İstanbul Bodrum Uçak Bileti

İstanbul - Bodrum Uçuşu

Min Fiyat 320 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Anadolu Jet
En Çok Uçuş Yapan Firma Anadolu Jet
Bodrum Yerel Saat 20:27
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 460 KM

İstanbul - Bodrum Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz İstanbul - Bodrum Uçak Biletleri

İstanbul - Bodrum Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının İstanbul - Bodrum Uçak Bileti Fiyatları Uçak Bileti Sayfasında!
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 30 Mart 2023 320 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 16 Şubat 2023 320 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 01 Nisan 2023 320,99 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 31 Mart 2023 320,99 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 12 Mart 2023 322 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 05 Mart 2023 322,99 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 08 Mayıs 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 08 Haziran 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 10 Haziran 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 09 Haziran 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 11 Haziran 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 12 Haziran 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 15 Mart 2023 424 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 26 Nisan 2023 424 TL
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 01 Eylül 2023 424 TL

İstanbul - Bodrum Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul - Bodrum arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İstanbul - Bodrum arası uçak bileti en düşük 320 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
İstanbul - Bodrum arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 460 KM kadardır.
İstanbul ve Bodrum arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
İstanbul - Bodrum arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Onur Air, Turkish Airlines, Pegasus, Atlasjet Airlines firmalarıdır.
İstanbul - Bodrum arasında Milas, Sabiha Gökçen, İstanbul havalimanları kullanılmaktadır.

İstanbul Hakkında

İstanbul, ülkemizin nüfus bakımından en yoğun şehri olan İstanbul’da ticaretin ve hayatın kalbi atmaktadır. Birçok firmanın finans bölümü ve yönetim merkezi bu şehirde yer alır. Tarihin her döneminde İmparatorluklara başkentlik yapmış ve her dönemde önemini korumuştur. Öne çıkan gezi bölgeleri arasında İstanbul Boğazı, Üsküdar, Çamlıca, Fener, Balat, Fatih, Eyüp, Karaköy, Ortaköy, Taksim, Beyoğlu, Sultanahmet, Eminönü yer alır. Bu ilçeler İstanbul’un en önemli gezi alanlarıdır.

İstanbul’un kültürel özellikleri saymak ile bitmez. Tavernalar, lokantalar, plajlar, çarşılar, müzeler, adalar, saraylar ve camiler kültürel açıdan oldukça zengin yerlerdir. Şehirde geleneksel olan Türk lokantaları oldukça fazladır. 1876 yılında faaliyete geçen Çiçek Pasajında oldukça fazla lokanta, meyhane ve bar bulunur. Bunların yanı sıra İstanbul’un vazgeçilmezi olan balık lokantalarında mutlaka balık ve balık ekmek yenilmelidir. Turistlerin özellik yoğun ilgi gösterdiği 2 adet çarşı vardır. Bunlar Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşısı’dır.


İstanbul Turistik Değerler

İstanbul, boğazı ve yalılarıyla ünlü bir şehirdir. Eski bir tarihi olan ve Beyoğlu ve Beşiktaş ilçelerinin büyük öneme sahip olduğu şehir, 15 milyona yaklaşan nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir.

İstanbul, oldukça kalabalık bir şehir olduğu için, trafik sorunu her zaman vardır. Üçüncü köprünün biraz da olsa hafiflettiği trafik, özellikle yoğun iş saatlerinde sıkıntı yaşatmaktadır. İstanbul’da boğaz kıyısında bulunan lokantalar, tarihi Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet gibi bölgeler, yerli ve yabancı turistler için oldukça cezbedicidir.

Gece hayatıyla da ünlü olan İstanbul’a, diğer şehirlerden ve yurtdışından çok fazla turist akını olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde düzenlenen en ucuz uçak bileti kampanyaları ile, her zaman turistlerin ilk tercihleridir.

 
İstanbul’a Kimler Uçar?

Atatürk Havalimanı yerli ve yabancı turistlerin, öğrencilerin, iş adamlarının, sanatçıların kısacası herkesin uğrak alanıdır. Çünkü Türkiye’ye gelip, İstanbul’a uğramamak pek mümkün değildir. Birçok üniversite bulunan İstanbul’da yerli ve yabancı birçok öğrenci bulunmaktadır.

Milas – Bodrum Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanında birçok servis vardır ve bu servisler arasında en sık tercih edilenler ; HAVAŞ, MUTTAŞ, Atlas Global, Pegasus, Onur servisleridir. Ayrıca kiralık araç, taksi ve transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşım için 0252 523 00 24 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz ve fiyat konusunda gideceğiniz yere göre değişen seçenekleri öğrenebilirsiniz.  


Araç Kiralama

Araç kiralama seçeneğinden 24 saat kesintisiz bir şekilde yararlanılabilir. Bunun için iç ya da dış hatlar karşılamalı olarak 0532 302 34 25 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


Imsık Havalimanı Hakkında 

1980’li yıllarda Fuat Imsık tarafından kurulan Imsık Havalimanı, Bodrum’a daha kolay ulaşım sağlanması için açılmıştır. Imsık    Havayolları tarafından İstanbul ve Ankara’ya uçuşlar yapılan havalimanında Milas -  Bodrum havalimanının açılması nedeniyle talepler bu bölgeye kaydı. Bodrum’a 22 km uzaklığında bulunan Imsık havalimanı, 1997 yılında açık arttırmayla Savunma Sanayi Müsteşarlığına satıldı. 

Bodrum Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  9°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  11°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  9°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  6°C
 • açık
  Pzt
  açık
  4°C

Haritada Bodrum