Azimuth Havayolları Azimuth Havayolları Uçak Bileti

Genel Merkezi

Moscow, Russia

Kuruluş Tarihi

2019

Uçtuğu Nokta Sayısı

10

Uçtuğu Ülke Sayısı

3

Toplam Uçak Sayısı

4

Satış Durumu

Aktif

Azimuth Havayolları Hakkında

AZİMUTH AİRLİNES BİLET

Azimuth Airlines merkezi Rusya, Rostov-na-Donu olan bir havayolu şirketidir. Anonim bir şirkettir. 2017 yılının Şubat ayında kurulmuştur. Rusya’da gerçekleşecek 2018 FIFA Dünya Kupası hazırlıkları sırasında güney ve orta Rusya’yı birbirine bağlayacak bir havayolu şirketi eksikliği olduğu fark edildi. Bu eksikliği tamamlamayı üstlenen ise Azimuth Airlines oldu. Azimuth Airlines toplamda 100 civarında Sukhoi superjet uçaklara sahip bir şirkettir. Filosu kapsamında bulunan SSJ-100 yolcuları için geniş gövdeli ve uzun menzilli bir uçak kabini gibi rahat bir yolculuk yaptırmaktadır. Yolcularına uygun fiyatlar ile uçuş yapabilmek imkanı sağlamaktadır. Azimuth Airlines sahibi olduğu uçaklarına Rusya Federasyonu’nun nehirlerinin isimlerini vermektedir.

AZİMUTH AİRLİNES HAKKINDA

Kuruluş hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlayan Azimuth Airlines 29 Eylül 2018 tarihinde uluslararası uçuşlarını yapmaya da başladı. Kuruluş gününden itibaren ülke içi ve uluslararası uçuşlarına her gün bir yeni başarını ekleyerek devam etmektedir. Azimuth Airlines seferleri listesi eklenen her yeni uçuş rotası ile kalabalıklaşmaktadır. Her gün artan sefer sayısı ve yolcu ciro hacmi Azimuth Airlines’ın başarısına başarı eklemektedir. 2022 yılının ilk 6 ayının istatistiklerine bakıldığında Azimuth Airlines’ın  845.000 yolcu taşıdığı görülmüştür. Azimuth Airlines’ın logosunu Asgard Branding tasarlanmıştır. Bu tasarım güneşi, denizi, gökyüzünü ve Azimuth Airlines şirketininin misafirperverliğini göstermektedir. Azimuth Airlines bilet alan tüm yolcularına konforlu bir uçuş imkanı sunmaktadır. Uçuş esnasında kullanılabilen birçok hizmet sunmaktadır. Konforlu koltuklarda seyahat etme, Wi-fi, televizyon veya film izleyebilme, temiz ve hijyenik bir hizmet alma, uçak içerisinde yiyecek ve içecek ikramı bu hizmetlerden bazılarıdır. Uçuş sırasında yararlanılabilen bu hizmetleri gibi uçuş dışında da birçok hizmet sunmaktadır. Check-in uzatma bu hizmetlerden birisidir. Eğer ki planınızda bir aksilik geliştiyse ve uçuşunuza geç kalacağınızı anladıysanız b u durumda Check-in sürenizi uzatabilirsiniz. Bunun yanı sıra posta teslimatı, koltuğunuzu seçebilme, refakatçisi yanından bulunmayan çocuk transferi, sigortalı uçuş sağlama ve SMS, e-posta ile bilgilendirme Azimuth Airlines’ın yolcularının kullanımına sunduğu diğer hizmetleridir. Hizmetleri ve imkanları kıyaslandığı zaman Azimuth Airlines bilet fiyatları birçok firmaya göre uygun fiyatlar ila uçuş imkanı sağlamaktadır. Azimuth Airlines daima ulaşılabilir olan müşteri hizmetleri ile de yolcularının sorularını yanıtsız bırakmamaktadır. En uygun fiyat garantisinde bilet.com üzerinden alacağınız uçak biletiniz sayesinde siz de Azimuth Airlines ile havalara uçabilirsiniz. Dakikalar içerisinde sahip olabileceğiniz uçak biletinizi banka havalesi ile ödeme yaparak da satın alabilirsiniz.

Azimuth Havayolları Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Azimuth Havayolları uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Azimuth Havayolları uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Azimuth Havayolları uçak biletiyle başlıca Samarkand, Tel Aviv Yafo, Istanbul, Urgench, Istanbul yurtdışı şehirlerine gidebilirsiniz.
Azimuth Havayolları havayolu'nun gittiği popüler ülkeler Türkiye, Rusya, Rusya, Rusya, Türkiye olarak sıralanmaktadır.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Azimuth Havayolları havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Azimuth Havayolları müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Azimuth Havayolları uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Azimuth Havayolları uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Azimuth Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( 3 )
İyi ( 0 )
Orta ( 0 )
Kötü ( 0 )
Çok Kötü ( 0 )
Ortalama Puan

5

3 Değerlendirme

BERK

****

31-12-2022

Это был приятный приятный экономичный полет


Marina

Y****

08-12-2022

Her şey güzeldi.... Sadece dönüş uçuşunda 30 dakika rotor söylendi fakat 2saat rötar oldu..


MARIANNA

K****

11-08-2022

Herşey iyiydi