Philippine Airlines Uçak Bileti

En Popüler Philippine Airlines Uçak Biletleri

PR Philippine Airlines 11 Temmuz 2023
İstanbul Sidney 35.513 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 10 Eylül 2023
Bacolod İstanbul 14.631 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 28 Aralık 2023
Denpasar Manila 4.931 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 24 Temmuz 2023
Hong Kong Tokyo 8.198 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 19 Ekim 2023
Kuala Lumpur Melbourne 4.823 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 27 Haziran 2023
Phnom Penh Denpasar 5.142 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 10 Ocak 2024
Şanghay Honolulu 16.689 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 29 Haziran 2023
Sidney İstanbul 28.548 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 19 Ekim 2023
Singapur Melbourne 4.832 TL
Satın Al

Hızlı Erişim

Philippine Airlines Hakkında

Philippine Airlines hava yolu firmasının 1941 yılında kurulduğu biliniyor. 1941 yılından bu zamana on binlerce yolcuya ulaşan bu hava yolu şirketini birçok kişi beğenerek kullanıyor. Philippine Airlines şirketi kurulduğu ilk andan itibaren kendisini yenilemeyi amaçlıyor. Bu sayede Filipinler’in en iyi hava yolu firmalarından biri haline geliyor. Philippine Airlines firmasının genel merkezi Filipinler’de yer alıyor. Bu hava yolu şirketi Asya’nın ilk adıyla kurulan en eski hava yolu şirketi olarak biliniyor. Philippine Airlines köklü hava yolu şirketleri arasında gösteriliyor.


Philippine Airlines Rota ve Seferleri

Philippine Airlines uçak biletleri, değişen rota ve sefere göre farklı fiyatlarda olabiliyor. Yurt dışı uçuşları için daha fazla ücret ödemek gerekebiliyor. Philippine Airlines firması birçok yurt dışı ülkesine uçuş gerçekleştiriyor. Şirket her geçen gün uçak filosunu genişleterek daha fazla rotaya ulaşmayı amaçlıyor. Philippine Airlines seferleri hava yolunun olumsuz olmasına bağlı olarak iptal olabiliyor. Yolcuların bu durumlarda anlayışlı davranması gerekiyor. Philippine Airlines firmasının ulaştığı rotalardan bazıları:
•Kanada
•Amerika Birleşik Devletleri
•Tayland
Philippine Airlines şirketi birden fazla ülkeye doğrudan uçuş sağlıyor.


Check-in İşlemleri

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar check-in işlemlerini nasıl yapacağını merak ediyor. Check-in işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Çünkü check-in işlemleri online olarak yapılabiliyor. Online yapılan işlemler sayesinde yolcular havaalanına gitmiyor. Havaalanına gitmeyen yolcular zamandan tasarruf sağlamış oluyor. Ancak bazı kişiler uçuştan uzun bir süre önce havaalanına gidip Philippine Airlines çalışanlarına check in işlemlerini yaptırıyor. Check-in işlemlerini belirlenen süre içerisinde tamamlamak gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Philippine Airlines uçak bileti satın alanlar farklı rota ve seferleri tercih ettiği için farklı bagaj haklarına sahip oluyor. Ancak hangi sefer tercih edilirse edilsin yolculara 7 kilogramlık el çantasını ücretsiz taşıma hakkı veriliyor. Philippine Airlines yolcuları bu hakkı beğenerek kullanıyor. Sınırları aşan bagajlar için yolcuların ekstra ücret ödemesi gerekiyor. Firmadan bilet almadan önce bagaj hakkı kurallarını araştıran kişiler bu bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebiliyor. Yolcular yanlarında taşıdığı bilgisayar çantası, cüzdan veya kitap için ekstra ücret ödemiyor.


Philippine Airlines İkramlıklar

Philippine Airlines, business ve ekonomi sınıfları için leziz yiyecekler sunabiliyor. Bu firmayı kullanan yolcular özellikle ikramlara dikkat ediyor. Çünkü farklı tarzda yiyecek ve içecekler ikram olarak sunuluyor. Farklı tarzda yiyecek seven kişiler Philippine Airlines firmasının ikramlarına hayran kalıyor. Philippine Airlines ikramları arasında dünya yemekleri yer alıyor. Bu sayede herkesin damak zevkine ulaşılabiliyor.


Koltuk Seçimi

Philippine Airlines firmasını tercih edenlerin sayısı artıyor. Bu firmayı ilk kez tercih edenler memnun kaldıklarını ve tekrardan firmayı tercih edeceğini ifade ediyor. Philippine Airlines müşterileri koltuk seçebiliyor. Koltuk seçebilmek için birden fazla yol bulunuyor. Dileyen kişiler web sitesinden koltuk seçerken dileyen kişiler Philippine Airlines bürolarından koltuk seçebiliyor. Firma çalışanları bu konuda yolculara yardımcı oluyor.


Philippine Airlines Özel Programları

Philippine Airlines firmasını seçenler bazı avantajlardan yararlanabiliyor. Bu avantajların içeriği yolcudan yolcuya değişiyor. Firmayı daha sık kullanan kişiler daha büyük avantajlardan yararlanabiliyor. Mahubay Miles adı verilen kart sayesinde mil biriktirilebiliyor. Bu mil yalnızca bu firmada kullanılabiliyor. Mahubay Miles içerisindeki mil ne kadar fazla olursa indirimden yararlanma oranı da o kadar fazla oluyor.


Philippine Airlines İletişim

Philippine Airlines telefon numarası:+632 8855-8888
E mail adresi: [email protected]
Web sitesi: www.philippineairlines.com
Adres: PNB Finans Merkezi CCP Kompleksi, Macapagal Avenue Pasay City Filipinler

Philippine Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Philippine Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Philippine Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Philippine Airlines uçak biletiyle başlıca Manila, Istanbul, Baguio, Bacolod, Brisbane yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Philippine Airlines havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Filipinler, Türkiye, Güney Kore , Avustralya, Avustralya olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Philippine Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Philippine Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Philippine Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Philippine Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Philippine Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok