Bodrum Uçak Bileti Al

Bodrum Uçak Bileti Fiyatları

Bodrum Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Bodrum arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Bodrum uçak bileti fiyatı 424 TL kadardır.
Milas havalimanı Bodrum uçuşlarında kullanılır.

Bodrum – Muğla Hakkında

Türkiye’de tatil denildiğinde Antalya’dan sonra ilk akla gelen yer Bodrum’dur. Bodrum, her ne kadar sahillerini kaybetmiş olan bir tatil beldesi olsa da, birçok özel plajda deniz turizmi, gece hayatı ve kıyı turizminin yapılabildiği bir bölgedir.

Her gelir grubundan insanın ziyaret ettiği Bodrum, merkez bölgedir ve birçok gece kulübü bu belde sınırları içinde hizmet vermektedir. Tarihi Bodrum Kalesi, amfi tiyatro ve yel değirmeni Bodrum’u simgeleyen detaylardır. Özellikle Antik Çağ’da Halikarnassos olarak anılan bu bölgede, hemen karşısındaki Kos Adası ve Yunan turistler çok sık bulunmaktadır.

Mavi ve beyazın en uyumlu olduğu bölgelerden olan Bodrum, yaz aylarındaki hareketliliği kış aylarında sakinliği ile dengelemektedir. Kışın en ucuz uçak bileti bulmanın mümkün olduğu Bodrum’da biri özel üç havalimanı bulunmaktadır.


Bodrum Turistik Değerler

Muğla ilinin en gözde beldelerinden olan Bodrum, Neyzen Tevfik ve Zeki Müren’in de memleketidir. Dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi yerli ve yabancı binlerce turistin hala ilgisini çekmektedir.

Tarihi amfi tiyatroda hala zaman zaman konserler verilmekte ve bu büyülü alanında ruhu canlı tutulmaktadır. Yunan mimarisinin en güzel eserlerinin bulunduğu Bodrum, uzun yıllardır en popüler tatil beldesi olmuştur. Yalıkavak marina, tavşan adası, Pedasa antik kenti, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi ve daha birçok tarihi kalıntının yer aldığı Bodrum’da yerleşik yaşama geçmiş olan birçok Alman, İngiliz ve Hollandalı turist bulunmaktadır.

Yaz mevsiminde en uygun uçak bileti kampanyalarını takip eden gezginciler, genelde ekonomik bilet bulamaz. Çünkü erken rezervasyon ve kış döneminde ekonomik bilet bulunabilir.

Bodrum’da ulaşım, minibüslerle sağlanır ve birçok farklı ilçeye geç saatlere kadar minibüs vardır. Kiralık araçları da tercih eden turistler olduğu gibi, kendi araçlarıyla gelenler de oldukça yoğundur.

Milas – Bodrum Havalimanı Hakkında

Aydın, Kuşadası, Söke ve Didim gibi turizm merkezlerinin de kurtuluş alanı olan Milas – Bodrum havalimanı, yıllık 5 milyon yolcu kapasitesi ile ulusal ve uluslararası uçuşlar yapan bir havalimanıdır.

Özellikle yaz sezonunda yoğun bir trafiği olan Bodrum havalimanında Bu belgede yaşayan yabancı nüfusun fazla olması nedeniyle sürekli uçuşlar oldukça fazladır. Milas’a 12 km, Bodrum’a 32 km uzaklıkta olan havalimanı, düzenli olarak İstanbul, Amsterdam, Düsseldorf, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen’e uçuş düzenlemektedir.

Havalimanı yakınındaki oteller ;

  • Doria Hotel,
  • Paloma Family Club,
  • Siesta Beach,
  • Royal Asarlık Beach,
  • Paloma Otel.

Milas bölgesinde de birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır ve yolcuların gidecekleri güzergaha göre konaklama mekanı değişiklik göstermektedir.

Milas – Bodrum Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanında birçok servis vardır ve bu servisler arasında en sık tercih edilenler ; HAVAŞ, MUTTAŞ, Atlas Global, Pegasus, Onur servisleridir. Ayrıca kiralık araç, taksi ve transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşım için 0252 523 00 24 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz ve fiyat konusunda gideceğiniz yere göre değişen seçenekleri öğrenebilirsiniz.  


Araç Kiralama

Araç kiralama seçeneğinden 24 saat kesintisiz bir şekilde yararlanılabilir. Bunun için iç ya da dış hatlar karşılamalı olarak 0532 302 34 25 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


Imsık Havalimanı Hakkında 

1980’li yıllarda Fuat Imsık tarafından kurulan Imsık Havalimanı, Bodrum’a daha kolay ulaşım sağlanması için açılmıştır. Imsık    Havayolları tarafından İstanbul ve Ankara’ya uçuşlar yapılan havalimanında Milas -  Bodrum havalimanının açılması nedeniyle talepler bu bölgeye kaydı. Bodrum’a 22 km uzaklığında bulunan Imsık havalimanı, 1997 yılında açık arttırmayla Savunma Sanayi Müsteşarlığına satıldı. 

En Uygun Bodrum Uçak Biletleri

Bodrum Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da
Anadolu Jet İstanbul - Bodrum 424 TL
Türk Hava Yolları Adana - Bodrum 834,89 TL
Türk Hava Yolları İstanbul - Bodrum 849,94 TL
Türk Hava Yolları Ankara - Bodrum 969,03 TL
Türk Hava Yolları Malatya - Bodrum 1.137,9 TL
Anadolu Jet İzmir - Bodrum 1.222 TL
Pegasus Alanya - Bodrum 1.234,76 TL
Pegasus Kars - Bodrum 1.494,5 TL
Anadolu Jet Adıyaman - Bodrum 1.526,02 TL
Anadolu Jet Bursa - Bodrum 1.652,51 TL
Anadolu Jet Ağrı - Bodrum 1.674,42 TL
Türk Hava Yolları Amasya - Bodrum 1.785,34 TL
Türk Hava Yolları Elazığ - Bodrum 1.788,96 TL
Türk Hava Yolları Şanlıurfa - Bodrum 1.788,96 TL
Türk Hava Yolları Erzincan - Bodrum 1.788,96 TL

Bodrum Yönüne Uçan Havayolları