airlines 20 Kasım 2022
Bangkok Nagoya 4.019,17 TL
PR Philippine Airlines 24 Haziran 2023
Dubai Tokyo 9.019,05 TL
PR Philippine Airlines 11 Ekim 2022
Melbourne Tokyo 9.184,43 TL
PR Philippine Airlines 05 Kasım 2022
Manila İzmir 9.661,9 TL
PR Philippine Airlines 18 Ekim 2022
Kuala Lumpur Melbourne 10.775,71 TL
PR Philippine Airlines 01 Ekim 2022
Davao İstanbul 13.101,04 TL
PR Philippine Airlines 08 Ekim 2022
Kota Kinabalu Sidney 21.067,69 TL
PR Philippine Airlines 09 Ekim 2022
Kota Kinabalu Sidney 21.541,24 TL
PR Philippine Airlines 23 Eylül 2022
Doha Sidney 27.268,75 TL
PR Philippine Airlines 09 Ekim 2022
Doha Guam 27.499,02 TL
PR Philippine Airlines 10 Kasım 2022
Kalibo İstanbul 46.424,73 TL

Philippine Airlines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok